REFRESH

Jalkapallo » Tänään » Kaikki ottelut

MAAILMA: MM-kisat

17:00Ecuador - Senegal -:-
17:00Hollanti - Qatar -:-
21:00Iran - USA -:-
21:00Wales - Englanti -:-

ALGERIA: Ligue 1

16:00Arba - Khenchela -:-
16:00Belouizdad - Constantine -:-
16:00Biskra - JS Kabylie -:-
16:00Chlef - El Bayadh -:-
16:00Magra - USM Alger -:-
16:00MC Alger - Paradou -:-
19:00Saoura - Chelghoum -:-
19:00Setif - Oran -:-

ANGOLA: Girabola

16:30Petro - Primeiro de Agosto -:-

ARMENIA: Valioliiga

12:00Noah - Alashkert -:-
14:00BKMA - Shirak -:-

ARMENIA: First League

12:00Syunik - FC Gandzasar -:-

AZERBAIDŽAN: Valioliiga

12:00Turan - Sabah Baku -:-
14:30Sumqayit - Gabala -:-

BELGIA: Belgian Cup - Naiset

21:00Charleroi N - Genk N -:-
21:00Leuven II N - Waregem N -:-
21:00St. Liege N - Leuven N -:-

BOTSWANA: Valioliiga

16:00Extension Gunners - Orapa United -:-
16:00Morupule - Security Systems -:-

EGYPTI: Division 2 - Group C

14:30El Dabaa - Alexandria SC -:-

ENGLANTI: Valioliiga U18

14:00Tottenham U18 - Norwich U18 -:-
15:00Chelsea U18 - West Ham U18 -:-

ESWATINI: Swazi MTN Premier League

15:00Seven Dreams - Denver -:-

ETIOPIA: Valioliiga

15:00Dire Dawa - Wolkite Kenema -:-
18:00Sidama Bunna - Fasil Kenema -:-

GUINEA: Ligue 1

18:00Sequence - Sangaredi -:-

HOLLANTI: Divisie 1 U18 - Syyskausi

13:00Alkmaar U18 - PSV U18 -:-

INTIA: I-League

15:30Kenkre - Neroca FC -:-

IRAK: Super League

13:00Al-Hudod - Naft Al-Basra -:-
13:00Al Karkh - Naft Missan -:-
13:00Newroz - Al-Qassim -:-
15:15Duhok - Al Quwa Al Jawiya -:-
17:30Al Naft - Naft Al-Basra -:-

ITALIA: Serie C - Group B

14:00Alessandria - Olbia -:-
18:30Carrarese - Ancona -:-
18:30Pontedera - Entella -:-
18:30Torres - Fiorenzuola -:-
22:00Lucchese - Cesena -:-
22:00Recanatese - Reggiana -:-
22:00Rimini - Imolese -:-
22:00San Donato - Montevarchi -:-
22:00Siena - Fermana -:-
22:00Vis Pesaro - Gubbio -:-

ITALIA: Coppa Italia - Naiset

15:30Arezzo N - AS Roma N -:-

KIINA: Jia League

08:00Beijing Technology - Qingdao Youth Island -:-
08:00Heilongjiang Ice City - Nanjing City -:-
08:00Shenyang Urban FC - Guangxi Pingguo Haliao -:-
08:00Sichuan Jiuniu - Zibo Cuju -:-

LIBYA: Valioliiga

19:00Al Tahaddi - Al Sadaqa -:-
15:00Shabaab Al Jabal - Darnes -:-

MAAILMA: Ystävyysottelu - maajoukkue

11:00Tshekki U18 - Yhdistyneet arabiemiirikunnat U18 -:-
13:30Malta U19 - Puola U19 -:-
16:00Unkari U17 - Italia U17 -:-
17:00Israel U18 - Saksa U18 -:-
19:00Portugali U19 - Saksa U19 -:-

MAAILMA: Ystävyysottelu

12:00Koge (Den) - B.93 (Den) -:-
12:00Ostrava B (Cze) - Kvitkovice (Cze) -:-
13:15Düsseldorf (Ger) - Graafschap (Ned) -:-
15:00QPR (Eng) - Livingston (Sco) -:-
18:00Besiktas (Tur) - Istanbulspor (Tur) -:-
19:00Zeljeznicar (Bih) - Konyaspor (Tur) -:-
20:00Sturm Graz (Am) (Aut) - Graficar Beograd (Srb) -:-

MAURITANIA: Ligue 1

19:00ASAC Concorde - Chemal -:-
21:40Inter Nouakchott - Douane -:-
18:00SNIM - Police -:-
18:15Kaedi - Ksar -:-
18:15Nouakchott King's - Gendrim -:-
19:00Garde Nationale - Madine Trarza -:-
21:40Tevragh-Zeina - Nouadhibou -:-

OMAN: Professional League

14:40Al Suwaiq - Al-Msnaa -:-
14:40Bahla - Al-Ittihad -:-
17:15Seeb - Al Nahda -:-

PORTUGALI: League Cup

22:45Santa Clara - Oliveirense -:-

PORTUGALI: Liga Revelacao U23

13:00Braga U23 - Maritimo U23 -:-
17:00Benfica U23 - Farense U23 -:-
18:00Estoril U23 - Portimonense U23 -:-

ROMANIA: Liga 1

19:00Chindia Targoviste - Univ. Craiova -:-

SAKSA: Regionalliga - Koilinen

20:00Chemie Leipzig - BFC Dynamo -:-

SAKSA: Regionalliga Bayern

20:00SiirrettyTürkgücü München - Heimstetten -:-

SAKSA: Oberliga Hessen

20:30SV Steinbach - Alzenau -:-

SEYCHELLIT: First Division League

16:00St John Bosco - Northern Dynamo -:-

SKOTLANTI: Lowland League

21:45Rangers B - Broomhill -:-

SLOVENIA: Prva liga

15:00Gorica - Tabor Sezana -:-
19:00Maribor - Bravo -:-

SUDAN: Valioliiga

17:00Ahli Shendi - Al Wadi -:-
17:00Haidob Al Nuhod - Kober -:-
17:00Hilal El-Fasher - Ahli Khartoum -:-
19:30Hilal Alsahil - Al Zoma -:-
19:30Tuti - Al-Merreikh -:-

TANSANIA: Ligi Kuu Bara

15:00Ihefu - Young Africans -:-

TŠEKKI: Tipsport liga

11:30Teplice - Pardubice -:-
11:30Trencin - Trnava -:-

TURKMENISTAN: Yokary Liga

16:00Kopetdag Asgabat - FC Asgabat -:-
16:00Merw - Energetik -:-
16:00Sagadam - Nebitci -:-

UGANDA: Valioliiga

15:00Blacks Power - UPDF -:-
15:00Bright Stars - BUL -:-
15:00Kampala City - Gadaffi -:-
15:00Maroons - URA SC -:-
15:00Vipers - Villa -:-

UKRAINA: Youth League

12:00Oleksandriya U19 - Rukh Lviv U19 -:-
13:00Din. Kiev U19 - Metalist Kharkiv U19 -:-

UKRAINA: Championship - Naiset

12:00Mariupol N - Kryvbas N -:-

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.Flashscore.fi tarjoaa jalkapallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.