REFRESH

Futsal » Tänään » Kaikki ottelut

AASIA: AFC Asian Cup

11:00Etelä-Korea - Japani 0:6
14:00Saudi-Arabia - Vietnam -:-
17:00Indonesia - Libanon -:-
20:00Taiwan - Iran -:-

BELGIA: Division 1

22:15Anderlecht - Malle-Beerse -:-
22:15Pibo Bilzen - Charleroi -:-
22:30Chatelet - Mouscron -:-
22:30Herentals - Borgloon -:-
23:15Hamme - Topsport Antwerpen -:-

ESPANJA: Liga Nacional

21:45Catgas Santa Coloma - Palma Futsal -:-

ETELÄ-AMERIKKA: Copa Libertadores - Pudotuspelit

23:00Cascavel - San Lorenzo -:-

GEORGIA: Futsal League

11:30Armia Tbilisi - Tbilisi University 2:3
14:00Georgians Tbilisi - FC CIU -:-
16:30European University - Iliauni -:-

HOLLANTI: Eredivisie

21:30Hovocubo - AORC/Lebo -:-
21:30Leekster Eagles - FCK Hommel -:-
21:30Volendam - FC Eindhoven -:-
22:00Tigers Roermond - Groene S. -:-
22:15VNS United - Den Haag -:-
22:30Be 79 - Veerhuys -:-
22:30Marlene - Apeldoorn -:-
22:30ZVV Eindhoven - Texel -:-

ITALIA: Serie A

21:30Avellino - Roma -:-
21:30Catania - Pescara -:-

KAZAKSTAN: Championship

14:00Kairat Almaty - Atyrau -:-
16:00Ayat - Astana -:-
16:00Zhetysu - Shymkent -:-

KROATIA: 1. HMNL

18:30Torcida - AFC Universitas -:-
19:15Futsal Dinamo - Square -:-
21:00Olmissum - Pula -:-

PORTUGALI: Liga Placard

23:00Futsal Azemeis - Ferreira do Zezere -:-

PUOLA: Ekstraklasa

19:30Bielsko-Biala - Chojnice -:-

ROMANIA: Liga I

18:00Odorheiu Secuiesc - Deva -:-

RUOTSI: Futsalligan

20:00Norrköping - Örebro SK -:-

SLOVAKIA: Extraliga

20:00Lucenec - B. Bystrica -:-
21:00Podpor Pohyb Kosice - Pinerola Bratislava -:-
21:30FTVS UK Bratislava - Levice -:-

SLOVENIA: 1. SFL

21:00Mlinse - Kobarid -:-
21:00Sevnica - Zavas -:-
21:30Meteorplast Sic Bar - Dobovec -:-
21:45Bronx Skofije - Dobrepolje -:-

TANSKA: Futsal Ligaen

20:30Lystrup - Hjorring -:-
20:30Skive - Viborg -:-

UKRAINA: Extra-Liga

1. puoliaikaLviv - in.IT Lviv 2:1
14:00Clust Kiev - Romny -:-

UNKARI: NB I

19:30Haladas - Aramis -:-
19:30Veszprem - DEAC -:-

VENÄJÄ: Superliga

17:00Yekaterinburg - Norilsky Nickel -:-
18:00SiirrettyCPRF - Cristal St. Petersburg -:-
18:00SiirrettyNorilsky Nickel - Yugra -:-
18:00SiirrettyTjumen - Ukhta -:-
18:00SiirrettyTorpedo - Novaja Generacija -:-
18:00SiirrettyYekaterinburg - Sibiryak -:-
18:30Cristal St. Petersburg - Novaja Generacija -:-
19:00Yugra - Tjumen -:-
19:30CPRF - Torpedo -:-

VENÄJÄ: Championship - Naiset

18:00OrelGU N - Laguna-UOR N -:-
19:30Normanochka N - Mospolitekh N -:-

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.Flashscore.fi tarjoaa futsal tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.