REFRESH

Jalkapallo » Tänään » Kaikki ottelut

MAAILMA: MM-kisat - Pudotuspelit

17:00Hollanti - USA -:-
21:00Argentiina - Australia -:-

ALGERIA: Ligue 1

16:00Belouizdad - MC Alger -:-
16:00USM Alger - Setif -:-
18:00Saoura - Constantine -:-
19:00JS Kabylie - Paradou -:-

ALGERIA: Ligue 2

16:00Batna - MO Constantine -:-
16:00Ghozlane - Bordj Menail -:-
16:00Hamra Annaba - Telaghema -:-
16:00Khemis El Khechna - Skikda -:-
16:00Khroub - Ouargla -:-
16:00US Chaouia - Eulma -:-
16:00US Souf - Harrach -:-

ALGERIA: U21 League

18'Belouizdad U21 - Constantine U21 0:1
11:00Saoura U21 - Chelghoum U21 -:-
16:00Arba U21 - Khenchela U21 -:-
16:00Biskra U21 - JS Kabylie U21 -:-
16:00Chlef U21 - El Bayadh U21 -:-
16:00Magra U21 - USM Alger U21 -:-
16:00MC Alger U21 - Paradou U21 -:-
16:00Setif U21 - Oran U21 -:-

ANGOLA: Girabola

16:00Bravos do Maquis - Dragao -:-
16:30Academica - Petro -:-
16:30Interclube - Libolo -:-

ARMENIA: Valioliiga

12:00Noah - Lernayin Artsakh -:-
12:00Van - BKMA -:-

AUSTRALIA: A-League - Naiset

06:00Melbourne City N - Brisbane Roar N 3:0
06:00Newcastle N - Perth N 2:2
06:00WS Wanderers N - Sydney N 0:1

AZERBAIDŽAN: Valioliiga

12:30Gabala - Sabail -:-
15:00Sabah Baku - Shamakhi -:-

BELGIA: Challenger Pro League

17:00Virton - Lommel SK -:-
21:00RWDM 47 - Club Brügge U23 -:-

BELGIA: National Division 1

20:30Dessel - Gent B -:-
21:00Antwerp B - Saint Eloois -:-
21:00Boom - Charleroi B -:-
21:00Mandel United - Leuven B -:-
21:00OC Charleroi - Ninove -:-
21:00Patro Eisden - Heist -:-
21:00RAAL La Louviere - URSL Vise -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group ACFF

15:30Stockay-Warfusee - Seraing Utd 2 -:-
21:00Meux - Tubize -:-
21:00Namur - Stade Disonais -:-
21:00Rebecquoise - Waremme -:-
21:00Verlaine - La Louviere -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV A

19:00KRC Harelbeke - Olsa Brakel -:-
20:30Oostkamp - Gullegem -:-
21:00KRC Gent - Torhout -:-
21:00Lokeren-Temse - Zelzate -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV B

19:30Hades - K. Berchem Sport -:-
21:00City Pirates - Belisia Bilzen -:-
21:00Lyra-Lierse Berlaar - FC Lebbeke -:-

BELGIA: Super League - Naiset

14:30Genk N - Waregem N -:-
16:30Aalst N - RSC Anderlecht N -:-
17:15Club Brügge N - Mechelen N -:-

BELGIA: 1st National - Naiset

15:30Tienen N - RFC Liege N -:-
15:30Zwevezele N - St. Liege II N -:-
16:00Gent II N - Waregem II N -:-
16:30GBA Kontich N - Mons N -:-
17:00Famkes Merkem N - Moldavo N -:-
18:00Westerlo N - Chastre N -:-
19:30RSC Anderlecht II N - Wuustwezel N -:-

BENIN: Ligue 1

17:00AS Cotonou - Adjidja -:-
17:00Avrankou Omnisport - JAK -:-
17:00Aziza - Coton FC -:-
17:00Damissa - Buffles du Borgou -:-
17:00Dynamique Djougou - Bembereke -:-
17:00Dynamo Abomey - Energie Sports -:-
17:00Ouidah - Djeffa -:-
17:00Soleil - Espoir -:-

BERMUDA: Valioliiga

21:00Hamilton Parish - Dandy Town Hornets -:-

BOTSWANA: Valioliiga

16:00Eleven Angels - Sua Flamingoes -:-
16:00Orapa United - Morupule -:-
16:00Police XI - Jwaneng Galaxy -:-
16:00Security Systems - Nico United -:-
16:00Township Rollers - Extension Gunners -:-

BULGARIA: Third League - South-West

14:00SiirrettyCSKA Sofia II - Vihren -:-
14:00Rilski Sportist - Nadezhda Dobroslavci -:-
14:00Septemvri Simitli - Kostinbrod -:-
14:00Vladaya - Kyustendil -:-

BULGARIA: Bulgarian Cup

12:00Slavia Sofia - Botev Plovdiv -:-
15:00Cherno More - Lokomotiv Plovdiv -:-

BURKINA FASO: Valioliiga

17:30Majestic - ASFA Yennega -:-
17:30RDF - ASEC Koudougou -:-
17:30Vitesse - Etoile Filante -:-
19:45Salitas - USFA -:-

