Koripallo » Tänään » Kaikki ottelut
ESPANJA: ACB
19:00Bilbao - Palencia -:-21:45Obradoiro CAB - MoraBanc Andorra -:-
21:45Valencia - Joventut -:-
RANSKA: LNB
17:00Paris - Roanne -:-19:30Gravelines-Dunkerque - Boulogne-Levallois -:-
19:30JL Bourg - Nancy -:-
19:30Nanterre - Dijon -:-
19:30Strasbourg - Ada Blois -:-
21:00Chalon/Saone - Saint Quentin -:-
SUOMI: Korisliiga - Pudotuspelit
17:00Helsinki Seagulls - Karhu Basket -:-TURKKI: Super Ligi
15:30Manisa - Pinar Karsiyaka -:-15:30Tofas - Galatasaray -:-
18:00Petkim Spor - Cagdas Bodrum Spor -:-
USA: NBA - Pudotuspelit
02:00Orlando Magic - Cleveland Cavaliers 103:9604:30Dallas Mavericks - Los Angeles Clippers 114:101
AFRIKKA: BAL
17:30Monastir - A.P.R. -:-20:30Douanes - Rivers Hoopers -:-
ARGENTIINA: Liga A
03:00La Union - Comunicaciones Mercedes 92:8017:30Instituto de Cordoba - San Martin -:-
AUSTRALIA: NBL1 East
10:00Manly W. - Central Coast Crusaders 102:8111:00BA CoE - Sydney Comets 95:79
11:00Norths Bears - Inner West Bulls 89:112
12:00Hornsby S. - Sutherland 78:88
12:15Newcastle Falcons - Bankstown Bruins 62:88
12:30Albury-Wodonga Bandits - Maitland M. 89:113
12:30Hills Hornets - Illawarra Hawks 92:69
12:30Penrith P. - Canberra 70:86
AUSTRALIA: NBL1 East - Naiset
08:00Manly W. N - Central Coast N 82:6809:00BA CoE N - Sydney Comets N 68:75
09:00Norths Bears N - Inner West Bulls N 87:55
10:00Hornsby S. N - Sutherland N 83:94
10:00Newcastle Falcons N - Bankstown Bruins N 73:56
10:30Albury N - Maitland Mustangs N 99:65
10:30Hills Hornets N - Illawarra Hawks N 85:72
10:30Penrith P. N - Canberra N 56:53
AUSTRALIA: NBL1 North
12:00Ipswich Force - Rockhampton Rockets 100:10512:00North Gold Coast Seahawks - Brisbane Capitals 86:83
12:30Townsville Heat - Darwin Salties 91:109
4. neljännesLogan Thunder - Northside Wizards 75:58
AUSTRALIA: NBL1 North - Naiset
10:00Ipswich Force N - Rockhampton N 76:9510:00North Gold Coast Seahawks N - Brisbane Capitals N 74:56
10:30Townsville Flames N - Darwin Salties N 94:58
11:00Logan Thunder N - Northside Wizards N 66:91
AUSTRALIA: NBL1 South
12:00Geelong - Mt Gambier 81:9312:00Sandringham Sabres - Melbourne Tigers 85:71
12:30Nunawading - Diamond Valley 88:91
12:30NW Tasmania - Frankston 76:101
13:00Dandenong - Kilsyth 100:90
4. neljännesEltham - Ringwood 74:79
4. neljännesKeilor Thunder - Ballarat 56:83
4. neljännesKnox - Casey Cavaliers 96:74
3. neljännesWaverley - Bendigo Braves 61:58
AUSTRALIA: NBL1 South - Naiset
10:00Geelong N - Mt. Gambier N 81:7910:00Sandringham N - Melbourne Tigers N 79:69
10:30Launceston N - Frankston N 66:74
10:30Nunawading N - Diamond Valley N 81:74
11:00Dandenong Rangers N - Kilsyth N 94:64
11:00Eltham N - Ringwood N 89:79
11:00Keilor Thunder N - Ballarat N 72:90
