Lentopallo » 22.03.2024 » Kaikki ottelut
PUOLA: PlusLiga
18:30Gdansk - Stal Nysa 1:321:30Barkom - Rzeszow 3:1
SUOMI: Mestaruusliiga - Pudotuspelit
18:30KyKy - Akaa-Volley 1:318:30Tiikerit - Savo Volley 2:3
ALBANIA: Superliga
14:00Partizani Tirana - Skenderbeu 3:018:00Elbasani - Teuta 3:0
ARGENTIINA: LVA - Pudotuspelit
03:00Policial Voley - UPCN 3:2ARGENTIINA: Liga - Naiset - Pudotuspelit
02:30River Plate N - San Lorenzo N 1:3ARGENTIINA: Liga - Naiset - Putoamispelit
00:00Gimnasia Esgrima N - Universidad La Matanza N 0:3BOSNIA & HERZEGOVINA: Premijer liga - Pudotuspelit
20:00Borac - Domaljevac 1:320:00Ljubinje-Bankom - Napredak 0:3
BRASILIA: Superliga
00:00Joinville - Suzano Volei 3:000:00Uberlandia/Gabarito - Blumenau 3:1
02:30Minas - Sesi 0:3
23:30Guarulhos - Volei Renata 3:0
23:30Sao Jose dos Campos - Sada Cruzeiro 0:3
BULGARIA: SuperLiga - Pudotuspelit
19:00Dea Sport Burgas - Cherno More 3:119:30Montana - CSKA Sofia 1:3
BULGARIA: Superliga - Naiset - Pudotuspelit
16:00CSKA Sofia N - Hector Sofia N 3:018:00Maritsa Plovdiv N - VK Varna-DKS N 3:0
18:00Slaviya Sofia N - Deya Sport N 3:0
19:30Levski Sofia N - Maritza 2022 N 3:1
ETELÄ-KOREA: Volleyball League - Naiset - Pudotuspelit
12:00Hungkuk N - Daejeon JKJ N 3:1HOLLANTI: Eredivisie - Voittajien -vaihe
20:30Orion - Groningen/Lycurgus 0:3ITÄVALTA: AVL - Karsinta
21:00VBK Klagenfurt - Hausmannstatten 3:021:00Weiz - St. Pölten 1:3
ITÄVALTA: 2. Bundesliga - Naiset - Hävinneet -vaihe
21:00Villach N - Innsbruck 2 N 3:0MONTENEGRO: Superliga - Naiset
21:00Galeb N - AOK Rudar Pljevlja N 1:3PORTUGALI: Taca de Portugal - Naiset
20:00Vitoria Guimaraes N - Benfica N 1:323:00Porto Volei N - Sporting N 3:0
PUOLA: I. Liga
18:00Spala - Olimpia Sulecin 1:319:00Bielsko-Biala - Lechia Tomaszow Mazowiecki 3:2
21:00Arka Chelm - Swidnik 3:1
PUOLA: TAURON Liga - Pudotuspelit
20:00MKS Kalisz N - Chemik Police N 0:3PUOLA: I. Liga - Naiset
18:30Legionovia N - Sosnowiec N 3:019:00Bialystok N - Solna Wieliczka N 3:1
QATAR: Volleyball League
20:00Al Arabi - Al-Rayyan 2:3ROMANIA: Divizia A1 - Pudotuspelit
14:00Rapid Bucuresti - CSM Constanta 3:117:00Arcada Galati - Zalau 3:0
SAKSA: 1. Bundesliga - Pudotuspelit
20:30Giesen - Bitterfeld 3:0SAKSA: 2. Bundesliga North - Naiset
20:30Oythe N - VCO Berlin N 3:0SERBIA: Liga
20:00Crvena zvezda - Karadjordje Topola 3:0SERBIA: Liga - Naiset
20:00Indjija N - Radnicki Beograd N 0:320:00Spartak Subotica N - Klek MD Zrenjanin N 3:0
TŠEKKI: 1. liga - Pudotuspelit
20:00Bucovice - Blue Volley Ostrava 2:320:00Dobrichovice - Hradec Kralove 2:3
TŠEKKI: 1. liga - Putoamispelit
19:00Holubice - Plzen 1:319:00Prague B - Kolin 3:0
20:00MFF Prague - CZU Prague 1:3
TŠEKKI: 1. liga - Naiset - Pudotuspelit
19:00Prague N - Bizuterie - SG N 2:320:00Ceske Budejovice N - Hradec Kralove N 3:0
TURKKI: 1. Ligi - Viimeinen lohko
13:00Milas Bld - Niksar 3:215:30Yesilkent Spor - Altekma 3:2
UKRAINA: Superleague - Naiset - Pudotuspelit
18:30Prometey N - Balta N 3:0UNKARI: Extraliga - Pudotuspelit
20:30Fino Kaposvar SE - Dagi 3:021:00Debrecen - Penzugyor 3:1
21:00MAV Elore SC - Kecskemeti RC 3:0
USA: PVF - Naiset
01:00Atlanta Vibe N - Orlando Valkyries N 3:0VIRO: Meistriliiga - Naiset - 5.-6. sijat
18:30Duo Olerex Tartu N - Viljandi Metal N 3:1VIRO: Meistriliiga - Naiset - Pudotuspelit
18:00TTU N - Noortekoondis N 3:2Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »
m.Flashscore.fi tarjoaa lentopallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.