BURUNDI: Primus League

15:00Aigle Noir - New Oil -:-
15:00Magara Young Boys - Rukinzo -:-

ENGLANTI: Championship

14:30Sunderland - Millwall -:-

ENGLANTI: League One

14:30Derby - Sheffield Wed -:-
14:30Milton Keynes - Burton -:-
14:30Shrewsbury - Lincoln -:-
15:00Forest Green - Cambridge Utd -:-
17:00Accrington - Oxford Utd -:-

ENGLANTI: League Two

14:30AFC Wimbledon - Grimsby -:-
14:30Gillingham FC - Salford -:-
14:30Leyton Orient - Bradford City -:-
15:00Carlisle - Sutton -:-
17:00Crawley - Swindon -:-
17:00Hartlepool - Stockport -:-
17:00Mansfield - Colchester -:-
17:00Northampton - Tranmere -:-
17:00Rochdale - Harrogate -:-

ENGLANTI: National League

14:30Barnet - Wealdstone -:-
14:30Bromley - Yeovil -:-
14:30Dagenham & Red. - Torquay -:-
14:30Eastleigh - Boreham Wood -:-
14:30Gateshead - Aldershot -:-
14:30Halifax - Chesterfield -:-
14:30Maidenhead - Dorking -:-
14:30Scunthorpe - Notts Co -:-
14:30Solihull Moors - Oldham -:-
14:30Southend - Altrincham -:-
14:30Woking - Maidstone -:-
14:30York - Wrexham -:-

ENGLANTI: National League North

14:30Boston Utd - Leamington -:-
14:30Brackley Town - Spennymoor -:-
14:30Buxton - Bradford PA -:-
14:30Gloucester - AFC Fylde -:-
14:30King’s Lynn - Hereford -:-
14:30Peterborough Sports - Farsley -:-
14:30Southport - Scarborough -:-
14:30Telford - Banbury -:-
17:00Chorley - Curzon Ashton -:-

ENGLANTI: National League South

14:30Chelmsford - Dartford -:-
14:30Concord - Hemel Hempstead -:-
14:30Dover - St. Albans -:-
14:30Eastbourne Boro - Chippenham -:-
14:30Farnborough - Hampton & Richmond -:-
14:30Havant & W - Worthing -:-
14:30Oxford City - Dulwich Hamlet -:-
14:30Taunton - Braintree -:-
17:00Ebbsfleet - Slough -:-
17:00Hungerford - Tonbridge -:-
17:00Weymouth - Cheshunt -:-

ENGLANTI: NPL Premier Division

14:30Guiseley - Morpeth -:-
14:30Lancaster - Marine -:-
15:00Liversedge - Whitby -:-
15:00Marske - Bamber Bridge -:-
15:00South Shields - Ashton Utd -:-
15:00Warrington Rylands - Nantwich -:-
16:00Hyde - Gainsborough -:-
17:00FC United - Belper Town -:-
17:00Matlock - Radcliffe -:-
17:00Stafford - Atherton -:-
17:00Warrington - Stalybridge -:-

ENGLANTI: Southern League Central Division

14:30AFC Rushden & Diamonds - Alvechurch -:-
14:30Barwell - Nuneaton -:-
14:30Basford - Hitchin -:-
14:30Bromsgrove - Rushall -:-
14:30Hednesford - Stratford -:-
14:30Kings Langley - St. Ives -:-
14:30Mickleover - Leiston -:-
14:30Redditch - Ilkeston -:-
14:30Royston - Coalville -:-
14:30Tamworth - Bedford -:-
17:00Stourbridge - Needham Market -:-

ENGLANTI: Southern League South Division

14:30Gosport - Tiverton -:-
14:30Merthyr Town - Beaconsfield Town -:-
14:30Weston-super-Mare - Hartley Wintney -:-
15:00Salisbury - Hendon -:-
15:30Hanwell Town - Plymouth Parkway -:-
17:00Dorchester - Chesham -:-
17:00Hayes & Yeading - Winchester -:-
17:00Met. Police - Yate Town -:-
17:00North Leigh - Poole -:-
17:00Truro - Harrow -:-

ENGLANTI: Isthmian League Premier Division

14:30Enfield Town - Bishop's Stortford -:-
15:00Horsham FC - Aveley -:-
15:00Kingstonian - Cray Wanderers -:-
16:00Bowers & Pitsea - Hornchurch -:-
17:00Bognor Regis - Hastings -:-
17:00Canvey Island - Folkestone -:-
17:00Carshalton - Potters Bar -:-
17:00Corinthian-Casuals - Brightlingsea -:-
17:00Haringey - Lewes -:-
17:00Herne Bay - Wingate & Finchley -:-

ENGLANTI: Valioliiga Cup

14:00Birmingham U21 - Everton U21 -:-
16:00Cardiff U21 - Wolves U21 -:-

ENGLANTI: Valioliiga U18

13:00Brighton U18 - Crystal Palace U18 -:-
13:00Fulham U18 - Norwich U18 -:-
13:00Stoke City U18 - Nottingham U18 -:-
13:00West Ham U18 - Tottenham U18 -:-
13:30SiirrettyLeicester U18 - Arsenal U18 -:-
13:30Manchester Utd U18 - Leeds U18 -:-
14:00Aston Villa U18 - Chelsea U18 -:-
14:00Everton U18 - Derby U18 -:-
14:00Manchester City U18 - Wolverhampton U18 -:-
14:30Liverpool U18 - Sunderland U18 -:-

