Lentopallo » 24.03.2024 » Kaikki ottelut
ITALIA: SuperLega - Pudotuspelit
19:00Monza - Lube Civitanova 2:321:30Milano - Piacenza 3:2
PUOLA: PlusLiga
15:45Luk Lublin - Olsztyn 3:218:30Slepsk Suwalki - Jastrzebski 2:3
21:30Zawiercie - Belchatow 3:1
SUOMI: Mestaruusliiga - Pudotuspelit
17:00Hurrikaani - TUTO Volley 3:0ARGENTIINA: Liga - Naiset - Pudotuspelit
02:00Sonder Rosario N - Estud. de La Plata N 0:3ARGENTIINA: Liga - Naiset - Putoamispelit
00:00Gimnasia Esgrima N - Tucuman N 3:001:00Velez Sarsfield N - Banco Provincia N 0:3
02:00Avellaneda N - Universidad La Matanza N 3:2
00:00Universidad La Matanza N - Tucuman N 3:1
BELGIA: Volley League - Hävinneet -vaihe
19:00Guibertin - Achel 2:3BELGIA: Volley League - Voittajien -vaihe
15:00Waremme - Maaseik 2:316:00Roeselare - Lindemans Aalst 3:0
BELGIA: Volley League - Naiset - Voittajien -vaihe
20:00Roeselare N - Charleroi N 3:2BULGARIA: Superliga - Naiset - Pudotuspelit
14:00Hector Sofia N - CSKA Sofia N 0:316:00Deya Sport N - Slaviya Sofia N 3:0
17:00Maritza 2022 N - Levski Sofia N 0:3
ENGLANTI: Super League
15:30Sunderland - Richmond Docklands 3:2ESPANJA: Superliga - Naiset - Pudotuspelit
20:00La Laguna N - CV Kiele Socuellamos N 3:1ETELÄ-KOREA: Volleyball League - Naiset - Pudotuspelit
12:00Daejeon JKJ N - Hungkuk N 3:1HOLLANTI: Eredivisie - Voittajien -vaihe
15:30Dynamo Apeldoorn - Numidia VC Limax 2:3HOLLANTI: DELA League - Naiset - Voittajien -vaihe
21:00Zwolle N - Apollo 8 N 3:0IRAN: Super League - Pudotuspelit
17:30Sirjan - Paykan 3:1ISRAEL: Premier League - Pudotuspelit
18:30M. Hod Hasharon - M. Tel Aviv 1:3ITALIA: Serie A2
19:00Aversa - Grottazzolina 3:119:00BCC-NEP Castellana - Ortona 3:0
19:00Cuneo Volley - Cantu 3:0
19:00Lupi Santa Croce - Siena 3:2
19:00Pineto - Ravenna 0:3
19:00Porto Viro - Pordenone 2:3
19:00Reggio Emilia - Brescia 3:1
ITALIA: Serie A1 - Naiset
18:00Bergamo N - Scandicci N 2:318:00Chieri '76 N - Casalmaggiore N 3:0
18:00Firenze N - Cuneo N 3:1
18:00Pinerolo N - Trentino N 3:0
18:00Roma N - Novara N 3:1
18:00UYBA Busto Arsizio N - Conegliano N 1:3
18:00Vallefoglia N - Vero Volley N 3:0
ITALIA: Serie A2 - Naiset - Hävinneet -vaihe
17:30Olbia N - Pescara N 3:018:00Bologna N - Picco Lecco N 2:3
18:00Costa Volpino N - Brescia N 3:1
18:00Offanengo N - Soverato N 3:2
18:30Melendugno N - Padova N 2:3
ITALIA: Serie A2 - Naiset - Voittajien -vaihe
18:00Macerata N - Messina N 3:118:00Mondovi N - Perugia N 3:0
18:00Montecchio N - Albese N 1:3
