REFRESH

Lentopallo » 25.11.2022 » Kaikki ottelut

PUOLA: PlusLiga

21:30Stal Nysa - Gdansk 1:3

BRASILIA: Superliga

00:30Araguari - Blumenau 2:3

BRASILIA: Superliga - Naiset

23:30Brasilia Volei N - Sesi Bauru N 1:3
00:30Fluminense N - Pinheiros N 3:0

BULGARIA: SuperLiga

18:00Slaviya Sofia - Beroe 0:3

BULGARIA: Superliga - Naiset

16:00CSKA Sofia N - Levski Sofia N 1:3
18:00Kazanlak N - Hector Sofia N 3:0

ETELÄ-KOREA: Volleyball League

12:00Samsung Blue Fangs - KAL Jumbos 0:3

ETELÄ-KOREA: Volleyball League - Naiset

12:00Hungkuk N - Hyundai E&C Hillstate N 0:3

EUROOPPA: Challenge Cup - Naiset

15:00Kaunas N - Haifa N 0:3

KIINA: CVL

08:00Jiangsu - Zhejiang 0:3
10:00Beijing - Shandong 0:3
12:00Shanghai - Henan 3:0
14:00Tianjin - Sichuan 2:3

KYPROS: Opap Championship

20:00Anagennisis - Olympias Frenaro 3:1
20:00Anorthosis - APOEL 3:2
20:00Omonia - Pafos 3:0
20:30Salamina - ENP 3:1

MONTENEGRO: Superliga

19:00Budvanska Rivijera - Podgorica 2:3

MONTENEGRO: Superliga - Naiset

20:00Gimnazijalac N - Moracha N 2:3
21:00Bar N - Albatros N 3:2

NORJA: Eliteserien

20:00TVN - Viking 0:3

PUOLA: TAURON Liga

18:30Budowlani Lodz N - Chemik Police N 0:3
20:00MKS Kalisz N - Opole N 3:1

RANSKA: Ligue A

21:00Tourcoing - Tours 1:3

SAKSA: 1. Bundesliga

21:00Herrsching - Netzhoppers 3:1

SERBIA: Liga

18:00Vojvodina - Crvena zvezda 3:1
20:00Jedinstvo - Radnicki 1:3
20:00Ribnica - Partizan 3:1

SLOVENIA: 1. DOL - Naiset

19:00Aliansa N - Nova KBM Branik N 0:3
19:30GEN-I Volley NG N - Grosuplje N 3:0
21:30Krim N - Formula Formis N 0:3

TANSKA: Volleyligaen

20:30Vestsjaelland - Middelfart 3:1

TŠEKKI: 1. liga

19:00Dobrichovice - Plzen 3:0
19:00Prague B - Ceske Budejovice B 3:2
20:00Bucovice - Blue Volley Ostrava 3:0
20:00CZU Prague - Liberec B 3:0
20:00MFF Prague - Hradec Kralove 1:3
20:30Velke Mezirici - Tesla Brno 0:3

TŠEKKI: 1. liga - Naiset

19:00Rudolfov N - Stresovice N 3:2
20:00Ceske Budejovice N - Plzen N 3:1
20:00Hradec Kralove N - Zizkov N 1:3
20:00KP Brno B N - Dobrichovice N 2:3
20:00VK Liberec B N - Nusle N 3:1
21:00Prostejov B N - Hronov N 3:0

TURKKI: Efeler Ligi

14:00Hatay B.Sehir - Fenerbahce 1:3

UKRAINA: Superleague

16:00Ukraina U18 - VNAU 0:3
19:00Epitsentr Podoliani - DSO Ternopil 3:0

UNKARI: Extraliga

19:00Fino Kaposvar SE - MAV Elore SC 3:2

UNKARI: Extraliga - Naiset

20:00Vasas N - Bekescsabai N 3:2

VENÄJÄ: Super League

14:00Kemerovo - Zenit Kazan 0:3
16:00Ufa - Krasnoyarsk 3:2
18:30Zenit St. Petersburg - Belgorod 3:1

VENÄJÄ: Super League - Naiset

17:00Lipetsk N - Minchanka N 0:3
18:00Krasnodar N - Uralochka-NTMK N 0:3

VIRO: Meistriliiga - Naiset

19:30TTU N - Viljandi Metal N 3:0

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.Flashscore.fi tarjoaa lentopallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.