ENGLANTI: Super League - Naiset

14:30Manchester Utd N - Aston Villa N -:-
16:00Arsenal N - Everton N -:-
17:00Leicester N - Chelsea N -:-

ESPANJA: LaLiga2

17:15Zaragoza - UD Ibiza -:-
19:30Gijon - Las Palmas -:-
19:30Mirandes - Albacete -:-
22:00Villarreal B - Leganes -:-

ESPANJA: Primera RFEF - Group 1

19:00Alcorcon - Fuenlabrada -:-
19:00Merida AD - Rayo Majadahonda -:-
19:00Real Madrid B - Leonesa -:-
19:00Unionistas - Badajoz -:-
20:00La Coruna - Cordoba -:-

ESPANJA: Primera RFEF - Group 2

19:00Calahorra - La Nucia -:-
19:00CF Intercity - Barcelona B -:-
19:00Eldense - Logrones -:-
19:00R. Sociedad B - Osasuna B -:-
19:00SD Logrones - Castellon -:-

ESPANJA: Segunda RFEF - Group 1

17:00R. Oviedo B - Polvorin -:-
17:30Valladolid Promesas - Marino de Luanco -:-
19:00Laredo - Rayo Cantabria -:-

ESPANJA: Segunda RFEF - Group 2

17:00Logrones B - Alaves B -:-
19:00Beasain - Real Sociedad C -:-
19:00Utebo FC - Mutilvera -:-

ESPANJA: Segunda RFEF - Group 3

18:00Valencia B - Teruel -:-

ESPANJA: Segunda RFEF - Group 5

14:00Leganes B - Alcorcon B -:-

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 1

13:00Dep. Fabril - CD Choco -:-
17:30Alondras - Racing Club Villalbes -:-
18:00Arzua - Gran Pena -:-
19:00Estradense - Silva SD -:-
20:30Rapido de Bouzas - Viveiro -:-

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 2

17:15Luarca - CD Colunga -:-

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 3

16:30Guarnizo - Gama -:-
16:30UC Cartes - Castro -:-
17:30UD Samano - Atletico Albericia -:-
17:45Solares - Textil Escudo -:-

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 4

17:00San Ignacio - Pasaia -:-
17:30Touring KE - Aurrera Ondarroa -:-
18:00Basconia - Leioa -:-
18:00Lagun Onak - Anaitasuna FT -:-
18:45SD Deusto - Aurrera de Vitoria -:-
19:15Urduliz - Padura -:-

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 5

19:00L'Hospitalet - CE Europa -:-
19:00Sant Andreu - Girona B -:-

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 6

17:00Roda - Rayo Ibense -:-
18:30Acero - Gandia -:-
18:30Jove - Patacona -:-

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 8

17:00Ponferradina B - Numancia B -:-
17:00Santa Marta Tormes - Leonesa B -:-
17:00Unami CP - Becerril -:-
17:30Atl. Astorga - Mirandes B -:-

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 9

19:00Huetor Tajar - Malaga City -:-
19:30Atletico de Porcuna - Huetor Vega -:-
20:00Jaen - Huracan Melilla -:-

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 10

18:00Atletico Espeleno - Ciudad de Lucena -:-
18:00Pozoblanco - Cartaya -:-
19:00Coria C.F. - Ceuta B -:-
19:30Puente Genil - Conil -:-

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 11

16:45Constancia - Poblense -:-
17:00Llosetense - Inter Manacor -:-
17:00Mercadal - Portmany -:-
17:00PE Sant Jordi - Binissalem -:-
17:30Manacor - Santanyi -:-
18:30Collerense - Soller -:-

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 12

23:00Estrella - Tenerife B 0:1
13:00Arucas - La Cuadra -:-
14:00Ibarra - Lanzarote -:-
14:00Panaderia - Mensajero -:-
14:30Tamaraceite - CD Marino -:-
18:30Santa Ursula - Villa Santa Brigida -:-
19:30Yaiza - San Fernando -:-

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 15

16:30Alesves - Valle Egues -:-
16:45Ezcabarte - Azkoyen -:-
17:00Beti Onak - Oberena -:-
18:00Lagunak - Cortes -:-
18:00Txantrea - Pamplona -:-

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 18

17:00Illescas - Torrijos -:-
17:30Ciudad Real - La Solana -:-
18:00Tarancon - Puertollano C.F. -:-
18:00Villarrubia - Azuqueca -:-

ESPANJA: Liga F - Naiset

13:00Barcelona N - Real Sociedad N -:-
13:00Sevilla N - Tenerife N -:-
17:00Athletic Bilbao N - Madrid C. N -:-
19:15Las Planas N - Real Madrid N -:-