18:00San Giovanni N - Talmassons N 2:3
ITÄVALTA: AVL - Karsinta
15:00Hausmannstatten - Linz/Steg 2:3ITÄVALTA: 2. Bundesliga - Hävinneet -vaihe
12:00Liebenau - Wolfurt 3:115:00hotVolleys - Weiz 2 3:2
ITÄVALTA: 2. Bundesliga - Voittajien -vaihe
14:00UVC Graz 2 - Waldviertel 2 3:116:00Waidhofen - SK Posojilnica 2 0:3
18:00Mühlviertel - Graz 3:1
ITÄVALTA: AVL - Naiset - Karsinta
12:30Hausmannstatten N - Höchst N 0:319:00Bad Radkersburg N - Bisamberg N 0:3
ITÄVALTA: 2. Bundesliga - Naiset - Hävinneet -vaihe
15:00Villach N - SU Inzingvolley N 2:3ITÄVALTA: 2. Bundesliga - Naiset - Voittajien -vaihe
12:30VBK Klagenfurt N - Dornbirn N 0:317:00Wildcats 2 N - Waldviertel N 0:3
JAPANI: V.League - Pudotuspelit
05:05Suntory Sunbirds - Toray Arrows 3:108:05Panasonic Panthers - JT Thunders 3:0
KAZAKSTAN: National League - Pudotuspelit
06:00Esil Petropavlovsk - Burevestnik Almaty 3:208:30Zhayik Uralsk - Atyrau 2:3
11:00Taraz Jambil - Aktobe 3:1
13:30Pavlodar - Zhetyssu Zhastar 3:0
KIINA: CVL - 12.-14. sijat
09:30Yunnan - Liaoning 0:3KIINA: CVL - 5.-8. sijat
09:30Fujian - Tianjin 3:109:30Shandong - Jiangsu 3:0
KIINA: CVL - 9.-11. sijat
13:30Sichuan - Guangdong 3:2KIINA: CVL - Pudotuspelit
09:30Hebei - Beijing 3:213:00Zhejiang - Shanghai 0:3
KREIKKA: A1 - 5.-7. sijat
18:00Polichnnis - Athlos Orestiadas 3:1KREIKKA: A1 - Putoamispelit
19:00AO Kalamata - Foinikas Syroy 1:3KROATIA: Superliga - Naiset
17:00Don Bosco N - Nebo N 1:3KROATIA: Prva Liga - Naiset
14:00Olimpik N - Varazdin N 3:119:00Dubrovnik N - Sinj N 3:1
PERU: LNSV - Naiset - Voittajien -vaihe
00:30Universitario de Deportes N - Rebaza Acosta N 0:322:00Geminis N - Circolo N 3:0
00:30San Martin de Porres N - Alianza Lima N 3:2
PORTUGALI: Taca de Portugal
19:00Sporting CP - A. J. F. Bastardo 3:2PORTUGALI: Taca de Portugal - Naiset
23:00Benfica N - Porto Volei N 3:2PUOLA: I. Liga
19:00Jaworzno - Olimpia Sulecin 3:1PUOLA: I. Liga - Naiset
13:00Legionovia N - Bialystok N 3:216:00Szczyrk N - Sosnowiec N 2:3
17:00KS Pila N - Nowy Dwor Mazowiecki N 2:3
ROMANIA: Divizia A1 - Putoamispelit
12:00Stiinta Baia Mare - U. Cluj 3:118:00Unirea Dej - Timisoara 3:1
ROMANIA: Divizia A1 - Naiset - Pudotuspelit
16:00Alba Blaj N - Dinamo Bucuresti N 3:1ROMANIA: Divizia A1 - Naiset - Putoamispelit
15:00CSM Constanta N - Stiinta Bacau N 3:017:00Targu Mures N - Pitesti N 3:0
RUOTSI: Elitserien - Pudotuspelit
15:30Lund - Sollentuna 3:117:00Habo - Vingåker 3:0
17:30Hylte/Halmstad - Malmö VK 3:0
RUOTSI: Elitserien - Naiset - Pudotuspelit
