Koripallo » 04.04.2024 » Kaikki ottelut
EUROOPPA: Euroliiga
19:00Crvena zvezda - Olympiakos -:-19:00Monaco - Zalgiris Kaunas -:-
20:30Alba Berlin - Partizan -:-
20:30Barcelona - Maccabi Tel Aviv -:-
20:45Valencia - Lyon-Villeurbanne -:-
USA: NBA
01:00Charlotte Hornets - Portland Trail Blazers -:-01:00Washington Wizards - Los Angeles Lakers -:-
01:30Atlanta Hawks - Detroit Pistons -:-
01:30Boston Celtics - Oklahoma City Thunder -:-
01:30Brooklyn Nets - Indiana Pacers -:-
02:00Milwaukee Bucks - Memphis Grizzlies -:-
02:00Minnesota Timberwolves - Toronto Raptors -:-
02:00New Orleans Pelicans - Orlando Magic -:-
04:00Phoenix Suns - Cleveland Cavaliers -:-
AASIA: WASL - West Asia League - Pudotuspelit
21:00Al Shorta - Shahrdari Gorgan -:-ARGENTIINA: Liga A
00:00San Lorenzo - Comunicaciones Mercedes -:-02:00Ferro - Boca Juniors -:-
02:00Gimnasia - Instituto de Cordoba -:-
03:00Obera TC - Quimsa -:-
AUSTRALIA: NBL1 South
11:00Melbourne Tigers - Dandenong -:-AUSTRALIA: NBL1 South - Naiset
09:00Melbourne Tigers N - Dandenong Rangers N -:-BOLIVIA: Libobasquet
02:00La Salle Tarija - Atletico Nacional -:-BRASILIA: NBB
00:30Bauru - Sao Jose -:-01:00Corinthians Paulista - Caxias do Sul -:-
01:00Franca - Mogi -:-
00:30Unifacisa - Vasco -:-
BRASILIA: LBF - Naiset
23:45Campinas N - Sao Jose N -:-01:30SESI Araraquara N - Blumenau N -:-
00:00Catanduva N - Ponta Grossa N -:-
CHILE: LNB
00:00Sportiva Italiana - Puente Alto -:-01:30Espanol de Talca - U. De Concepcion -:-
GEORGIA: Superleague
17:00Iverioni - Gau -:-ISLANTI: Premier league
21:15Alftanes - Hottur -:-21:15Haukar - Grindavik -:-
21:15Njardvik - Valur -:-
21:15Stjarnan - Breidablik -:-
21:15Thorl - Keflavik -:-
21:15Tindastoll - Hamar -:-
ISO-BRITANNIA: BBL
20:45Leicester Riders - Bristol Flyers -:-ISRAEL: WBL - Naiset - Pudotuspelit
18:00Maccabi Ashdod N - Hapoel Jerusalem N -:-KAZAKSTAN: National League - Pudotuspelit
16:00Atyrau - Kaspiy Aktau -:-LIETTUA: NKL - Pudotuspelit
17:00Kretinga - Suduva-Mantinga -:-LIETTUA: Moteru Lyga - Naiset - Pudotuspelit
18:00Panevezys N - Kibirkstis Vilnius N -:-MEKSIKO: CIBACOPA
04:15Frayles de Guasave - Halcones de Obregon -:-05:15Caballeros de Culiacan - Pioneros de Los Mochis -:-
05:15Ostioneros de Guaymas - Angeles CDMX -:-
05:15Rayos de Hermosillo - Zonkeys de Tijuana -:-
NORJA: BLNO - Pudotuspelit
19:00Bærum - Kongsberg Miners -:-PUERTO RICO: BSN
02:00Gigantes de Carolina - Vaqueros de Bayamon -:-02:00Mets de Guaynabo - Osos de Manati -:-
02:00San German - Criollos de Caguas -:-
PUOLA: Basket Liga
17:30Dziki Warszawa - Zielona Gora -:-19:30Dabrowa Gornicza - Trefl Sopot -:-
ROMANIA: Divizia A - Voittajien -vaihe
17:15Cluj-Napoca - CSM Oradea -:-RUOTSI: Basketligan - Pudotuspelit
19:04Jamtland - Uppsala -:-19:04Norrköping - Köping Stars -:-
RUOTSI: Basketligan - Naiset - Pudotuspelit
19:00Alvik N - Södertälje N -:-19:00Marbo N - Luleå N -:-
TAIWAN: T1 League
08:00New Taipei CTBC DEA - Taiwan Beer Leopards -:-TANSKA: Basketligaen - Voittajien -vaihe
19:15Næstved - Bakken Bears -:-19:30Værløse - Randers -:-
TŠEKKI: NBL - Voittajien -vaihe
18:00Opava - Nymburk -:-URUGUAY: Liga Uruguaya - Hävinneet -vaihe
02:00Goes - Trouville -:-02:00Urupan - Bigua -:-
URUGUAY: Liga Uruguaya - Voittajien -vaihe
02:00Aguada - Penarol -:-02:00Cordon - Defensor Sporting -:-
02:00Hebraica y Macabi - Nacional -:-
UUSI-SEELANTI: NBL
08:30Auckland Tuatara - Taranaki Airs -:-VENÄJÄ: VTB United League - Hävinneet -vaihe
17:00Astana - Runa Basket Moscow -:-17:30Samara - MBA Moscow -:-
VENÄJÄ: VTB United League - Voittajien -vaihe
16:30Parma Perm - Lokomotiv Kuban -:-Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »
m.Flashscore.fi tarjoaa koripallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.