ESPANJA: Primera Federacion - Naiset

13:00Cordoba N - Athletic Bilbao B N -:-
17:00Albacete N - Cacereno N -:-

ESWATINI: Swazi MTN Premier League

15:00Madlenya - Royal Leopards -:-
15:00SiirrettySeven Dreams - Mbabane Highlanders -:-
15:00Tambankulu - Denver -:-

GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga

11:30Bolnisi - Loco. Tbilisi -:-
11:30Dinamo Batumi - Torpedo Kutaisi -:-
11:30Din. Tbilisi - Gagra -:-
11:30Saburtalo Tbilisi - Telavi -:-
14:00Dila Gori - Samgurali -:-

GIBRALTAR: National League

17:00St Josephs - Lynx -:-
19:30Europa FC - College 1975 FC -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura - Pudotuspelit

20:00Malacateco - Municipal -:-

GUINEA: Ligue 1

18:00Kaloum Star - Kamsar -:-
18:00SOAR - Flamme Olympique -:-

HOLLANTI: Tweede Divisie

14:00Lisse - HFC -:-
14:30Noordwijk - Rijnsburgse Boys -:-
15:00Excelsior Maassluis - AFC -:-
15:00Jong Volendam - Hardenberg -:-
15:00Kozakken Boys - Jong Sparta Rotterdam -:-
15:00Scheveningen - TEC -:-
15:00Spakenburg - Katwijk -:-
16:00Quick Boys - IJsselmeervogels -:-

HOLLANTI: Derde Divisie

14:00VVSB - Watergraafsmeer -:-
14:30ASWH - ACV Assen -:-
14:30Excelsior 31 - Rijnvogels -:-
14:30VVOG - Harkemase Boys -:-
15:00GVVV - Barendrecht -:-
15:00SteDoCo - Urk -:-
15:00Ter Leede - VV DOVO -:-
15:30Hoek - DVS '33 Ermelo -:-
16:00Sparta Nijkerk - Staphorst -:-
16:00SiirrettySportlust - RKAV Volendam -:-

HOLLANTI: Divisie 1 U21 - Syyskausi

14:00Den Haag U21 - Groningen U21 -:-
14:00Graafschap U21 - Feyenoord U21 -:-
16:00FC Emmen U21 - Almere U21 -:-
16:00Willem II U21 - Zwolle U21 -:-

HOLLANTI: Divisie 1 U18 - Syyskausi

13:30FC Twente/Heracles U18 - Den Haag U18 -:-
15:30Ajax U18 - Feyenoord U18 -:-
16:00Alkmaar U18 - Graafschap U18 -:-
16:00Zwolle U18 - PSV U18 -:-

HONG KONG: Valioliiga

09:00Southern District - Tai Po 3:1

HONG KONG: FA Cup

12:00Kitchee - Sham Shui Po -:-

INDONESIA: Liga 1

11:00SiirrettyPSS Sleman - RANS Nusantara -:-
13:15SiirrettyBhayangkara Solo - Persik Kediri -:-

INDONESIA: Liga 2 - Ensimmäinen kierros

09:15SiirrettySulut Utd - Sidoarjo -:-
10:15SiirrettyBekasi City - Persijap Jepara -:-
10:15SiirrettyGresik - PSCS Cilacap -:-
10:15SiirrettyPersikab - Nusantara -:-
10:15SiirrettyPersipa Pati - Persela -:-
10:15SiirrettyPutra Delta - Persewar Waropen -:-
10:30SiirrettyPSMS Medan - PSPS Riau -:-
11:30SiirrettyPersiraja Aceh - Sriwijaya -:-

INTIA: ISL

14:00Chennaiyin - Hyderabad -:-
16:00Bengaluru - ATK Mohun Bagan -:-

INTIA: I-League

45+'Rajasthan United - Neroca FC 1:0

ITALIA: Serie B

15:00Venezia - Ternana -:-
19:00Cagliari - Parma -:-

ITALIA: Serie C - Group B

15:30Ancona - Alessandria -:-
15:30Carrarese - Torres -:-
15:30Fiorenzuola - Rimini -:-
15:30Gubbio - Siena -:-
15:30Imolese - Vis Pesaro -:-
15:30Montevarchi - Pontedera -:-
18:30Cesena - San Donato -:-
18:30Entella - Lucchese -:-
18:30Fermana - Reggiana -:-
18:30Olbia - Recanatese -:-

ITALIA: Serie D - Group A

15:30Ligorna - Bra -:-

ITALIA: Serie D - Group B

15:30Breno - Franciacorta -:-

ITALIA: Serie D - Group C

15:30Dolomiti Bellunesi - Union Clodiense -:-
15:30Mestre - Montebelluna -:-

ITALIA: Serie D - Group D

15:30United Riccione - Prato -:-

ITALIA: Serie D - Group G

15:30Arzachena - Aprilia -:-

ITALIA: Primavera 2

11:45Cosenza U19 - Imolese U19 -:-
12:00Crotone U19 - Entella U19 -:-
12:00Reggina U19 - Pescara U19 -:-
15:00Padova U19 - Reggiana U19 -:-
15:30AlbinoLeffe U19 - Venezia U19 -:-
15:30Ascoli U19 - Salernitana U19 -:-
15:30Benevento U19 - Monopoli U19 -:-
15:30Cittadella U19 - FeralpiSalo U19 -:-
15:30Cremonese U19 - Genoa U19 -:-
15:30Lazio U19 - Ternana U19 -:-
15:30Monza U19 - Como U19 -:-
15:30Parma U19 - Pordenone U19 -:-
15:30Pisa U19 - Viterbese U19 -:-
15:30Spezia U19 - Perugia U19 -:-
15:30Vicenza U19 - Brescia U19 -:-
16:00Spal U19 - Alessandria U19 -:-

