REFRESH

Lentopallo » 26.11.2022 » Kaikki ottelut

ITALIA: SuperLega

19:00Trentino - Milano 1:3

PUOLA: PlusLiga

15:45Belchatow - Kedzierzyn-Kozle 2:3
18:30Jastrzebski - Cuprum 1:3
21:30Luk Lublin - Barkom 3:2

SUOMI: Mestaruusliiga

15:00Tiikerit - TUTO Volley 0:3
17:00Ducks - Loimu 1:3
17:00Hurmos - VaLePa 3:1
17:00Perungan Pojat - Hurrikaani 2:3

SUOMI: Mestaruusliiga - Naiset

17:00OrPo N - LP-Vampula N 3:1
17:00Pölkky N - Puijo N 3:1

BELGIA: EuroMillions League

21:30Menen - VDK G. 3:0
21:30Roeselare - Achel 3:0

BELGIA: Liga A - Naiset

19:30Tchalou N - Gent N 0:3
21:00Jaraco LVL N - Oudegem N 1:3
21:00Oostende N - Asterix Avo N 3:0
21:30Antwerp N - Haasrode Leuven N 3:1
21:30Charleroi N - Kalmthout N 3:1

BRASILIA: Superliga

19:00Suzano Volei - Minas 3:2
00:00Sesi - Guarulhos 3:1

BRASILIA: Superliga - Naiset

23:30Brasilia Volei N - Sesi Bauru N 1:3
00:30Fluminense N - Pinheiros N 3:0
02:00Barueri N - Minas N 1:3

BULGARIA: SuperLiga

15:00Dea Sport Burgas - CSKA Sofia 2:3
18:30Hebar - Cherno More 3:0

BULGARIA: Superliga - Naiset

16:00Slaviya Sofia N - Maritza 2022 N 3:0
16:00VK Varna-DKS N - Maritsa Plovdiv N 0:3

ENGLANTI: Super League

16:30SiirrettyMalory Eagles - Sheffield -:-
16:45Durham - Richmond Docklands 3:1
17:00Leeds - Nottingham 3:2
18:30London Polonia - Essex Rebels 3:0

ENGLANTI: Super League - Naiset

14:30Leeds N - Nottingham N 3:1

ESPANJA: SuperLiga

19:00Santanderina - Melilla 0:3
20:00Boiro - Voley Palma 1:3
20:00Manacor - Almeria 0:3
20:45Emeve Lugo - Rio Duero Soria 0:3
21:30Guaguas - Voleibol Teruel 3:0

ESPANJA: Superliga - Naiset

14:00Las Palmas N - CV Kiele Socuellamos N 3:2
19:00Cajasol N - Avarca de Menorca N 0:3
20:00Alcobendas N - Heidelberg N 3:1
20:00La Laguna N - Emeve Lugo N 3:1
20:30CV Madrid N - Sant Cugat N 0:3

ETELÄ-KOREA: Volleyball League

07:00Kepco - KB Stars 3:0

ETELÄ-KOREA: Volleyball League - Naiset

09:00GS Caltex N - Expressway Co N 0:3

EUROOPPA: Baltic League

17:00Valio Võru - Jekabpils 0:3
18:00BIGBANK Tartu - Daugavpils 3:0

EUROOPPA: Balti Liiga - Naiset

18:00Jelgava N - Noortekoondis N 3:0

HOLLANTI: Eredivisie

17:00Papendal/Arnhem - Huizen 3:1
20:30Advisie/SSS - Orion 3:0
20:30RECO - Limburg 2:3
21:00Sliedrecht - Dynamo Apeldoorn 0:3
21:00Taurus - Groningen/Lycurgus 1:3
21:30VCN - Vocasa Nijmegen 1:3

HOLLANTI: DELA League - Naiset

18:00Dynamo Apeldoorn N - Sliedrecht N 2:3
20:00Voltena N - Zwolle N 1:3
21:00VV Utrecht N - Summa Peelpush N 3:0

ISLANTI: Mizunodeild

16:00Vestri - Akureyri 3:2

ISRAEL: Premier League

18:45H. Kfar Saba - Rehovot 3:1
19:00H. Mate Asher - M. Tel Aviv 1:3

ITALIA: Serie A2

19:00HRK Motta di Livenza - Lagonegro 3:2

ITALIA: Serie A2 - Naiset

17:00Club Italia N - Offanengo N 3:1

ITALIA: Super Cup Naiset

21:30Conegliano N - Novara N 3:1

ITÄVALTA: AVL

17:30Sokol Wien - VBK Klagenfurt 3:2
19:00Ried - UVC Graz 2:3
19:00Tirol Innsbruck - Weiz 3:0
19:30Amstetten NO - Aich/Dob 3:1
20:00TSV Hartberg - Waldviertel 3:1

