REFRESH

Käsipallo » Huomenna » Kaikki ottelut

ESPANJA: Liga ASOBAL

17:15Barcelona - CD Bidasoa Irun -:-
18:30Guadalajara - Puente Genil -:-
20:00Anaitasuna - Cuenca -:-
21:30La Rioja - Huesca -:-

NORJA: REMA 1000-ligaen

19:00Kolstad - Arendal -:-
19:00Kristiansand - Halden -:-

RANSKA: Starligue

20:00PSG - Creteil -:-
21:00Aix - Limoges -:-

RUOTSI: Handbollsligan

17:00Lugi - Skövde -:-

SAKSA: Bundesliiga

19:30Flensburg-H. - Magdeburg -:-

SUOMI: SM-liiga

16:00BK-46 - Dicken -:-
16:00GrIFK - SIF -:-
16:00Riihimäen Cocks - HIFK -:-

BELGIA: Division 1

19:00Hubo Handbal 2 - Tournai -:-
21:00Kraainem - Merksem -:-
21:15Gent - Eynatten-Raeren -:-
21:15Houthalen - Izegem -:-
21:15Kortrijk - Sasja KV -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: Premijer Liga

19:00Bosna Visoko - Leotar -:-
19:00Gracanica - Gorazde -:-
19:00Sloga Doboj - Konjuh -:-
19:30Borac - Vogosca -:-
20:00Gradacac - Hercegovina -:-
20:00Maglaj - Krivaja -:-
20:00Sloboda Tuzla - Iskra -:-
21:00Kakanj - Izvidac -:-

BULGARIA: A RHG

17:00Spartak Varna - Dobrudja -:-

ESPANJA: Division de Honor Plata

19:00Novas - Boadilla -:-
19:30Alcobendas - Zamora -:-
19:30Oviedo - Burgos -:-
19:30Puerto Sagunto - Antequera -:-
20:00Ciudad Real - Sant Quirze -:-
20:30Eivissa - Barcelona II -:-
20:30Horneo Alicante - Caserio Ciudad Real -:-
22:00Villa de Aranda - Nava -:-

EUROOPPA: BENE-League

20:00KRAS/Volendam - Haacht -:-
21:00Limburg Lions - Eupen -:-
21:00Tachos - Bocholt -:-
21:15Hubo Handbal - Aalsmeer -:-
21:15Sporting Pelt - Hurry-Up -:-
21:15Vise - Bevo HC -:-

EUROOPPA: Golden League - Naiset (Tanska)

14:30Hollanti N - Norja N -:-
17:00Tanska N - Sveitsi N -:-

HOLLANTI: Eredivisie

20:00Aalsmeer 2 - Vrone/Berdos -:-
20:00BFC - Bevo HC 2 -:-
20:00Dynamico - Emmen -:-
20:00Houten - Havas -:-
21:30Quintus - Hellas -:-
21:40EHC - Arnhem -:-
22:00KRAS/Volendam 2 - Hercules -:-

HOLLANTI: Eredivisie - Naiset

21:00PSV Handbal N - JuRo Unirek N -:-

ITALIA: Serie A

17:00Campus Italia - Brixen -:-
17:30Albatro - Cassano -:-
19:00Carpi - Bozen -:-
19:00Secchia Rubiera - Fondi -:-
19:30Pressano - Fasano -:-
20:00Conversano - Sassari -:-
20:00Romagna - Meran -:-

ITÄVALTA: HLA

19:00West Wien - Linz -:-
20:00Bregenz - Aon Fivers -:-
20:00Füchse - Handball Tirol -:-
20:00HSG Graz - Alpla HC Hard -:-
20:00Krems - SC Ferlach/T. -:-

JAPANI: JHL - Naiset

07:30The Terrace Hotels N - Takayama N -:-

KREIKKA: A1

16:00AEK Athens - Aeropos Edessas -:-
16:00Zafeirakis - Diomidis Argous -:-
17:00Ionikos - PAOK -:-
17:00XANTH - Vrilissia -:-
18:00Drama - A.S.E. Douka -:-

KROATIA: Premijer liga

19:00Osijek - Trogir -:-
19:30RK KTC Krizevci - Moslavina -:-

LATVIA: SynotTip Virsliga

13:00Latgols - Salaspils -:-
15:00Vainode - HK Ogre/Miandum -:-

LUXEMBURG: AXA League - Ensimmäinen vaihe

21:15Esch - Diekirch -:-
21:15Kaerjeng - Differdange -:-
21:15Schifflange - Berchem -:-
21:15Standard - Dudelange -:-

MAAILMA: Kansainvälinen harjoitusottelu - Naiset

17:00Ruotsi N - Brasilia N -:-
17:30Serbia N - Itävalta N -:-
18:00Slovakia N - Ukraina N -:-
18:30Slovenia N - Unkari N -:-
20:00Romania N - Espanja N -:-

MONTENEGRO: Prva liga

19:00Brskovo - Buducnost -:-
19:00Budvanska - Danilovgrad -:-
20:00Komovi - Berane -:-

NORJA: 1.Divisioona

17:00Falk - Notteroy -:-

POHJOIS-MAKEDONIA: Superleague

14:00Prilep - Vardar Negotino -:-
19:00Butel Skopje - Kumanovo -:-
19:00Junior KV - Eurofarm Pelister -:-
19:00Radovis - Golden Art -:-
19:00Tikvesh - Tinex Prolet Skopje -:-
20:30Ohrid - Vardar 1961 -:-