ITALIA: Serie A - Naiset

13:30Pomigliano N - Sampdoria N -:-
15:30Inter N - Juventus N -:-

JAPANI: WE League - Naiset

06:00JEF United N - Albirex Niigata N 1:1
07:00Nojima Stella N - Vegalta Sendai N 1:2
07:00Omiya Ardija N - Urawa N 0:3

KAMBODŽA: CPL - Championship Group

13:30Phnom Penh Crown - Boeung Ket -:-
13:30Svay Rieng - Visakha -:-

KENIA: Valioliiga

13:00Police FC - Kakamega Homeboyz -:-
14:00Nzoia Sugar - Sofapaka -:-
15:00SiirrettyGor Mahia - Wazito -:-
15:00SiirrettyKariobangi Sharks - Mathare Utd. -:-
15:00Ulinzi Stars - Posta Rangers -:-
15:00SiirrettyVihiga - Bidco United -:-

KENIA: Super League

14:00Mwatate United - Naivas FC -:-
14:00Vihiga United - Coastal Heroes -:-
15:00SiirrettyKajiado - Gusii -:-
15:00SiirrettyMara Sugar - Fortune Sacco -:-
15:00SiirrettyMombasa Elite - APS Bomet -:-
15:00SiirrettyMurang'a - Darajani Gogo -:-

KIINA: Super League

13:30SiirrettyChengdu Rongcheng - Wuhan Three Towns -:-
13:30SiirrettyGuangzhou FC - Beijing Guoan -:-
13:30SiirrettyMeizhou Hakka - Changchun Yatai -:-
13:30SiirrettyShanghai Port - Shandong Taishan -:-
13:30SiirrettyWuhan FC - Dalian Pro -:-
13:30SiirrettyZhejiang Professional - Tianjin Jinmen Tiger -:-
14:00SiirrettyCangzhou - Shanghai Shenhua -:-
14:00SiirrettyGuangzhou City - Hebei -:-
14:00SiirrettyHenan Songshan Longmen - Shenzhen -:-

KIINA: Jia League

08:00Guangxi Pingguo Haliao - Beijing Technology 0:0
08:00Kunshan - Sichuan Jiuniu 2:0
08:00Nantong Zhiyun - Heilongjiang Ice City 0:2
08:00Qingdao Hainiu - Shenyang Urban FC 2:0
08:00Shijiazhuang Gongfu - Shaanxi Changan 4:3

KREIKKA: Super League 2

13:45Smyrnis - PAE Chania -:-
15:00Karditsa - Niki Volos -:-
15:00Makedonikos - Iraklis -:-
15:00PAE Egaleo - Olympiakos B -:-

KROATIA: Prva NL

14:30Bijelo Brdo - Jarun -:-
14:30Cibalia - Dubrava -:-
14:30Dugopolje - Orijent -:-

KUUBA: Liga Nacional - Grand Final

23:00FC Santiago de Cuba - Artemisa -:-

KYPROS: First Division

19:00Nea Salamis - APOEL -:-
19:00Paphos - Olympiakos Nicosia -:-

KYPROS: Division 2

14:30Alki Oroklini - Peyia 2014 FC -:-
14:30Anagennisi - Ermis -:-
14:30Ayia Napa - Xylotympou -:-
14:30M.E.A.P. Nisou - Othellos Athienou -:-
14:30Ypsonas - Paeek -:-

LIBANON: Valioliiga

14:15Tadamon - Al Sahel -:-
14:30Al Hikma - Al Akhaa Al Ahli -:-

LIBYA: Valioliiga

15:00Darnes - Al-Suqoor -:-
15:30Abu Salim - Al Madina -:-
15:30Al-Khmes - Al-Athad -:-
15:30Asaria - Al Ittihad -:-
19:00Al Hilal - Al Tahaddi -:-