15:00Hylte/Halmstad N - KFUM Göteborg N 3:017:00Engelholm N - Gislaved N 3:1
18:00Lunds VK N - Linköping N 3:0
SAKSA: 2. Bundesliga North
17:00Schüttorf - Dessau 3:117:00Warnemünde - Bocholt 3:0
SAKSA: 2. Bundesliga South
16:00Ludwigsburg - Friedrichshafen 2 3:117:00Bühl - VC Gotha 3:0
SAKSA: 1. Bundesliga - Naiset - Pudotuspelit
18:00Potsdam N - Suhl N 3:0SAKSA: 2. Bundesliga Pro - Naiset
17:00Essen-Borbeck N - Leverkusen N 3:117:00Köln N - VCO Dresden N 3:0
SAKSA: 2. Bundesliga North - Naiset
15:00Potsdam II N - VCO Berlin N 3:117:00Emlichheim N - Oythe N 1:3
17:00VCO Münster N - Cottbus N 3:1
SAKSA: 2. Bundesliga South - Naiset
16:00MTV Stuttgart N - Planegg-Krailling N 1:317:00Bad Soden N - München N 3:0
17:00TSV München N - Wiesbaden II N 0:3
SERBIA: Liga
20:00Jedinstvo S.P. - Partizan 0:3SERBIA: Liga - Naiset
20:00Tent N - Crvena zvezda N 3:1SLOVAKIA: Extraliga - Naiset - Karsinta
18:00Komarno N - SVK Pezinok N 3:2SLOVAKIA: Extraliga - Naiset - Pudotuspelit
19:00VKP Bratislava N - Slavia Bratislava N 0:3SLOVENIA: Slovenia Cup
21:00Calcit Kamnik - OK Maribor 3:0SLOVENIA: Slovenia Cup - Naiset
18:00Calcit Kamnik N - Nova KBM Branik N 2:3SVEITSI: NLA - Pudotuspelit
17:00Schönenwerd - Luzern 3:0TANSKA: Volleyligaen - Putoamispelit
14:00DHV Odense - Ikast 1:3TANSKA: 1. Division West
11:00Ikast 2 - Raptus 1:3TANSKA: 1. Division East
11:00Frederiksberg - VLI 3:013:00Amager 2 - Gentofte 2 3:2
16:30Rodovre - DTU 3:2
TANSKA: Volleyligaen - Naiset - Pudotuspelit
16:00ASV Elite N - Gentofte N 1:3TANSKA: 1. Division West - Naiset
13:00Ikast 2 N - Funder N 3:016:00Holstebro N - Bedsted N 3:0
TANSKA: 1. Division East - Naiset
14:00Lynge N - VLI N 1:315:00Amager N - Gentofte 2 N 3:1
TURKKI: Turkish Cup - Naiset - Pudotuspelit
16:00Fenerbahce N - Eczacibasi N 3:1UNKARI: Extraliga - 9.-12. sijat
19:00Szegedi - Miskolc 3:0UNKARI: Extraliga - Naiset - Pudotuspelit
17:00KNRC N - Bekescsabai N 3:018:00Vasas N - MAV Elore SC N 3:0
UNKARI: Extraliga - Naiset - 5.-8. sijat
18:00Nyiregyhaza N - DVTK N 3:0USA: PVF - Naiset
20:00Columbus Fury N - Atlanta Vibe N 3:1VIRO: Esiliiga - Pudotuspelit
14:00Rakvere - Tallinn 3:0VIRO: Meistriliiga - Naiset - 5.-6. sijat
19:00Viljandi Metal N - Duo Olerex Tartu N 1:3VIRO: Meistriliiga - Naiset - Pudotuspelit
14:00Tartu Ulikool N - Noortekoondis N 3:2Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »
m.Flashscore.fi tarjoaa lentopallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.