Koripallo » 31.03.2024 » Kaikki ottelut
ESPANJA: ACB
12:30Real Madrid - Manresa -:-13:00Gran Canaria - Valencia -:-
17:00Granada - Joventut -:-
17:00Murcia - MoraBanc Andorra -:-
18:30Obradoiro CAB - Barcelona -:-
RANSKA: LNB
16:30Gravelines-Dunkerque - Le Portel -:-19:00JL Bourg - Dijon -:-
19:00Paris - Nanterre -:-
USA: NBA
23:00New Orleans Pelicans - Boston Celtics -:-01:00Orlando Magic - Memphis Grizzlies -:-
01:30Atlanta Hawks - Milwaukee Bucks -:-
21:30Denver Nuggets - Cleveland Cavaliers -:-
00:00Brooklyn Nets - Los Angeles Lakers -:-
00:00Charlotte Hornets - Los Angeles Clippers -:-
00:00Toronto Raptors - Philadelphia 76ers -:-
00:00Washington Wizards - Miami Heat -:-
ARGENTIINA: Liga A
02:00Gimnasia - Ferro -:-02:15Obras - Instituto de Cordoba -:-
ARGENTIINA: Liga Femenina - Naiset - Clausura
23:00Berazategui N - Club Union Florida N -:-23:00Ferro N - Obras N -:-
23:00Instituto N - Juventud Ameghino N -:-
23:00Quimsa N - Ciclista Olimpico N -:-
23:00Riachuelo N - Montmartre N -:-
AUSTRALIA: NBL - Pudotuspelit
07:00Melbourne United - Tasmania JackJumpers -:-BELGIA: Top Division - Naiset
15:15Mechelen N - Braine N -:-BOLIVIA: Libobasquet
02:00Carl A-Z - Can Oruro -:-BRASILIA: NBB
23:00Pato - Pinheiros -:-23:00Vasco - Sao Paulo -:-
16:00Paulistano - Brasilia -:-
21:30Unifacisa - Flamengo -:-
BULGARIA: NBL - Voittajien -vaihe
12:00Balkan - Rilski Sportist -:-17:30Cherno More - CSKA Sofia -:-
CHILE: LNB
00:15Las Animas - Puerto Montt -:-00:30Puente Alto - Sportiva Italiana -:-
00:45Ancud - Valdivia -:-
01:00Deportes Castro - Liceo Pablo Neruda -:-
01:15Espanol de Talca - Leones Quilpue -:-
01:30U. De Concepcion - Catolica -:-
00:00Deportes Castro - Valdivia -:-
00:15Ancud - Liceo Pablo Neruda -:-
00:30Espanol Osorno - Puerto Montt -:-
00:45Las Animas - CD Puerto Varas -:-
CHILE: LNB 2
23:30Colo Colo - Truenos De Talca -:-00:00Arabe Valparaiso - Arturo Prat San Felipe -:-
00:15Stadio Italiano - Municipal Chillan -:-
01:00Sergio Ceppi - Aleman -:-
21:00Boston C. C. - Aleman -:-
22:00Sergio Ceppi - Municipal Chillan -:-
ESPANJA: LEB Oro
12:30Gipuzkoa - Melilla -:-17:00Leyma Coruna - Hestia Menorca -:-
18:00Clavijo - Lleida -:-
18:30Estudiantes - Castello -:-
19:00Caceres - Tizona Burgos -:-
ESPANJA: LEB Plata
13:00Moron - Almansa -:-18:00Palmer Basket - L'Hospitalet -:-
ESPANJA: Liga Femenina - Naiset
12:00Ensino N - Ferrol N -:-13:00Gran Canaria N - Jairis N -:-
18:00Celta N - Zaragoza N -:-
18:00Gernika Bizkaia N - Uni Girona N -:-
18:00Valencia N - Barcelona CBS N -:-
18:15Bembibre N - Cadi La Seu N -:-
19:00Araski N - Perfumerias Avenida N -:-
ETELÄ-KOREA: KBL
11:00Goyang Sono - Suwon KT -:-11:00KCC Egis - Seoul Knights -:-
11:00LG Sakers - Seoul Thunders -:-
11:00Mobis Phoebus - Anyang JungKwanJang -:-
11:00Wonju DB - KoGas -:-
EUROOPPA: ABA League