LUXEMBURG: National Division

17:00Ettelbruck - Racing Luxembourg -:-
19:00Mondercange - Kaerjeng -:-

MAAILMA: Ystävyysottelu

11:00Benesov (Cze) - Dukla Praha B (Cze) -:-
11:30GKS Jastrzebie (Pol) - Bielsko-Biala (Pol) -:-
11:30Motorlet Prague (Cze) - Jablonec B (Cze) -:-
11:30Trinec (Cze) - Vitkovice (Cze) -:-
12:00Ajax (Ned) - Blackburn (Eng) -:-
12:00PeruutettuRapid (Am) (Aut) - St. Pölten (Aut) -:-
13:00Cracovia (Pol) - L. Mikulas (Svk) -:-
13:00Dordrecht (Ned) - Telstar (Ned) -:-
13:00Korona (Pol) - Leczna (Pol) -:-
13:00Zwolle (Ned) - Oostende (Bel) -:-
14:00AS Roma U19 (Ita) - Rapid (Am) (Aut) -:-
14:00Dundee Utd (Sco) - Swansea (Wal) -:-
14:30Almere (Ned) - Twente (Ned) -:-
14:30Crystal Palace (Eng) - Botafogo RJ (Bra) -:-
15:00Galatasaray (Tur) - Vallecano (Esp) -:-
15:00Lamia (Gre) - Levadiakos (Gre) -:-
15:00Trabzonspor (Tur) - Hull (Eng) -:-
15:00PeruutettuUtrecht (Ned) - Seraing (Bel) -:-
15:30Lausanne (Sui) - Basel (Sui) -:-
16:00Asteras Tripolis (Gre) - Atromitos (Gre) -:-
17:00Almeria (Esp) - Sturm Graz (Aut) -:-
17:00Giannina (Gre) - Panetolikos (Gre) -:-
18:00Fenerbahce (Tur) - Villarreal (Esp) -:-
19:00OFI Crete (Gre) - Anderlecht (Bel) -:-

MALI: Premiere Division

18:00Black Stars - CO Bamako -:-
20:00Korofina - Binga -:-

MALTA: Valioliiga

13:00Gzira - Balzan -:-
13:00Sirens - Hibernians -:-
15:15Floriana - Marsaxlokk -:-

MALTA: Challenge League

13:00Attard - Naxxar Lions -:-
15:15San Gwann - Melita FC -:-
15:15St. Andrews - Fgura -:-
19:00Mqabba FC - Lija Athletic -:-
19:00Vittoriosa - Mtarfa -:-

MAROKKO: Botola 2

17:00Chabab Atlas Khenifra - Stade Marocain -:-
17:00Sale - Ittifaq Marrakech -:-
17:00Youssoufia Berrechid - Dcheira -:-

MAURITANIA: Ligue 1

18:15Kaedi - ASAC Concorde -:-
19:00Chemal - SNIM -:-
21:40Douane - Nouakchott King's -:-

MAURITIUS: Super League

13:30Pamplemousses - Grande Riviere -:-
16:30Entente Boulet - Savanne -:-

MONTENEGRO: Prva Crnogorska Liiga

14:00Jedinstvo - Rudar -:-
14:00Jezero - Decic -:-
14:00Mornar - Buducnost -:-
14:00OFK Petrovac - Iskra -:-
14:30Arsenal Tivat - Sutjeska -:-

MONTENEGRO: Druga Liga

14:00Igalo - OFK Niksic -:-
14:00Kom Podgorica - Bokelj -:-
14:00Mladost DG - Zeta -:-
14:00Otrant - FK Podgorica -:-

MOSAMBIK: Mocambola

15:00LD Maputo - Ferroviario Nampula -:-

NAMIBIA: MTC Premiership

14:00Julinho Sporting - Okahandja -:-
14:00Young Brazilians - Blue Waters -:-
15:00Life Fighters - Mighty Gunners -:-

NICARAGUA: Liga Primera - Apertura - Voittajat

22:00Sport Sebaco - Managua FC -:-

NIGER: Ligue 1

17:00Liberte - ASFAN -:-
17:00Tahoua - Sahel -:-

NORSUNLUURANNIKKO: Ligue 1

17:30AS Denguele - Racing d'Abidjan -:-
19:45Stella Adjame - Lys Sassandra -:-

POHJOIS-IRLANTI: NIFL Premiership

17:00Ballymena - Cliftonville -:-
17:00Coleraine - Dungannon -:-
17:00Crusaders - Glentoran -:-
17:00Linfield - C. Rangers -:-

POHJOIS-IRLANTI: NIFL Championship

16:00Knockbreda - Ballyclare -:-
16:00Newington - Warrenpoint -:-
17:00Ards - Institute -:-
17:00Dergview - H&W Welders -:-
17:00Loughgall - Ballinamallard -:-

POHJOIS-MAKEDONIA: 2. MFL

14:00Arsimi - Belasica -:-
14:00Borec - KF Gostivar -:-
14:00Detonit Plackovica - Voska Sport -:-
14:00Karaorman - Besa 1976 -:-
14:00Kozuf Gevgelija - Teteks -:-
14:00Lok. Skopje - Sasa -:-
14:00Ohrid - Sloga Vinica -:-
14:00Pelister - Vardar -:-

PORTUGALI: Liga 3

13:00S. Joao Ver - Braga B -:-
15:00Caldas - Sporting B -:-
17:00CDC Montalegre - Fafe -:-
17:00Felgueiras - Guimaraes B -:-
17:00Fontinhas - Oliveira Hospital -:-
17:00Setubal - Amora -:-
17:00Vilaverdense - Canelas 2010 -:-

