REFRESH

Lentopallo » 27.11.2022 » Kaikki ottelut

ITALIA: SuperLega

19:00Cisterna - Perugia 1:3
19:00Modena - Verona 3:1
19:00Piacenza - Lube Civitanova 2:3
21:30Padova - Monza 0:3
21:30Siena - Taranto 1:3

PUOLA: PlusLiga

15:45Zawiercie - Projekt Warszawa 3:0
18:30Bielsko-Biala - Rzeszow 0:3

SUOMI: Mestaruusliiga

17:00Akaa-Volley - KyKy 3:0
17:00Savo Volley - VaLePa 1:3

SUOMI: Mestaruusliiga - Naiset

17:00Arctic Volley N - Puijo N 3:2

BELGIA: EuroMillions League

19:00Guibertin - Lindemans Aalst 3:1
19:00Waremme - Haasrode Leuven 0:3

BRASILIA: Superliga

00:00Sesi - Guarulhos 3:1
22:00Rede Cuca Volei - Blumenau 0:3
00:00Brasilia Volei - America Volei 2:3
00:00Sada Cruzeiro - Volei Renata 3:0

BRASILIA: Superliga - Naiset

02:30Praia Clube N - Sao Caetano N 3:0

BULGARIA: SuperLiga

16:00Neftohimic Burgas - Marek Dupnitsa 3:0
18:30Montana - Pirin Razlog 3:1

ENGLANTI: Super League

15:00Sunderland - Richmond Docklands 0:3
17:00Essex Rebels - London Polonia 2:3

ENGLANTI: Super League - Naiset

13:30London Orcas N - Malory Eagles N 1:3
14:00Essex Rebels N - Polonia London N 3:2
16:30London Inter Crocs N - Cambridge N 1:3

ESPANJA: SuperLiga

12:30Barcelona - Conqueridor Valencia 3:0

ESPANJA: Superliga - Naiset

15:00Sayre Mayser N - Haro Rioja N 3:0

ETELÄ-KOREA: Volleyball League

07:00OK Financial Group - Hyundai Skywalkers 2:3

ETELÄ-KOREA: Volleyball League - Naiset

09:00IBK N - Pepper Savings Bank N 3:1

EUROOPPA: Baltic League

14:00BIGBANK Tartu - Jekabpils 3:2
17:00Pärnu - TTU 2:3
17:00Valio Võru - Daugavpils 1:3

EUROOPPA: Balti Liiga - Naiset

16:00SUFA klubs N - Noortekoondis N 3:2

HOLLANTI: DELA League - Naiset

15:30Eurosped N - Apollo 8 N 2:3
16:30FAST N - Sneek N 0:3

ISLANTI: Mizunodeild

17:00Stal-Ulfur - Throttur Nes 1:3

ISLANTI: Mizunodeild - Naiset

13:00Alftanes N - Throttur Nes N 3:1

ITALIA: Serie A2

19:00SiirrettyBCC-NEP Castellana - Porto Viro -:-
19:00Bergamo - Lupi Santa Croce 2:3
19:00Brescia - Grottazzolina 3:0
19:00Cantu - Ravenna 3:1
19:00Cuneo Volley - Pordenone 3:0

ITALIA: Serie A1 - Naiset

17:00Firenze N - Perugia N 3:1
18:00Pinerolo N - Cuneo N 0:3
18:00Vallefoglia N - Casalmaggiore N 2:3
19:00Vero Volley N - Chieri '76 N 3:1
21:00Macerata N - Bergamo N 3:2
21:30Scandicci N - UYBA Busto Arsizio N 2:3

ITALIA: Serie A2 - Naiset

17:00Messina N - Roma N 0:3
18:00Mondovi N - Sassuolo N 3:1
18:00Montale N - Albese N 3:1
18:00Picco Lecco N - Cremona N 1:3
18:00San Giovanni N - Marsala N 3:0
18:00Sant'Elia N - Pallavolo Perugia N 2:3
18:00Soverato N - Martignacco N 3:2
18:00Talmassons N - Montecchio N 3:0
18:00Trentino N - Futura Volley Giovani N 3:0
19:00Brescia N - Olbia N 3:0