ITÄVALTA: 2. Bundesliga

14:30Steyr - Wolfurt 3:0
15:30Bisamberg - St. Pölten 2:3
16:30Südstadt/Perchtoldsdorf - Aich/Dob 2 0:3
19:00Wr. Neustadt - Weiz 2 3:0
20:30hotVolleys - Roadrunners/Perchtoldsdorf 3:0

ITÄVALTA: AVL - Naiset

16:30Wildcats N - Eisenerz/Trofaiach N 3:1
17:30Hartberg N - Salzburg N 0:3
18:00Bisamberg N - UVC Graz N 0:3
19:00Purgstall N - Rowa-Moser N 0:3
20:00Sokol/Post SV N - Linz-Steg N 0:3

ITÄVALTA: 2. Bundesliga - Naiset

15:00Krottendorf N - Roadrunners N 1:3
16:30Muhlviertel N - Rowa-Moser 2 N 3:0
18:00Villach N - Dornbirn N 0:3
19:00SG Eisenerz/Trofaiach 2 N - Brückl N 3:0
19:00Wildcats 2 N - Höchst N 0:3
20:00Jennersdorf N - UVC Graz 2 N 1:3
20:00Wolfsberg N - Liebenau N 3:1
20:30Hausmannstatten N - ATSE Graz N 3:1

JAPANI: V.League

06:00Osaka Sakai - Suntory Sunbirds 3:0
06:05JTEKT - Tokyo Great Bears 3:1
07:00JT Thunders - Nagoya 1:3
07:00Nagano - Panasonic Panthers 1:3
07:00Oita Miyoshi - Toray Arrows 2:3

JAPANI: V.League - Naiset

04:00JT Marvelous N - Kurobe Aqua Fairies N 3:0
07:00Ageo N - Himeji Victorina N 3:0
07:00Hisamitsu Springs N - Toray Arrows N 1:3
07:00Okayama Seagulls N - Body Queenseis N 1:3
07:00PFU Blue Cats N - Hitachi N 3:0
08:00NEC Red Rockets N - Denso Airybees N 3:0

KIINA: CVL

08:00Sichuan - Shandong 3:0
10:00Zhejiang - Tianjin 3:0
12:00Henan - Jiangsu 2:3
14:00Beijing - Shanghai 1:3

KREIKKA: A1

17:00Kifisia - Athlos Orestiadas 2:3
21:30Panathinaikos - Olympiakos 3:2
21:30PAOK - AONS Milon 3:0

KREIKKA: A1 - Naiset

17:00PAOK N - AON Zirinios N 3:0
17:45Panathinaikos N - ASP Thetis N 3:0
18:00Lamia N - Markopoulo N 3:2
18:00Olympiakos N - Aris N 3:1
18:55AEK N - Egaleo N 3:0
20:00Thira N - Ilisiakos N 3:2

KROATIA: Superliga

17:00Split - Zadar 3:2
17:30HAOK Mladost - Mok Rovinj 3:0
18:00Centrometal - Mladost Ribola Kastela 0:3
18:00Rijeka - Marsonia 3:0
21:00Sisak - Mok Mursa 0:3

KROATIA: Superliga - Naiset

17:00ZOK Osijek N - Kastela N 2:3
19:00Marina Kastela N - Vukovar N 3:2
19:00Nebo N - Brda N 2:3
20:00Split N - Mladost N 1:3
20:30Rijeka N - Dinamo Zagreb N 1:3
21:00Kelteks Karlovac N - Veli Vrh N 3:1

KROATIA: Prva Liga - Naiset

16:15Don Bosco N - HAOK Zagreb N 3:0
17:00Dubrovnik N - Mladost II N 3:1
19:30Sinj N - Drenova N 3:2
20:00Nova Gradiska N - Zadar N 3:0

LATVIA: Nacionala Liga

14:00Ventspils - Vecumnieki 2:3
18:00Aizpute - RTU 2 0:3

LATVIA: Nacionala Liga - Naiset

18:00SUFA klubs N - Gulbene N 3:2

MONTENEGRO: Superliga

19:00SiirrettyBijelo Polje - Sutjeska -:-
20:30Mornar - Galeb 3:0

MONTENEGRO: Superliga - Naiset

16:00Herceg Novi N - Galeb N 3:0
19:00Buducnost N - Akademija N 2:3

NORJA: Eliteserien

14:00OSI - Tromsø 1:3
15:00Førde - Koll 3:0
17:30Randaberg - Viking 1:3

NORJA: Eliteserien - Naiset

15:00Lierne N - Tromso N 3:0
15:00Randaberg N - Viking TIF N 3:1
17:30Førde N - Koll N 0:3