PORTUGALI: Campeonato de Portugal

17:00Pevidem - Vila Mea -:-

PORTUGALI: League Cup

19:00Casa Pia - Braga -:-
22:45Trofense - Ferreira -:-

PORTUGALI: Liga BPI - Naiset

17:00Ouriense N - Benfica N -:-

PUOLA: Central Youth League

13:00Escola Warszawa U19 - Legnica U19 -:-
13:00Gornik Z. U19 - Slask W. U19 -:-
13:00Jagiellonia U19 - Szczecin U19 -:-
13:00Rakow Czestochowa U19 - Korona U19 -:-
13:00Zaglebie U19 - Legia U19 -:-
14:00Lechia G. U19 - Arka U19 -:-
17:00Cracovia U19 - Wisla U19 -:-

RANSKA: National 2 - Group A

17:00Rennes II - Chartres -:-
18:00Caen II - Saint-Pryve -:-
19:00Blois - Evreux -:-
19:00Granville - Beauvais -:-
19:00Guingamp II - Chateaubriant -:-
19:00Poissy - Vannes -:-
19:00Rouen - Racing Club de France -:-
19:00Saint-Malo - Chambly -:-

RANSKA: National 2 - Group B

17:00Haguenau - Colmar -:-
18:00ASM Belfort - Sainte-Genevieve -:-
18:00Reims II - Epinal -:-
19:00Creteil - St Quentin -:-
19:00FC 93 - Lusitanos -:-
19:00Fleury-Merogis - Besancon -:-
19:00Metz II - Furiani Agliani -:-

RANSKA: National 2 - Group C

17:00Aubagne - Jura Sud -:-
19:00Canet Roussillon - Louhans Cuiseaux -:-
19:00Frejus - Grasse -:-
19:00Lyon - La Duchere - Auxerre II -:-
19:00Marignane - Ales -:-
19:00Thonon-Evian - Lyon II -:-
19:00Toulon - Saint Priest -:-

RANSKA: National 2 - Group D

19:00Angers II - Bourges 18 -:-
19:00Nantes II - Lorient II -:-
19:00Vierzon - Saumur -:-
19:30Moulins-Yzeure - Chamalieres -:-
20:00Stade Bordelais - Romorantin -:-

RANSKA: Division 1 - Naiset

15:30Bordeaux N - Rodez N -:-
15:30Guingamp N - Soyaux N -:-
15:30Lyon N - Dijon N -:-
15:30Reims N - Le Havre N -:-

ROMANIA: Liga 1

15:30FC Voluntari - FC Hermannstadt -:-
19:00Univ. Craiova - U Craiova 1948 -:-

ROMANIA: Liga 2

18'Otelul - Metaloglobus Bucharest 1:0
18'Politehnica Timisoara - Csikszereda M. Ciuc 0:0
18'Progresul Spartac - CSM Slatina 0:1
18'Unirea Constanta - Poli Iasi 1:0
18'Unirea Dej - Baia Mare 0:1
18'Viitorul Selimbar - Dumbravita 0:0
18'Viitorul Tg. Jiu - Ripensia Timisoara 0:1
13:15FC Brasov - Dinamo Bucuresti -:-

ROMANIA: Liga 3 - Seria 1

14:00Ceahlaul - Stiinta Miroslava -:-
14:00CSM Bacau - Foresta Suceava -:-
14:00Dante Botosani - Csikszereda M. Ciuc 2 -:-
14:00Somuz Falticeni - Bucovina Radauti -:-
14:00Viitorul Darabani - Brodoc -:-

ROMANIA: Liga 3 - Seria 2

14:00Braila - Metalul Buzau -:-
14:00Sporting Liesti - Viitorul Ianca -:-
14:00Vointa Limpezis - CSM Focsani -:-

ROMANIA: Liga 3 - Seria 3

14:00Afumati - Gloria Baneasa -:-
14:00Amara - Inainte Modelu -:-
14:00Calarasi - Agricola Borcea -:-
14:00Gloria Albesti - Recolta Gh. Doja -:-

ROMANIA: Liga 3 - Seria 4

14:00CS Din. Bucuresti - Bradu -:-
14:00Moreni - FC Pucioasa -:-
14:00Tunari - FCSB 2 -:-

ROMANIA: Liga 3 - Seria 5

14:00Cetate Rasnov - Paulesti -:-
14:00CS Blejoi - Plopeni -:-
14:00Sepsi Sf. Gheorghe 2 - Kids Tampa Brasov -:-

ROMANIA: Liga 3 - Seria 6

14:00Cetatea - CSM Alexandria -:-
14:00Horezu - Calimanesti -:-
14:00Petrolul Potcoava - CS U Craiova 2 -:-

ROMANIA: Liga 3 - Seria 7

14:00Jiul Petrosani - Lupac -:-
14:00Progresul Ezeris - CSM Deva -:-
14:00Viitorul Simian - Retezatul Hateg -:-

ROMANIA: Liga 3 - Seria 9

14:00Sanatatea Cluj - Ocna Mures -:-
14:00Unirea Ungheni - Corvinul Hunedoara -:-

ROMANIA: Liga 3 - Seria 10

14:00CFR Cluj II - Zalau -:-
14:00CSM Satu Mare - Sighetu Marmatiei -:-
14:00Minerul Ocna Dej - Victoria Carei -:-
14:00Simleul Silvaniei - Baile Felix -:-

