Koripallo » Tänään » Kaikki ottelut
EUROOPPA: Euroliiga - Nousukarsinnat
21:30Baskonia - Virtus Bologna -:-SUOMI: Korisliiga - Pudotuspelit
18:30BC Nokia - Kataja -:-AFRIKKA: BAL
17:00Al Ahly - Bangui -:-20:00Al Ahly - City Oilers -:-
ARGENTIINA: Liga A
02:00San Lorenzo - Union De Santa Fe 82:6903:00Riachuelo - Ferro 73:86
AUSTRALIA: NBL1 East
13:00Albury-Wodonga Bandits - BA CoE -:-13:00Bankstown Bruins - Penrith P. -:-
13:00Sydney Comets - Inner West Bulls -:-
AUSTRALIA: NBL1 East - Naiset
11:00Albury N - BA CoE N -:-11:00Bankstown Bruins N - Penrith P. N -:-
11:00Sydney Comets N - Inner West Bulls N -:-
AUSTRALIA: NBL1 North
13:00Townsville Heat - North Gold Coast Seahawks -:-13:30Mackay Meteors - Brisbane Capitals -:-
AUSTRALIA: NBL1 North - Naiset
11:00Townsville Flames N - North Gold Coast Seahawks N -:-11:30Mackay Meteorettes N - Brisbane Capitals N -:-
AUSTRALIA: NBL1 South
13:30Mt Gambier - NW Tasmania -:-AUSTRALIA: NBL1 South - Naiset
11:30Mt. Gambier N - Launceston N -:-AUSTRALIA: NBL1 West
15:30Kalamunda Eastern Suns - Warwick Senators -:-15:30Mandurah Magic - Beeliar Boodjar -:-
15:30Perry Lakes Hawks - Perth Redbacks -:-
15:30Rockingham Flames - Willetton Tigers -:-
AUSTRALIA: NBL1 West - Naiset
13:30Kalamunda Eastern Suns N - Warwick Senators N -:-13:30Mandurah Magic N - Beeliar Boodjar N -:-
13:30Perry Lakes Hawks N - Perth Redbacks N -:-
13:30Rockingham Flames N - Willetton Tigers N -:-
BAHRAIN: Premier League - Pudotuspelit
20:00Al Ittihad - Al Manama -:-BELGIA: Top Division - Naiset - Pudotuspelit
21:30Braine N - Mechelen N -:-BOLIVIA: Libobasquet
03:00Leones de Potosi - Basquetbol La Paz 97:70BRASILIA: NBB - Pudotuspelit
01:00Corinthians Paulista - Paulistano 65:8303:00Mogi - Franca 66:78
BRASILIA: LBF - Naiset
01:30Santo Andre N - Sampaio N 64:80BULGARIA: NBL - Hävinneet -vaihe
17:00Beroe - Shumen -:-19:00Academic Plovdiv - Minyor -:-
19:00Levski - Yambol -:-
BULGARIA: NBL - Voittajien -vaihe
19:00Chernomorets - Balkan -:-19:00Spartak Pleven - CSKA Sofia -:-
ESPANJA: LEB Oro
21:00Melilla - Lleida -:-21:45Alicante - Leyma Coruna -:-
21:45Caceres - Ourense -:-
ETELÄ-KOREA: KBL - Pudotuspelit
13:00KCC Egis - Wonju DB -:-EUROOPPA: ABA League - Pudotuspelit
20:00Zadar - Buducnost -:-EUROOPPA: BNXT League - Voittajien -vaihe
21:00Den Bosch - Liege -:-EUROOPPA: Latvia-Estonian League - Pudotuspelit
19:00VEF Riga - Ventspils -:-FILIPPIINIT: Filippiinien Cup
11:30Converge FiberXers - San Miguel Beermen -:-14:30Ginebra Kings - TNT Tropang Giga -:-
GEORGIA: Superleague - Pudotuspelit
13:00TSU - Kavkasia -:-18:00Gurjaani Delta - Iverioni -:-
INDONESIA: IBL
14:00Bima Perkasa Yogyakarta - Pelita Jaya -:-16:00Prawira Bandung - Bali United -:-
IRAN: Super League - Pudotuspelit
15:30Shahrdari Gorgan - Mahram Tehran -:-ISLANTI: Premier league - Pudotuspelit
22:00Grindavik - Tindastoll -:-22:30Keflavik - Alftanes -:-
ISLANTI: Premier League - Naiset - Pudotuspelit
20:00Valur N - Njardvik N -:-ISO-BRITANNIA: BBL
21:30Bristol Flyers - Caledonia Gladiators -:-21:30Newcastle Eagles - Cheshire Phoenix -:-
21:45Leicester Riders - Manchester Giants -:-
ISRAEL: Super League
13:45Hapoel Afula - Hapoel Tel-Aviv -:-JAPANI: B.League
13:05Diamond Dolphins - Shimane -:-KANADA: Super League
00:30Newfoundland Rogues - Sudbury 123:108KAZAKSTAN: National League - Pudotuspelit
18:30Irbis Almaty - Aktobe -:-KAZAKSTAN: National League - Naiset - Pudotuspelit