PERU: LNSV - Pudotuspelit

01:00Junior Callao - Regatas Lima 0:3
03:00Huaraz - Peerless 0:3

PORTUGALI: Campeonato Nacional

17:00Benfica - Mamede 3:0
19:00Esmoriz GC - Academica de Espinho 3:0
19:00Gondomar - Leixoes SC 0:3
19:00Sporting de Espinho - Viana 1:3
19:15Santo Tirso - Sporting CP 0:3
20:00Vitoria - Castelo Maia GC 3:0
21:00A. J. F. Bastardo - SC Caldas 3:0

PORTUGALI: 1. Divisao - Naiset

17:00Sporting N - Leixoes N 3:0
19:00AJM/FC Porto N - Braga N 3:0
23:00Clube Kairos N - Boavista N 3:0

PUOLA: I. Liga

18:00Krispol Wrzesnia - Gwardia Wroclaw 1:3
18:00Olimpia Sulecin - Spala 3:1
19:00AGH Krakow - Swidnik 3:1
19:00Bedzin - Kluczbork 2:3
19:00Chrobry Glogow - Bydgoszcz 3:2
19:00Legia Warszawa - Lechia Tomaszow Mazowiecki 3:0

PUOLA: TAURON Liga

20:00Tarnow N - Bielsko-Biala N 1:3

PUOLA: I. Liga - Naiset

16:45San Jaroslaw N - Energetyk Poznan N 0:3
17:00Legionovia N - Bialystok N 0:3
17:00Stezyca N - Mielec N 1:3
18:00Karpaty Mosir Krosno N - Czestochowianka N 3:0
18:00PMKS Sokolow SA Nike Wegrow N - Mogilno N 1:3
18:00Solna Wieliczka N - Nowy Dwor Mazowiecki N 3:2
18:00Sosnowiec N - SMS PZPS Szczyrk N 3:0

RANSKA: Ligue A

19:00Paris - Poitiers 3:0
20:00Plessis Robinson - Nazaire 0:3
21:00Chaumont - Sète 3:1
21:00Montpellier - Cambrai 3:0
21:00Nantes - Toulouse 3:1
21:00Narbonne - Nice 3:0

RANSKA: Ligue B

19:30Martigues - Cannes 3:0
20:00Avignon - Nancy 3:0
20:00Lyon - St-Quentin 0:3
20:00REC Volley - Ajaccio 2:3
21:00Frejus - France Avenir 3:1
21:30Lozere - Illacaise 1:3

RANSKA: Ligue A - Naiset

19:00Levallois N - Saint-Raphael N 1:3
20:00Chamalierois N - Mulhouse N 1:3
20:00Vandoeuvre N - France Avenir 2024 N 3:0
20:30TFOC N - Marcq Baroeul N 3:2
21:00Nantes N - Le Cannet N 3:1
21:00Paris N - Beziers N 3:2
21:00RC Cannes N - Venelles N 2:3

ROMANIA: Divizia A1

14:00Suceava - Arcada Galati 0:3
15:00Steaua Bucuresti - Stiinta Bucuresti 3:0
17:00Stiinta Baia Mare - Tomis Constanta 0:3
17:00U. Cluj - Zalau 0:3
17:00Unirea Dej - Rapid Bucuresti 0:3
17:30Craiova - Dinamo Bucuresti 1:3

ROMANIA: Divizia A1 - Naiset

16:00Lugoj N - Stiinta Bacau N 3:0
17:00Dinamo Bucuresti N - CSM Bucuresti N 3:1
18:30Pitesti N - Voluntari N 0:3
20:00Craiova N - U. Cluj N 3:0

RUOTSI: Elitserien

15:00Falköping - Habo 1:3
16:00Lund - Vingåker 3:2
17:00Södertelge - Uppsala 3:0

RUOTSI: Elitserien - Naiset

15:00Gislaved N - Engelholm N 0:3
15:00IKSU N - KFUM Göteborg N 0:3
17:00Falköping N - Sollentuna N 0:3
18:30Lunds VK N - Örebro N 1:3

SAKSA: 1. Bundesliga

18:00BR Volleys - VCO Berlin 3:0
18:30Friedrichshafen - Düren 3:0
21:00Lüneburg - Giesen 3:1

