Koripallo » 01.04.2024 » Kaikki ottelut
ITALIA: Lega A
20:00Virtus Bologna - Pistoia -:-USA: NBA
00:00Brooklyn Nets - Los Angeles Lakers -:-00:00Charlotte Hornets - Los Angeles Clippers -:-
00:00Toronto Raptors - Philadelphia 76ers -:-
00:00Washington Wizards - Miami Heat -:-
01:00Houston Rockets - Dallas Mavericks -:-
01:00Minnesota Timberwolves - Chicago Bulls -:-
01:00New York Knicks - Oklahoma City Thunder -:-
01:00San Antonio Spurs - Golden State Warriors -:-
03:00Sacramento Kings - Utah Jazz -:-
AASIA: WASL - Gulf League - Pudotuspelit
21:00Kazma - Kuwait SC -:-ARGENTIINA: Liga A
02:00Argentino - Union De Santa Fe -:-BRASILIA: LBF - Naiset
23:30Catanduva N - Blumenau N -:-BULGARIA: NBL - Voittajien -vaihe
18:00Chernomorets - Spartak Pleven -:-CHILE: LNB
00:00Deportes Castro - Valdivia -:-00:15Ancud - Liceo Pablo Neruda -:-
00:30Espanol Osorno - Puerto Montt -:-
00:45Las Animas - CD Puerto Varas -:-
EUROOPPA: ABA League
18:00Crvena zvezda - Studentski Centar -:-EUROOPPA: BNXT League - Voittajien -vaihe
15:00Groningen - Oostende -:-EUROOPPA: Latvia-Estonian League - Pudotuspelit
17:00Rigas Zelli - VEF Riga -:-18:00Pärnu - BC Kalev/Cramo -:-
EUROOPPA: Liga Unike - Naiset - Pudotuspelit
17:00Bashkimi N - Tirana N -:-20:00Prishtina N - Penza N -:-
HOLLANTI: WBL - Naiset - Voittajien -vaihe
19:00Binnenland N - Triple Threat N -:-ISO-BRITANNIA: BBL
19:00Manchester Giants - Sheffield Sharks -:-ISRAEL: Israel Cup
19:30Maccabi Tel Aviv - Maccabi Ironi Ramat Gan -:-ISRAEL: WBL - Naiset - Pudotuspelit
15:55Hapoel Jerusalem N - Maccabi Ashdod N -:-18:00Elitzur Ramla N - Maccabi Urban N -:-
ITÄVALTA: Superliga - Hävinneet -vaihe
17:30Kapfenberg - Vienna Timberwolves -:-17:30Oberwart - Furstenfeld -:-
17:30Vienna - BBC Nord -:-
ITÄVALTA: Superliga - Voittajien -vaihe
15:30Klosterneuburg - UBSC Graz -:-17:30Wels - Swans Gmunden -:-
19:00St. Pölten - Traiskirchen -:-
ITÄVALTA: Superliga - Naiset - Pudotuspelit
18:00UBI Graz N - St. Pölten N -:-KIINA: CBA
13:35Sichuan - Jiangsu Dragons -:-14:00Shenzhen - Shanghai -:-
KREIKKA: Basket League - Hävinneet -vaihe
19:15AEK Athens - Marousi -:-KYPROS: Division A - Voittajien -vaihe
15:00AEK - Apollon -:-18:00Keravnos S. - Apoel -:-
LIETTUA: LKL
17:30Neptunas - Mazeikiai -:-17:50Lietkabelis - Zalgiris Kaunas -:-
PUOLA: Basket Liga
15:30Zielona Gora - Gdynia -:-17:30Szczecin - Spojnia Stargard -:-
20:00Slask Wroclaw - Ostrow Wielkopolski -:-
RUOTSI: Superettan
15:00Kalmar - Djurgården -:-SAKSA: BBL
15:30Göttingen - Braunschweig -:-SUOMI: I Divisioona - Naiset - Pudotuspelit
16:00Puhuttaret N - BC Nokia N -:-16:00Turun NMKY N - ToPo Helsinki II N -:-
SVEITSI: SB League - Pudotuspelit
16:00Lausanne Basket - SAM Massagno -:-18:00Neuchâtel - Vevey Riviera -:-
19:30BBC Monthey - Geneva Lions -:-
19:30Sdent BBC Nyon - Fribourg Olympic -:-
TANSKA: Basketligaen - Voittajien -vaihe
19:15Bakken Bears - Randers -:-TŠEKKI: NBL - Voittajien -vaihe
15:00Nymburk - Kolin -:-VENÄJÄ: VTB United League - Hävinneet -vaihe
19:00Runa Basket Moscow - Samara -:-VENÄJÄ: VTB United League - Voittajien -vaihe
18:30CSKA Moskova - Lokomotiv Kuban -:-VENÄJÄ: Super League - Pudotuspelit
15:00Temp Sumz Revda - Novosibirsk -:-18:00Khimki Moskova - Dome-Springs Izhevsk -:-
Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »
m.Flashscore.fi tarjoaa koripallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.