18:00Mega Basket - Split -:-19:30Buducnost - Partizan -:-
EUROOPPA: BNXT League - Voittajien -vaihe
16:00Zwolle - Spirou Charleroi -:-FILIPPIINIT: Filippiinien Cup
09:00Phoenix Fuelmasters - San Miguel Beermen -:-12:15Magnolia Hotshots - Ginebra Kings -:-
GEORGIA: Superleague
11:00Gau - Batumi -:-13:30Rashi - Kavkasia -:-
17:00Rustavi - Iverioni -:-
ISO-BRITANNIA: BBL
16:00Leicester Riders - Newcastle Eagles -:-19:00Cheshire Phoenix - Bristol Flyers -:-
ISO-BRITANNIA: WBBL - Naiset
15:00BA London Lions N - Essex Rebels N -:-16:00Sheffield Hatters N - Leicester Riders N -:-
18:00Caledonia Gladiators N - Newcastle Eagles N -:-
18:30Nottingham Wildcats N - Manchester Giants N -:-
ISRAEL: Israel Cup
17:00Hapoel Jerusalem - Hapoel Tel-Aviv -:-18:30Ironi Kiryat Ata - Nes Ziona -:-
ITALIA: Serie A2
18:00Chiusi - Sebastiani Rieti -:-18:00Orzinuovi - Basket Torino -:-
18:00Rimini - Monferrato -:-
JAPANI: B.League
07:05Akita - Sun Rockers Shibuya -:-07:05Hiroshima D. - Gunma -:-
07:05Nagasaki - Shimane -:-
07:05Osaka - Hokkaido -:-
07:05Saga - Kyoto -:-
07:05Sendai - NeoPhoenix -:-
07:05Shinshu - Nagoya Fighting Eagles -:-
07:05Yokohama - Alvark -:-
08:05Chiba - Brave Thunders -:-
08:05Diamond Dolphins - Toyama -:-
08:05SeaHorses Mikawa - Utsunomiya Brex -:-
11:05Ryukyu - Ibaraki Robots -:-
JAPANI: B2.League
06:00Iwate - Niigata -:-07:00Kobe - Shizuoka -:-
07:00Koshigaya Alphas - Yamagata Wyverns -:-
07:00Shiga - Nara -:-
08:00Altiri Chiba - Fukushima -:-
08:00Aomori - Kumamoto -:-
KANADA: Super League
23:30Newfoundland Rogues - Rhode Island Kraken -:-01:00Montreal Toundra - London -:-
01:00Sudbury - Lebanon Leprechauns -:-
20:00Montreal Toundra - KW Titans -:-
KAZAKSTAN: National League - Pudotuspelit
15:00Tobol Kostanay - Almaty -:-KIINA: CBA
13:35Beijing - Ningbo Rockets -:-13:35Guangdong - Guangzhou -:-
13:35Nanjing Tongxi - Liaoning -:-
13:35Shanxi Zhongyu - Tianjin -:-
13:35Zhejiang Guangsha - Qingdao -:-
14:00Xinjiang - Jilin -:-
KREIKKA: Basket League - Voittajien -vaihe
16:15Olympiakos - Aris -:-20:00Panathinaikos - Promitheas -:-
KREIKKA: A1 - Naiset
13:00Olympiakos N - Lefkadas N -:-13:30Esperides Kalliotheas N - Iraklis N -:-
14:00GAS Evnikos N - Eleftheria N -:-
14:00PAOK N - Proteas Voulas N -:-
KREIKKA: A2 - Naiset
12:00Anorthosis Volou N - Ment N -:-12:00Aris N - Ioannina N -:-
12:00Promitheas N - Kronos N -:-
13:00Sporting Athens N - Danaoi Argous N -:-
13:30Pylaia N - Pierikos Arhelaos N -:-
13:45Panorama N - Panathlitikos N -:-
15:45Dafni N - AEK Peristeriou N -:-
15:45Ionikos N - Porfyras N -:-
16:00Agia Paraskevis N - Melission N -:-
16:00Apollon Ptolemaidas N - Anagennisi N -:-
16:00Falirou N - Amilla Peristeriou N -:-
17:30Terpsithea Glyfadas N - Amyntas N -:-
KYPROS: Division A - Voittajien -vaihe
16:00Anorthosis - AEL -:-POHJOIS-MAKEDONIA: Prva Liga