SAKSA: 2. Bundesliga North

19:00Lindow/Gransee - Neustrelitz 2:3
20:00ETV Hamburg - Bitterfeld 0:3
20:00Kiel - Mondorf 0:3
20:00Münster - Schüttorf 3:0
20:30Essen - Bocholt 3:2

SAKSA: 2. Bundesliga South

20:00Delitzsch - Hammelburg 3:1
20:00Karlsruhe - VC Gotha 3:0
20:00Mimmenhausen - Rottenburg 3:0
20:30Schwaig - Dachau 3:2
21:00Kriftel - Dresden 2:3

SAKSA: 2. Bundesliga North - Naiset

16:00ETV Hamburg N - Emlichheim N 3:2
19:00Oythe N - Köln N 3:0
19:00Stralsund N - Berlin N 3:0
20:30Borken N - Essen-Borbeck N 3:0
20:30Dingden N - Schweriner II N 3:0
20:30Leverkusen N - Ostbevern N 2:3

SAKSA: 2. Bundesliga South - Naiset

17:00VCO Dresden N - Karlsruhe-Beiertheim N 3:1
19:00Unterhaching N - Altdorf N 0:3
19:30Freisen N - Vilsbiburg II N 3:1
20:00Planegg-Krailling N - Bad Soden N 3:0

SAKSA: DVV Cup - Naiset

19:00Dresdner SC N - Potsdam N 0:3
20:00Erfurt N - Aachen N 2:3
20:00Wiesbaden N - Palmberg Schwerin N 0:3
20:30Stuttgart N - Suhl N 3:0

SERBIA: Liga

20:00Gornji Milanovac - Spartak Ljig 3:2
20:00Mladi Radnik - Karadjordje Topola 3:0

SERBIA: Liga - Naiset

18:00Partizan N - Stara Pazova N 0:3
20:00Batajnica N - Sremska M. N 1:3
20:00Novi Sad N - Crvena zvezda N 0:3
20:00Tent N - Spartak Subotica N 2:3
20:30Indjija N - Omladinac N 2:3

SLOVAKIA: Extraliga

17:00Presov - VKP Bratislava 3:0
17:00Svidnik - Myjava 1:3
20:00Prievidza - Komarno 0:3

SLOVAKIA: Extraliga - Naiset

17:00VKP Bratislava N - Brusno N 3:0
20:00Nove Mesto nad Vahom N - SVK Pezinok N 3:1
20:00UCM Trnava N - UNIZA Zilina N 3:0
20:30Presov N - Projekt RD SVF N 1:3

SLOVENIA: 1. DOL

18:30Triglav Kranj - Calcit Kamnik 0:3
19:00Pomgrad - Fuzinar 3:0
20:00OK Maribor - Crnuce 3:0
21:00ACH Ljubljana - Salonit Anhovo 3:0

SLOVENIA: 1. DOL - Naiset

20:00Calcit Kamnik N - Ankaran N 3:0

SVEITSI: NLA

18:00Nafels - Amriswil 3:0
19:00Chenois - Schönenwerd 3:0
19:00Luzern - Lausanne 1:3

SVEITSI: NLA - Naiset

18:00Düdingen N - Volero Zürich N 3:0
18:30Cheseaux N - Toggenburg N 3:0
19:00Geneve N - Franches Montagnes N 2:3

TANSKA: Volleyligaen

16:30Gentofte - Nordenskov UIF 3:2
17:00Ikast - DHV Odense 3:1

TANSKA: 1. Division West

13:00Ikast 2 - DHV Odense 2 2:3
14:00Skovbakken - Randers 0:3
16:00Lyseng - Aalborg Volley 3:2

TANSKA: 1. Division East

11:00VK Holbaek - Grondal 2:3
17:30DTU - KSV 3:2

TANSKA: Volleyligaen - Naiset

14:30Gentofte N - Holte N 1:3
15:00Bröndby N - Lyngby N 3:0
15:00Ikast N - DHV Odense N 0:3

TANSKA: 1. Division West - Naiset

12:00Skovbakken N - Esbjerg N 2:3
14:00Lyseng N - Aalborg Volley N 1:3

TANSKA: 1. Division East - Naiset

15:30SiirrettyDTU N - Lyngby 2 N -:-

TŠEKKI: Extraliga

17:00Brno - Prague 1:3
18:00Pribram - Ceske Budejovice 2:3
18:00Usti - Zlin 3:1
19:00Karlovarsko - Ostrava 3:0
19:30Liberec - Kladno 3:0
20:30Beskydy - Benatky 3:1

TŠEKKI: Extraliga - Naiset

17:00VK Liberec N - Prometey N 1:3
18:00Frydek-Mistek N - Prerov N 3:1
18:00Olomouc N - TJ Sokol Sternberk N 3:0
18:00Olymp Prague N - KP Brno N 3:1
19:30Selmy Brno N - Ostrava N 1:3