11:00Knox N - Casey Cavaliers N 80:62
11:30Waverley N - Bendigo Braves N 60:93
AUSTRALIA: NBL1 Central
12:00South Adelaide Panthers - Central Districts Lions 97:84PuoliaikaNorth Adelaide Rockets - Southern Tigers 37:43
PuoliaikaWest Adelaide Bearcats - Forestville Eagles 44:57
2. neljännesWoodville Warriors - Norwood Flames 52:53
AUSTRALIA: NBL1 Central - Naiset
12:00North Adelaide Rockets N - Southern Tigers N 87:7112:00West Adelaide Bearcats N - Forestville Eagles N 62:88
12:00Woodville Warriors N - Norwood Flames N 69:99
2. neljännesSouth Adelaide Panthers N - Central Districts Lions N 28:42
AUSTRALIA: NBL1 West
1. neljännesEast Perth Eagles - Mandurah Magic 2:21. neljännesSouth West Slammers - Perry Lakes Hawks 17:11
2. neljännesWarwick Senators - Geraldton Buccaneers 23:30
1. neljännesWilletton Tigers - Beeliar Boodjar 23:17
15:00Goldfields Giants - Perth Redbacks -:-
15:00Rockingham Flames - Joondalup Wolves -:-
AUSTRALIA: NBL1 West - Naiset
12:00East Perth Eagles N - Mandurah Magic N 82:67ja12:00South West Slammers N - Perry Lakes Hawks N 56:91
12:00Willetton Tigers N - Beeliar Boodjar N 86:63
4. neljännesGoldfields Giants N - Perth Redbacks N 53:74
4. neljännesRockingham Flames N - Joondalup Wolves N 84:59
BOLIVIA: Libobasquet
02:00Carl A-Z - Kinwa 103:83BOSNIA & HERZEGOVINA: Prvenstvo BiH - Voittajien -vaihe
19:00Igokea - Borac Banja Luka -:-19:00KK Bosna - Sloboda -:-
19:00SiirrettyKK Bosna - Mrkonjic Grad -:-
19:00SiirrettySiroki - Igokea -:-
19:00SiirrettySloboda - Borac Banja Luka -:-
20:00Mrkonjic Grad - Siroki -:-
BOSNIA & HERZEGOVINA: Prvenstvo BiH - Naiset - Pudotuspelit
20:00Orlovi N - Lavovi N -:-BRASILIA: NBB - Pudotuspelit
01:00Minas - Sao Paulo 84:5902:00Flamengo - Cearense 79:71
23:10Vasco - Bauru -:-
BRASILIA: CBB
01:30Santos Fupes - Blumenau APAB 70:6601:30Sorocabana - Brusque 72:45
23:00Praia Clube - Cruzeiro -:-
BRASILIA: LBF - Naiset
01:00Catanduva N - Sao Jose N 78:5203:00Campinas N - Corinthians N 64:62
00:00Blumenau N - Santo Andre N -:-
CHILE: LNB
03:15Naviera Ulloa - Espanol de Talca 75:76ja03:30Ancud - U. De Concepcion 82:85
ESPANJA: LEB Oro
18:00Hestia Menorca - Real Betis -:-20:00Estela - Tizona Burgos -:-
21:00San Pablo Burgos - Fuenlabrada -:-
ESPANJA: LEB Plata - Nousukarsinnat
20:00Zamora - Ciudad de Huelva -:-21:00Sant Antoni - Basquet L'Horta Godella -:-
EUROOPPA: ABA League 2 - Pudotuspelit
20:00Subotica - MZT Skopje -:-FILIPPIINIT: Filippiinien Cup
10:00Blackwater Bossing - Phoenix Fuelmasters 102:83PuoliaikaSan Miguel Beermen - Meralco Bolts 44:52
HOLLANTI: WBL - Naiset - Pudotuspelit
16:00Landslake Lions N - Jolly Jumpers N -:-17:30Grasshoppers N - Triple Threat N -:-
INDONESIA: IBL
10:00Satya Wacana - Dewa United 57:9212:00Tangerang Hawks - Rajawali Medan 75:85