PORTUGALI: Andebol 1

17:00Aguas Santas - Sporting -:-
17:00Benfica - Vitoria -:-
20:00Gaia - Belenenses -:-
20:00Viseu - ABC Braga -:-
20:30Avanca - Porto -:-

PUOLA: Superliga

13:30Chrobry Glogow - MMTS Kwidzyn -:-
16:00Azoty-Pulawy - Zaglebie Lubin -:-

PUOLA: Central League

18:00GKS Zukowo - Zaglebie Sosnowiec -:-
18:00Gorzów Wlkp. - Legionowo -:-
19:00Biala Podlaska - Nielba Wagrowiec -:-
19:00Lodz - Olimpia Piekary -:-
19:00Olsztyn - Wielun -:-

PUOLA: I Liga

13:30SMS ZPRP Plock - Mazur Sierpc -:-
16:00Grudziadz - Oborniki -:-
17:00USAR Kwidzyn - Wejherowo -:-
18:00Koscierzyna - Gryfino -:-
18:00Zielona Gora - Legnica -:-
18:30Konstantynow Lodzki - Trojka Ostroleka -:-
19:00Ciechanow - Wisla Plock II -:-
19:00Przeworsk - Krakow -:-
19:00Swiebodzin - Real Astromal Leszno -:-
19:00Zawadzkie - Wisla Sandomierz -:-
19:30Oborniki Slaskie - Koscian -:-
20:00Katy Wroclawskie - Dziewiatka Legnica -:-
20:00Ostrowiec - Konskie -:-

PUOLA: I Liga - Naiset

15:00Jutrzenka Plock N - AZS Poznan N -:-
19:30Varsovia N - Lodz N -:-

RANSKA: Proligue

21:30Sarrebourg - Villeurbanne -:-

ROMANIA: Liga nationala

16:00Oradea - Buzau -:-
17:00Suceava - Odorhei -:-
18:00Vaslui - CSM Constanta -:-
18:30CSM Focsani - Timisoara -:-

RUOTSI: Allsvenskan

15:30Torslanda - Amo HK -:-
17:00Karlskrona - IFK Ystads -:-
17:00Vinslöv - Kungälvs HK -:-
21:00AIK Tukholma - Västerås Irsta HF -:-

RUOTSI: Allsvenskan - Naiset

15:00Ystad N - Karra N -:-

SAKSA: 2. Bundesliga

20:30Hüttenberg - Wolfe Wurzburg -:-

SERBIA: ARKUS Liga

19:00Proleter - Kikinda -:-
19:00Vojvodina - Obilic Beograd -:-
20:00RK Toplicanin - Pancevo -:-
20:00Samot - Metaloplastika -:-

SLOVAKIA: Extraliga

19:00SKP Bratislava - Topolcany -:-
19:30Nove Zamky - HK Kosice -:-
20:00Hlohovec - Sala -:-
20:00Zahoraci - Bojnice -:-

SLOVENIA: 1. NLB Liga

19:00Krka - Jeruzalem Ormoz -:-
20:00Ivancna Gorica - Trebnje -:-
20:00Krsko - Loka -:-
20:00Maribor - Slovan -:-
20:00Ribnica - Dobova -:-

SVEITSI: NLA

18:00Pfadi Winterthur - Kreuzlingen -:-
18:00Thun - Kadetten -:-
19:00Kriens - St. Gallen -:-
19:00Zürich - Basel -:-

SVEITSI: Schweizer Cup - Naiset

17:00Emmen N - Weinfelden N -:-
18:30Ruswil/Wolhusen/Nottwil N - Goldach-Rorschach N -:-

TANSKA: Herre Handbold Ligaen

17:00Bjerringbro/Silkeborg - Holstebro -:-

TANSKA: 1.Divisioona

15:00Otterup - Grindsted -:-
16:00Ajax København - Aarhus HC -:-
16:00HOJ - Odder -:-
17:00Skovbakken - Sydhavsøerne -:-

TANSKA: 1. Division - Naiset

16:00Roskilde N - Hadsten N -:-

TŠEKKI: Extraliga

14:00Malomerice - Lovosice -:-
17:00Zubri - Brno -:-
18:00Strakonice - Nove Veseli -:-
18:30Hranice - Frydek-Mistek -:-
18:30Presov - Dukla Prague -:-
19:00Jicin - Plzen -:-
19:00Karvina - Koprivnice -:-

TURKKI: Superlig

14:00Hatay - Köycegiz Belediye -:-
15:00Spor Toto - Sakarya -:-
15:00Trabzon - Besiktas -:-
16:00Umraniye - Beykoz Bld. -:-
16:30Izmir BB - Nilufer Bld. -:-

UNKARI: NB I

17:00Veszpremi KKFT - Dabas -:-
19:00Budai Farkasok - Cegledi -:-
19:00Csurgoi - Budakalasz -:-
19:00Veszprem - Gyongyosi -:-
20:30Szeged - Ferencvaros -:-

VALKO-VENÄJÄ: Division 1

12:30Aist Kitaya - BGUFK Minsk -:-

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.Flashscore.fi tarjoaa käsipallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.