TŠEKKI: 1. liga

12:00Blue Volley Ostrava - Bucovice 2:3
12:00Tesla Brno - Velke Mezirici 1:3
13:30Ceske Budejovice B - Prague B 2:3
13:30Liberec B - CZU Prague 0:3
14:00Hradec Kralove - MFF Prague 3:0
14:00Plzen - Dobrichovice 3:2

TŠEKKI: 1. liga - Naiset

11:00Ceske Budejovice N - Plzen N 1:3
11:00Hradec Kralove N - Zizkov N 2:3
11:00KP Brno B N - Dobrichovice N 2:3
11:00Prostejov B N - Hronov N 3:2
11:00Rudolfov N - Stresovice N 0:3
11:00VK Liberec B N - Nusle N 3:0

TURKKI: Efeler Ligi

13:30Spor Toto - Altekma 3:0
14:00Galatasaray - Tursad 2:3
14:00Hekimoglu Bursa - Cizre Bld 0:3
14:30Belediye Plevne - Bursa 0:3
15:00Arkasspor - Develi 3:0
17:00Halkbank - Ziraat Bankasi 1:3

TURKKI: Sultanlar Ligi - Naiset

13:00Kuzey Boru Genclik N - Fenerbahce N 3:2

TURKKI: 1. Ligi - Naiset

12:00ALS Halk N - Lima Spor N 3:1
12:00Gaziantep Merinos N - Besiktas N 1:3
12:00Vakifbank 2 N - Canakkale N 3:1
13:00Adam Voleybol N - Kolejliler N 3:0
13:00Ciftlikkoy Bld N - Istanbul BB N 1:3
13:00Havran Bld N - Yesilyurt N 3:2
14:00Eregli Bld. N - Kayseri N 3:1
15:00Muratpasa N - Sakarya N 3:0
15:00Tarsus Bld N - Ankara Karayollari N 0:3
17:00Bahcelievler N - Mihaliccik N 3:1
18:00AVR Atletik N - Edremit Bld. N 2:3

UKRAINA: Superleague

12:00Reshetylivka - Prometey 0:3
15:00Yurakademiya - Zhytychi Zhytomyr 3:1

UNKARI: Extraliga

19:00Penzugyor - MAFC 3:0

UNKARI: Extraliga - Naiset

19:30MAV Elore SC N - KNRC N 0:3
20:00MTK Budapest N - Ujpest N 3:1

VALKO-VENÄJÄ: Division A

14:00Mapid Minsk - Marco Vitebsk 3:1
16:00Mogilev - Bate-BGUFK 3:0
16:00Soligorsk - Zapadnij Bug 3:0
18:00Energia Gomel - Legion Obuhovo 3:0

VALKO-VENÄJÄ: Championship - Naiset

15:00A. Baranovichi N - Pribuzhe N 1:3
15:00Kommunalnik Grodno N - Zhemchuzhina N 3:0
15:00Minsk 2 - Mogilev N 3:2

VENÄJÄ: Super League

16:00Dinamo-Lo - Stroitel Minsk 3:0
17:00ASK N. Novgorod - Din. Moskova 1:3

VENÄJÄ: Vysshaya League А

12:30Tjumen - Lokomotiv Izumrud 3:2
14:00Magnitka-Universitet - Barnaul 3:0
15:00IzhGTU Izhevsk - Chelyabinsk 3:1
15:00Tarhan - Kama 0:3
16:00Groznyj - MGTU Moscow 1:3
16:00Jaroslavl - Iskra 3:1
16:00Volzhanin Kostroma - CSKA Moskova 3:0
17:00Avtomobilist - Akademiya Kazan 1:3

VENÄJÄ: Super League - Naiset

12:00Yenisey N - Nizhniy Novgorod N 2:3
14:00Metar Chelyabinsk N - Kaliningrad N 1:3
17:00Tulitsa N - Odintsovo N 3:2

VIRO: Esiliiga

12:00Tallinn - Kiili 1:3
13:00Eesti Maaülikooli - Viljandi 0:3
13:00Liider - Noortekoondis 0:3
14:00Rakvere - Valio Võru 2 3:1
14:00Tallin University - Pere Leib Tartu 2 3:0
17:00Poltsamaa - Turi 2:3

VIRO: Meistriliiga - Naiset

17:00Rae SK N - Famila/Võru VK N 3:0
17:15Viljandi Metal N - Tartu Ulikool N 3:1

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.Flashscore.fi tarjoaa lentopallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.