2. neljännesKesatria Bengawan Solo - Bali United 34:26
16:00RANS PIK - Prawira Bandung -:-
IRAN: Super League - Pudotuspelit
18:00Mahram Tehran - Shahrdari Gorgan -:-ISLANTI: Premier league - Pudotuspelit
22:15Keflavik - Grindavik -:-ISO-BRITANNIA: BBL - Pudotuspelit
20:45Leicester Riders - Sheffield Sharks -:-ISO-BRITANNIA: WBBL - Naiset - Pudotuspelit
16:00BA London Lions N - Nottingham Wildcats N -:-16:45Leicester Riders N - Essex Rebels N -:-
ISRAEL: Super League - Voittajien -vaihe
21:00Hapoel Holon - Maccabi Tel Aviv -:-ITALIA: Serie A2 - Pudotuspelit
21:30Trapani - Assigeco Piacenza -:-21:30Verona - Urania Milano -:-
22:00Sebastiani Rieti - Rimini -:-
ITALIA: Serie A1 - Naiset - Pudotuspelit
20:30Schio N - Ragusa N -:-22:00Venezia N - Campobasso N -:-
ITALIA: Serie A2 - Lohko B - Naiset - Pudotuspelit
21:30Matelica N - Broni N -:-ITÄVALTA: Superliga - Pudotuspelit
19:00Klosterneuburg - UBSC Graz -:-20:00Traiskirchen - Oberwart -:-
JAPANI: B.League
08:05Akita - Chiba 72:8808:05Hiroshima D. - Ryukyu 69:59
08:05Hokkaido - Alvark 78:85
08:05Osaka - Shimane 92:73
09:05Gunma - Sendai 97:85
09:05Ibaraki Robots - Utsunomiya Brex 59:100
09:05SeaHorses Mikawa - NeoPhoenix 91:74
09:35Yokohama - Brave Thunders 92:98ja
11:05Sun Rockers Shibuya - Shinshu 94:79
11:35Toyama - Nagoya Fighting Eagles 70:77
KANADA: Super League - Pudotuspelit
02:00KW Titans - Newfoundland Rogues 109:86KAZAKSTAN: National League - Pudotuspelit
16:00Irbis Almaty - Aktobe -:-KIINA: CBA - Pudotuspelit
14:35Xinjiang - Zhejiang Chouzhou -:-KOLUMBIA: LBP
03:40Motilones del Norte - Titanes de Barranquilla 62:5700:00Piratas de Bogota - Cimarrones del Choco -:-
KOSOVO: Superliga - Pudotuspelit
20:00Peja - Golden Eagle Ylli -:-KROATIA: Premijer liga - Karsinta
20:00Skrljevo - Osijek -:-LATVIA: LBL - Pudotuspelit
20:00Rigas Zelli - Ventspils -:-LIBANON: Division 1 - Pudotuspelit
16:45Sagesse Al Hekmeh Beirut - Beirut Club -:-LIETTUA: LKL
17:20Juventus - Jonava -:-LUXEMBURG: LBBL - Karsinta
21:00Schieren - Musel Pikes -:-LUXEMBURG: LBBL - Naiset - Pudotuspelit
19:00Dudelange N - Grengewald Hueschtert N -:-MEKSIKO: CIBACOPA
05:00Ostioneros de Guaymas - Zonkeys de Tijuana 102:95ja06:00Angeles CDMX - Astros 90:95
06:15Halcones de Obregon - Pioneros de Los Mochis 112:97
06:15Rayos de Hermosillo - Frayles de Guasave 96:80
06:15Venados de Mazatlan - Caballeros de Culiacan 89:95
MONTENEGRO: Prva A Liga
18:00Kotor - Podgorica -:-POHJOIS-MAKEDONIA: Prva Liga - Naiset - Pudotuspelit
18:00Kriva Palanka N - Basket Kam N -:-18:00Kumanovo-Grizli N - Vardar N -:-
PORTUGALI: Proliga - Pudotuspelit
23:15CA Queluz - Galitos Barreiro -:-PORTUGALI: Taca da Liga - Pudotuspelit
23:30Benfica - Imortal 87:5617:00Oliveirense - FC Porto -:-