10:00Okzhetpes Kokshetay N - Tomiris Almaty N -:-KIINA: CBA - Pudotuspelit
14:35Zhejiang Chouzhou - Shanghai -:-15:00Xinjiang - Guangzhou -:-
KIINA: WCBA - Naiset - Pudotuspelit
14:30Sichuan N - Inner Mongolia N -:-KREIKKA: Basket League - Voittajien -vaihe
20:15Panathinaikos - Peristeri -:-KROATIA: Premijer Liga - Naiset
19:00Plamen Pozega N - Sibenik N -:-LATVIA: LBL - Pudotuspelit
19:00BK Liepaja - BK Ogre -:-MONTENEGRO: Prva A Liga
19:00Lovcen Cetinje - Sutjeska -:-PARAGUAY: LNB - Apertura
02:30Ciudad Nueva - Felix Perez Cardozo 73:8002:30Libertad - Dep. San Jose 66:93
PUERTO RICO: BSN
03:00Leones De Ponce - Osos de Manati 86:6703:00Mets de Guaynabo - Aguada Santeros 72:71
03:00Piratas de Quebradillas - Indios de Mayaguez 85:81
PUOLA: Basket Liga
18:30Spojnia Stargard - Zielona Gora -:-PUOLA: 1. Liga - Pudotuspelit
21:00Slask Wroclaw II - Polpharma Starogard -:-RANSKA: Pro B
21:00Aix-Maurienne - ASA -:-21:00Denain-Voltaire - Evreux -:-
21:00Nantes - Antibes -:-
21:00Pau-Orthez - Fos-sur-Mer -:-
21:30La Rochelle - Vichy -:-
21:30St. Chamond - Chalons-Reims -:-
RANSKA: Espoirs U21
15:00Gravelines-Dunkerque U21 - Roanne U21 -:-RANSKA: LFB - Naiset - Pudotuspelit
20:00Charnay Bourgogne Sud N - Lattes Montpellier N -:-21:50Angers N - ESB Villeneuve N -:-
RANSKA: LFB - Naiset - Putoamispelit
21:00Landerneau Bretagne N - Flammes Carolo N -:-21:00La Roche N - Union Hainaut N -:-
RUOTSI: Basketligan - Pudotuspelit
20:04Norrköping - BC Luleå -:-21:04Jamtland - Borås -:-
RUOTSI: Superettan - Pudotuspelit
19:00KFUM Fryshuset - Högsbo -:-20:00Sloga Uppsala - AIK Basket -:-
SAKSA: BBL
21:00Tübingen - Vechta -:-SAKSA: Pro B - Pudotuspelit
19:30Löwen - Wolmirstedt -:-20:00Rostock 2 - Rhöndorf -:-
20:30Berlin Braves - Coburg -:-
20:30Bernau - OrangeAcademy -:-
20:30BIS Baskets Speyer - Köln -:-
20:30Wedel - Frankfurt 2 -:-
21:00Oberhaching - Schwelm -:-
SAKSA: DBBL - Naiset - Pudotuspelit
20:00Alba Berlin N - Keltern N -:-SERBIA: Super League - Pudotuspelit
20:00Borac - Subotica -:-SLOVENIA: 1. SKL - Naiset - Pudotuspelit
21:00Triglav N - Cinkarna Celje N -:-SUOMI: Korisliiga - Naiset - Pudotuspelit
18:30Forssan Alku N - Kouvottaret N -:-TAIWAN: SBL
12:00Bank of Taiwan - Changhua -:-14:00Yulon Luxgen Dinos - Taiwan Beer -:-
TAIWAN: P. League+
14:00Formosa Dreamers - New Taipei Kings -:-TAIWAN: WSBL - Naiset
08:00Taiyuan N - Taipower N -:-10:00Cathay Life N - Chunghua Telecom N -:-
TŠEKKI: NBL - Pudotuspelit
19:00Nymburk - Olomoucko -:-19:00Opava - Ostrava -:-
TŠEKKI: 1. Liga - Pudotuspelit
20:00Litomerice - Svitavy -:-TŠEKKI: ZBL - Naiset - Pudotuspelit
18:00Hradec Kralove N - KP Brno N -:-UKRAINA: FBU Superleague - Pudotuspelit
18:00Kyiv Basket - Cherkaski Mavpy -:-UNKARI: NB I. A - Pudotuspelit
18:00Alba Fehervar - Soproni KC -:-19:00Szolnoki Olaj - NKA Pecs -:-
19:00Szombathely - Budapesti Honved Se -:-
19:00Zalakeramia - DEAC -:-
URUGUAY: Liga Uruguaya - Pudotuspelit
03:15Urupan - Malvin 99:74URUGUAY: Liga Uruguaya - Voittajien -vaihe
03:00Cordon - Aguada 74:97UUSI-SEELANTI: NBL
10:30Auckland Tuatara - Southland Sharks -:-VENÄJÄ: Super League - Pudotuspelit
12:15Dynamo Vladivostok - Temp Sumz Revda -:-VENÄJÄ: Premier League - Naiset - 9.-11. sijat
16:00Neftyanik Omsk N - Novosibirsk N -:-VENÄJÄ: Premier League - Naiset - Pudotuspelit
19:00Dynamo Kursk N - Nika Siktivkar N -:-Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »
m.Flashscore.fi tarjoaa koripallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.