ITÄVALTA: 2. Bundesliga

12:30Liebenau - Leibnitz 3:0
14:00Linz/Steg - Wolfurt 3:1
18:30Hausmannstatten - UVC Graz 2 3:1
19:30Akad. Graz - VBK Klagenfurt 2 3:2

ITÄVALTA: Austria Cup

19:00Waidhofen - Ried 0:3

ITÄVALTA: 2. Bundesliga - Naiset

12:00Villach N - Höchst N 1:3
12:30Wildcats 2 N - Dornbirn N 0:3
15:00Krottendorf N - ATSE Graz N 1:3
15:00Liebenau N - Jennersdorf N 3:0
16:00Hausmannstatten N - SG Eisenerz/Trofaiach 2 N 3:1
17:00Akad. Graz N - Roadrunners N 1:3
17:30Brückl N - UVC Graz 2 N 3:1

JAPANI: V.League

06:00JT Thunders - Nagoya 0:3
06:00Nagano - Panasonic Panthers 1:3
06:00Oita Miyoshi - Toray Arrows 3:2
06:00Osaka Sakai - Suntory Sunbirds 3:0
06:05JTEKT - Tokyo Great Bears 0:3

JAPANI: V.League - Naiset

04:00JT Marvelous N - Kurobe Aqua Fairies N 3:0
06:00Ageo N - Himeji Victorina N 3:2
06:00Hisamitsu Springs N - Toray Arrows N 3:2
06:00NEC Red Rockets N - Denso Airybees N 3:0
07:00Okayama Seagulls N - Body Queenseis N 1:3
07:00PFU Blue Cats N - Hitachi N 3:1

KREIKKA: A1

17:30OFI - Foinikas Syroy 0:3
19:00Aristotelis Skydras - Polichnnis 2:3

KROATIA: Prva Liga - Naiset

18:00Olimpik N - Pula N 3:0

MONTENEGRO: Superliga - Naiset

20:00Mediteran N - Jedinstvo N 1:3

NORJA: Eliteserien

12:30NTNUI - Tromsø 3:2
16:00Torvastad - Viking 1:3

NORJA: Eliteserien - Naiset

15:00NTNUI Volley N - Tromso N 3:2
15:00Volda N - Koll N 1:3
17:00TVN N - Viking TIF N 0:3

PORTUGALI: 1. Divisao - Naiset

23:00Clube Kairos N - Boavista N 3:0
17:00Castelo Maia N - Vilacondense N 2:3
18:00Porto Volei N - Vitoria Guimaraes N 0:3
18:00Sporting de Espinho N - Benfica N 0:3
19:00Madeira N - Famalicao N 3:1

PUOLA: I. Liga

18:00Astra Nowa Sol - Siedlce 0:3

PUOLA: TAURON Liga

20:00Bydgoszcz N - Legionowo N 3:0

ROMANIA: Divizia A1 - Naiset

15:00Targoviste N - Rapid Bucuresti N 3:1

RUOTSI: Elitserien

17:00Örkelljunga - Sollentuna 0:3
17:30Hylte/Halmstad - Falkenberg 3:0

RUOTSI: Elitserien - Naiset

15:00Hylte/Halmstad N - Värnamo N 3:0

SAKSA: 2. Bundesliga North

17:00Warnemünde - Schöneiche 3:0

SAKSA: 2. Bundesliga South

14:00Friedrichshafen 2 - Rottenburg 0:3
17:00Mühldorf - Freiburg 0:3

SAKSA: 2. Bundesliga North - Naiset

16:00Stralsund N - VCO Berlin N 3:0

SAKSA: 2. Bundesliga South - Naiset

16:00Dingolfing N - SV Lohhof N 3:1
16:00Grimma N - Karlsruhe-Beiertheim N 3:1
17:00Wiesbaden II N - Waldgirmes N 3:0

SERBIA: Liga - Naiset

19:00Ub N - Zeleznicar N 1:3

SVEITSI: NLA - Naiset

17:30Schaffhausen N - Lugano N 2:3
18:30NUC Volleyball N - Aesch Pfeffingen N 3:0