20:00Sporting CP - Benfica -:-
PUERTO RICO: BSN
03:00Leones De Ponce - Indios de Mayaguez 66:7603:00Osos de Manati - Criollos de Caguas 115:94
PUOLA: Basket Liga - Pudotuspelit
19:00Szczecin - Legia -:-21:00Anwil Wloclawek - Spojnia Stargard -:-
PUOLA: 1. Liga - Pudotuspelit
19:00Gornik Walbrzych - Polpharma Starogard -:-21:00Bydgoszcz - GKS Tychy -:-
RANSKA: Pro B
21:00Orleans - Boulazac -:-RANSKA: Espoirs U21
14:30Monaco U21 - Cholet U21 -:-16:00JL Bourg U21 - Nancy U21 -:-
16:00Nanterre U21 - Dijon U21 -:-
16:00Strasbourg U21 - Ada Blois U21 -:-
16:30Lyon-Villeurbanne U21 - Le Portel U21 -:-
17:30Chalon/Saone U21 - Saint Quentin U21 -:-
18:00Le Mans U21 - Limoges U21 -:-
RANSKA: Ligue 2 - Naiset - Pudotuspelit
21:00Avenir Chartres N - Toulouse N -:-SAKSA: BBL
19:30Crailsheim Merlins - Bamberg -:-19:30Oldenburg - Tübingen -:-
21:00Hamburg - Chemnitz -:-
21:00Heidelberg - Ulm -:-
SAKSA: Pro B - Pudotuspelit
19:00Rhöndorf - Wolmirstedt -:-SERBIA: Super League - Pudotuspelit
19:00Borac - FMP -:-SLOVAKIA: Extraliga - Pudotuspelit
19:00Levice - Komarno -:-20:00Prievidza - Spisski Rytieri -:-
SLOVENIA: Liga Nova KBM - Pudotuspelit
21:00Krka - LTH Castings -:-SVEITSI: SB League - Pudotuspelit
18:30SAM Massagno - Fribourg Olympic -:-TAIWAN: SBL - Pudotuspelit
4. neljännesTaiwan Beer - Yulon Luxgen Dinos 63:76TAIWAN: P. League+
09:30Hsinchu Jko Lioneers - New Taipei Kings 88:9812:00Fubon Braves - Kaohsiung Steelers 106:95
TAIWAN: T1 League - Pudotuspelit
09:00New Taipei CTBC DEA - Taipei Taishin Mars 94:95jaTAIWAN: WSBL - Naiset - Pudotuspelit
10:00Taiyuan N - Cathay Life N 70:63UNKARI: NB I. A - 5.-8. sijat
19:00DEAC - Soproni KC -:-UNKARI: NB I. A - Putoamispelit
19:00Atomeromu Paks - Szedeak -:-19:00Kaposvari - OSE Lions -:-
19:00KTE-Duna - Kormend -:-
UNKARI: Division 1 - Naiset - 5.-8. sijat
17:00Ujbuda BEAC N - TFSE-MTK N -:-19:00Vasas Csata N - PEAC-Pecs N -:-
UNKARI: Division 1 - Naiset - Pudotuspelit
19:00Sopron N - Szekszard N -:-20:30UNI Györ N - DVTK N -:-
URUGUAY: Liga Uruguaya - Pudotuspelit
04:30Trouville - Penarol 64:92UUSI-SEELANTI: NBL
07:00Taranaki Airs - Franklin Bulls 90:7610:30Auckland Tuatara - Bay Hawks 120:96
VALKO-VENÄJÄ: Premier League - 5.-8. sijat
4. neljännesBC Minsk 3 - Impuls 77:992. neljännesGomel - BC Minsk 2 34:26
VALKO-VENÄJÄ: Premier League - Pudotuspelit
12:00Borisfen - Grodno 54:73VALKO-VENÄJÄ: Premier League - Naiset - Pudotuspelit
15:30Olimpia Grodno N - Rguor Minsk N -:-VENEZUELA: Superliga
01:30Spartans - Brillantes 89:8302:00Gladiadores - Broncos 93:84
00:30Piratas de La Guaira - Diablos -:-
00:30Toros de Aragua - Frontinos -:-
Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »
m.Flashscore.fi tarjoaa koripallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.