19:00Vardar - Euro Nickel -:-POHJOIS-MAKEDONIA: Prva Liga - Naiset
13:00Basket Kam N - Probasket N -:-PORTUGALI: Taca da Liga - Lohkovaihe
23:30Esgueira - Ovarense -:-PUOLA: Basket Liga
17:30Anwil Wloclawek - Energa Czarni -:-RANSKA: Pro B
15:00Denain-Voltaire - Rouen -:-ROMANIA: Divizia A - Voittajien -vaihe
17:00Rapid Bucuresti - CSU Sibiu -:-SAKSA: BBL
15:30Alba Berlin - Hamburg -:-15:30Bamberg - Bayern München -:-
17:00Ludwigsburg - Ulm -:-
18:30Rostock - Oldenburg -:-
SAKSA: Pro A
16:30Jena - Bremerhaven -:-17:30Frankfurt - Münster -:-
18:00Dresden - Paderborn -:-
SAKSA: Pro B
16:00Sandersdorf - Köln -:-SERBIA: 1. ZLS - Naiset
18:30Nis N - Novosadska Novi Sad N -:-20:00Subotica N - Vrbas N -:-
SLOVAKIA: Extraliga
17:00Inter Bratislava - Komarno -:-SUOMI: I Divisioona A - Pudotuspelit
16:00Huima - Jyväskylä -:-16:00Pyrintö Tampere 2 - Honka -:-
16:00Raholan Pyrkivä - Kipinä -:-
16:00Raiders Basket - ToPo -:-
TAIWAN: SBL
11:00Bank of Taiwan - Changhua -:-13:00Taiwan Beer - Yulon Luxgen Dinos -:-
TAIWAN: P. League+
08:30Taoyuan Pauian Pilots - Kaohsiung Steelers -:-11:00New Taipei Kings - Formosa Dreamers -:-
TAIWAN: T1 League
08:00Tainan TSG GhostHawks - Kaohsiung -:-TAIWAN: WSBL - Naiset
07:00Chunghua Telecom N - Taipower N -:-09:00Taiyuan N - Cathay Life N -:-
TANSKA: Basketligaen - Voittajien -vaihe
14:30Svendborg - Næstved -:-TŠEKKI: NBL - Hävinneet -vaihe
17:00Srsni Pisek - Olomoucko -:-UKRAINA: FBU Superleague - Pudotuspelit
17:00Stariy Lutsk - Rivne -:-USA: NBA G League
00:00Delaware Blue Coats - Oklahoma City Blue -:-00:00Rip City Remix - Santa Cruz Warriors -:-
00:30College Park Skyhawks - Long Island Nets -:-
01:00Grand Rapids Gold - Capital City Go-Go -:-
01:00Osceola Magic - Indiana Mad Ants -:-
01:00Westchester - Memphis Hustle -:-
02:00Birmingham Squadron - Cleveland Charge -:-
02:00Iowa Wolves - Austin Toros Spurs -:-
02:00Sioux Falls Skyforce - Stockton Kings -:-
02:00South Bay Lakers - Mexico City Capitanes -:-
02:00Windy City Bulls - Wisconsin Herd -:-
02:30Rio Grande Valley Vipers - Salt Lake City Stars -:-
02:30Texas Legends - Maine Celtics -:-
UUSI-SEELANTI: NBL
03:00Wellington Saints - Auckland Tuatara -:-07:30Nelson Giants - Franklin Bulls -:-
VALKO-VENÄJÄ: Premier League
13:00Brest - BC Minsk 3 -:-13:00Rubon II - Grodno GrSU -:-
14:00Gomel 2 - Borisfen 2 -:-
VENÄJÄ: VTB United League - Hävinneet -vaihe
14:00MBA Moscow - Nizhny Novgorod -:-14:30Saratov - Astana -:-
15:00Uralmash Ekaterinburg - Minsk -:-
VENÄJÄ: VTB United League - Voittajien -vaihe
12:00Enisey - Zenit Petersburg -:-VENÄJÄ: Super League - Pudotuspelit
09:15Dynamo Vladivostok - Barnaul -:-10:10Irkutsk - Zenit Petersburg 2 -:-
Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »
m.Flashscore.fi tarjoaa koripallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.