Koripallo » 03.04.2024 » Kaikki ottelut
EUROOPPA: Champions League - Pudotuspelit
18:30Murcia - Ludwigsburg -:-19:00Bonn - Peristeri -:-
20:00Tenerife - Tofas -:-
21:00Unicaja - Promitheas -:-
USA: NBA
01:00Toronto Raptors - Los Angeles Lakers -:-01:00Washington Wizards - Milwaukee Bucks -:-
01:30Miami Heat - New York Knicks -:-
01:30Philadelphia 76ers - Oklahoma City Thunder -:-
02:00Minnesota Timberwolves - Houston Rockets -:-
03:00Denver Nuggets - San Antonio Spurs -:-
03:00Utah Jazz - Cleveland Cavaliers -:-
04:00Golden State Warriors - Dallas Mavericks -:-
04:00Sacramento Kings - Los Angeles Clippers -:-
AASIA: WASL - West Asia League - Pudotuspelit
21:00Sagesse Al Hekmeh Beirut - Al-Riyadi -:-ALBANIA: Superliga
18:00Apolonia Fier - Elbasani -:-18:00Fieri - Kamza Basket -:-
18:00Skenderbeu - Beselidhja -:-
18:00Tirana - PBC Flamurtari -:-
18:00Vllaznia - Partizani Tirana -:-
ARGENTIINA: Liga A
02:30Independiente de Oliva - Olimpico -:-03:00San Martin - La Union -:-
00:00San Lorenzo - Comunicaciones Mercedes -:-
AUSTRALIA: NBL1 South
11:00Ballarat - Bendigo Braves -:-11:00Ringwood - Kilsyth -:-
11:00Sandringham Sabres - Knox -:-
AUSTRALIA: NBL1 South - Naiset
09:00Ballarat N - Bendigo N -:-09:00Ringwood N - Kilsyth N -:-
09:00Sandringham N - Knox N -:-
BOLIVIA: Libobasquet
02:30Can Oruro - Basquetbol La Paz -:-BOSNIA & HERZEGOVINA: Prvenstvo BiH - Voittajien -vaihe
18:00Igokea - Mrkonjic Grad -:-BRASILIA: NBB
00:00Paulistano - Cerrado -:-01:00Cearense - Flamengo -:-
01:00Sao Paulo - Brasilia -:-
00:30Bauru - Sao Jose -:-
BRASILIA: LBF - Naiset
00:30Ituano N - Corinthians N -:-23:45Campinas N - Sao Jose N -:-
CHILE: LNB
00:00Sportiva Italiana - Puente Alto -:-EUROOPPA: FIBA Europe Cup - Pudotuspelit
19:00Bahcesehir Koleji - Varese -:-19:00Chemnitz - Bilbao -:-
EUROOPPA: BNXT League - Hävinneet -vaihe
19:45Feyenoord - Circus Brussels -:-EUROOPPA: Latvia-Estonian League - Pudotuspelit
18:00BK Ogre - Prometey -:-18:00Tartu Ulikool - Ventspils -:-
EUROOPPA: EuroCup - Naiset - Pudotuspelit
19:30Besiktas N - BA London Lions N -:-FILIPPIINIT: Filippiinien Cup
10:30Meralco Bolts - Terrafirma Dyip -:-13:30Rain Or Shine Paint. - Converge FiberXers -:-
ISLANTI: Premier League - Naiset - Hävinneet -vaihe
21:15Fjolnir N - Snaefell N -:-21:15Thor AK Akureyri N - Valur N -:-
ISLANTI: Premier League - Naiset - Voittajien -vaihe
21:15Keflavik N - Njardvik N -:-21:15Stjarnan N - Grindavik N -:-
KAZAKSTAN: National League - Pudotuspelit
14:00Aktobe - Astana 2 -:-KOSOVO: Superliga
18:00Bashkimi - Peja -:-18:00Golden Eagle Ylli - Trepca -:-
18:00Sigal Prishtina - Vellaznimi -:-
KREIKKA: A1 - Naiset
14:00Eleftheria N - PAOK N -:-14:00Giannina N - Athinaikos N -:-
14:00Iraklis N - Panathinaikos N -:-
14:00Lefkadas N - GAS Evnikos N -:-
14:00Proteas Voulas N - Esperides Kalliotheas N -:-
KROATIA: Premijer liga
18:00Bosco - Alkar -:-18:00Skrljevo - GKK Sibenka -:-
20:30Dubrava - Zabok -:-
MEKSIKO: CIBACOPA
04:15Astros - Venados de Mazatlan -:-04:15Frayles de Guasave - Halcones de Obregon -:-
05:15Caballeros de Culiacan - Pioneros de Los Mochis -:-
05:15Ostioneros de Guaymas - Angeles CDMX -:-
05:15Rayos de Hermosillo - Zonkeys de Tijuana -:-
NORJA: BLNO - Pudotuspelit
19:00Gimle - Fyllingen -:-RUOTSI: Basketligan - Pudotuspelit
19:04BC Luleå - Nässjö -:-19:04Borås - Södertälje -:-
RUOTSI: Superettan
19:00AIK Basket - Eskilstuna -:-19:00Helsingborg - IK Eos -:-
19:00Huddinge - Djurgården -:-
19:30Wetterbygden Stars - Kalmar -:-
RUOTSI: Basketligan - Naiset - Pudotuspelit
19:00Norrköping N - Högsbo N -:-19:00Uppsala N - Östersund N -:-
SAKSA: Pro A
19:00Bayreuth - Dresden -:-19:00Giessen - Kirchheim -:-
19:30Bremerhaven - Bochum -:-
19:30Koblenz - Phoenix Hagen -:-
19:30Nürnberger - Jena -:-
19:30Paderborn - Frankfurt -:-
19:30PS Karlsruhe - Trier -:-
20:00Münster - G. Düsseldorf -:-
SERBIA: First League
18:00Cacak 94 - Vrsac -:-18:00Joker - Zlatibor Cajetina -:-
18:00Leskovac Zdravlje - Vojvodina Novi Sad -:-
18:00OKK Beograd - Subotica -:-
18:00OKK Novi Pazar - Tamis -:-
18:00Radnicki - Metalac -:-
18:00Sloboda - Dynamic -:-
18:00Sloga - Mladost Zemun -:-
SLOVAKIA: Extraliga
18:00BK Nitra - Handlova 36:37SLOVAKIA: Extraliga - Naiset - Pudotuspelit
18:00Piestanske Cajky N - Samorin N -:-18:00Slavia Banska Bystrica N - Ruzomberok N -:-
SLOVENIA: Liga Nova KBM
18:00Sencur - LTH Castings -:-18:00Tajfun Sentjur - Krka -:-
TŠEKKI: NBL - Hävinneet -vaihe
18:00Srsni Pisek - Olomoucko -:-USA: NIT
01:00Indiana State - Utah Utes -:-03:30Seton Hall - Georgia -:-
UUSI-SEELANTI: NBL
08:30Southland Sharks - Manawatu Jets -:-VALKO-VENÄJÄ: Premier League
15:00SDUSHOR Minsk - Rubon II -:-VENÄJÄ: VTB United League - Hävinneet -vaihe
17:15Minsk - Saratov -:-18:30Nizhny Novgorod - Uralmash Ekaterinburg -:-
VENÄJÄ: Super League - Pudotuspelit
15:00Temp Sumz Revda - Novosibirsk -:-18:00Khimki Moskova - Dome-Springs Izhevsk -:-
Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »
m.Flashscore.fi tarjoaa koripallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.