TANSKA: Volleyligaen

15:30Marienlyst-Fortuna - Aarhus 3:0

TANSKA: 1. Division West

16:00Bedsted - Aarhus 3 2:3

TANSKA: 1. Division East

11:00Gentofte 2 - Holte 3:2
14:30Hvidovre VK 2 - Amager 2 2:3
14:30VLI - Frederiksberg 2:3

TANSKA: 1. Division West - Naiset

13:00Kolding N - Funder N 1:3
13:30Fortuna Odense N - ASV Aarhus 2 N 3:2
14:00Bedsted N - Middelfart N 3:0

TANSKA: 1. Division East - Naiset

12:30Hvidovre 2 N - Amager 2 N 3:0
12:30VLI N - KSV N 3:1
13:00Gentofte 2 N - Holte 2 N 0:3
15:00Lynge N - Rosenlund N 3:2

TURKKI: 1. Ligi

12:00Akkus Bld - Niksar 3:1
12:00Corum Bld - Yesilkent Spor 3:0
12:00TVF Spor Lisesi - Gümüshane 1:3
12:00Yenisehir - Gaziantep Genclik 3:1
13:00Istanbul BB - Alanya Bld 0:3
13:30Hakkari Genclik Merkezi - Solhan Spor 0:3
14:00Milas Bld - Bigadic Bld. 3:0
14:00Okyanus Koleji - Saint Joseph 1:3
15:00HGTC Bursa 2 - Kolejliler 0:3
16:00Tarim Kredi Genclik - Ürgüp Spor 0:3
17:00Aydin Büyüksehir Belediye Spor - Kagitspor 3:0

TURKKI: Sultanlar Ligi - Naiset

13:00Ankara PTT N - Sariyer N 2:3
13:00Cukurova Bld N - Ilbank N 3:0
13:00Vakifbank N - THY N 3:1
14:00Aydin B.Sehir Bld. N - Eczacibasi N 0:3
15:00Bolu Bld N - Sigorta Shop N 3:1

TURKKI: 1. Ligi - Naiset

14:00Goztepe N - Karsiyaka N 3:1

UKRAINA: Superleague

12:00DSO Ternopil - Ukraina U18 3:2
15:00VNAU - Epitsentr Podoliani 0:3

UNKARI: Extraliga

16:00Gamma - Dunaferr 0:3
17:00Dagi - TFSE 3:2
18:00Debrecen - Kecskemeti RC 3:1
18:00Kistext - Vegyesz 0:3
18:30Miskolc - Szolnoki 3:0

VENÄJÄ: Super League

15:00Nizhnevartovsk - Novosibirsk 2:3
16:00Novyi Urengoy - Novokuybyshevsk 3:2
16:00Surgut region - Orenburg 3:1

VENÄJÄ: Vysshaya League А

12:00Groznyj - MGTU Moscow 3:1
12:30Tjumen - Lokomotiv Izumrud 3:2
13:00Magnitka-Universitet - Barnaul 3:1
13:30IzhGTU Izhevsk - Chelyabinsk 3:2
14:00Avtomobilist - Akademiya Kazan 3:1
14:00Tarhan - Kama 3:1
16:00Jaroslavl - Iskra 3:0
16:00Volzhanin Kostroma - CSKA Moskova 1:3

VENÄJÄ: Super League - Naiset

15:00Saratov N - Dynamo Kazan N 3:1
16:00Leningradka N - Dynamo Moskova N 3:2

VIRO: Esiliiga

11:00Tallin University - Valio Võru 2 3:1
13:00Kiili - Liider 3:0
13:00Noortekoondis - Pere Leib Tartu 2 3:0
16:00Turi - Tallinn 0:3
18:00Viljandi - Rakvere 0:3
19:00Poltsamaa - Eesti Maaülikooli 1:3

VIRO: Meistriliiga - Naiset

17:00Tallinna N - Tartu Ulikool N 0:3

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.Flashscore.fi tarjoaa lentopallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.