RUANDA: Valioliiga

15:00AS Kigali - Kiyovu -:-
15:00Espoir - Sunrise -:-
15:00Rutsiro - Police -:-

SAKSA: Regionalliga North

14:00Hamburger SV II - Havelse -:-
14:00Hannover II - BSV Rehden -:-

SAKSA: Regionalliga - Koilinen

14:00BFC Dynamo - Altglienicke -:-
14:00SiirrettyHertha Berlin II - Berliner AK 07 -:-
15:00Babelsberg - Jena -:-

SAKSA: Regionalliga West

15:00Duren - Aachen -:-
15:00Düsseldorf II - Bocholt -:-
15:00Kaan-Marienborn - Straelen -:-
15:00Oberhausen - Mönchengladbach II -:-
15:00Preussen Münster - Wiedenbruck -:-
15:00Rodinghausen - Lippstadt -:-
15:00Wuppertaler - Wattenscheid -:-

SAKSA: Regionalliga Südwest

15:00Bahlinger - Ulm -:-
15:00Freiberg - Balingen -:-
15:00FSV Frankfurt - Homburg -:-
15:00Fulda-Lehnerz - Aalen -:-
15:00Hoffenheim II - Offenbach -:-
15:00Mainz II - Steinbach Haiger -:-
15:00RW Koblenz - Kassel -:-
15:00Trier - Stuttgart II -:-
15:00Worms - Walldorf -:-

SAKSA: Regionalliga Bayern

15:00Aschaffenburg - Bayern München II -:-
15:00Buchbach - Augsburg II -:-
15:00SiirrettyEichstatt - Hankofen-Hailing -:-
15:00Illertissen - Rain/Lech -:-
15:00SiirrettyPipinsried - Nürnberg II -:-
15:00Schweinfurt - Heimstetten -:-
15:00SiirrettySpvgg Ansbach 09 - Würzburger Kickers -:-
15:00Türkgücü München - Aubstadt -:-
15:00SiirrettyUnterhaching - Burghausen -:-
15:00SiirrettyVilzing - Greuther Fürth II -:-

SAKSA: Oberliga NOFV-Nord

14:00Blau Weiss Berlin - Pampow -:-
14:00Schwerin - Tasmania Berlin -:-

SAKSA: Oberliga NOFV- Süd

14:00Auerbach - SV 1890 Westerhausen -:-
14:00Bautzen - Eilenburg -:-
14:00Bischofswerdaer - Grimma -:-
14:00Freital - Blau-Weiss Zorbau -:-
14:00Halle - An der Fahner Höhe -:-
14:00Plauen - Krieschow -:-
14:00Sandersdorf - Ludwigsfelder -:-

SAKSA: Oberliga Schleswig-Holstein

14:30SC Weiche-08 II - Oldenburger -:-
15:00Dornbreite Lübeck - Bordesholm -:-
15:00Flensburg - Neumünster -:-
15:00Husumer - Todesfelde -:-
15:00Inter Türkspor Kiel - Eichede -:-
15:00Kilia Kiel - Frisia Risum-Lindholm -:-

SAKSA: Oberliga Hamburg

15:00Curslack-Neuengamme - Türkiye Wilhelmsburg -:-
16:30Altona - Hamm United -:-

SAKSA: Oberliga Bremen

14:30Blumenthaler - Geestemünde -:-
15:00Brinkumer SV - BTS Neustadt -:-
15:00Komet Arsten - OSC Bremerhaven -:-
15:00Woltmershausen - Vatan Bremen -:-
17:00Surheide - Aumund-Vegesack -:-

SAKSA: Oberliga Niedersachsen

15:00Hannoverscher SC - Ramlingen-Ehlershausen -:-
15:00Lupo-Martini Wolfsburg - Gifhorn -:-

SAKSA: Oberliga Westfalen

16:00Bovinghausen - Eintracht Rheine -:-

SAKSA: Oberliga Hessen

15:00Giessen - Neuhof -:-
15:00Hadamar - Fernwald -:-
15:00SV Steinbach - TUS Dietkirchen -:-
15:30Baunatal - Alzenau -:-
15:30Friedberg - Waldgirmes -:-
15:30Hanau - Weidenhausen -:-
18:00Unter-Flockenbach - Viktoria Griesheim -:-

SAKSA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

15:00Auersmacher - Kaiserslautern II -:-
15:00Gonsenheim - Koblenz -:-
15:00Schott Mainz - Karbach -:-
16:30Diefflen - Arminia Ludwigshafen -:-
16:30Jägersburg - Hertha Wiesbach -:-
16:30Mechtersheim - Elversberg II -:-
16:30Morlautern - Dudenhofen -:-
16:30Waldalgesheim - Pfeddersheim -:-
19:00Ahrweiler - Kirchberg -:-

SAKSA: Oberliga Bayern Nord

15:00Cham - Weiden -:-

SAKSA: Oberliga Baden-Württemberg

15:00FC Holzhausen - Villingen -:-
15:00Göppingen SV - Oberachern -:-
15:00Neckarsulmer - Hollenbach -:-
15:00Offenburger FV - ATSV Mutschelbach -:-
15:00Reutlingen - Pforzheim -:-
15:00Stuttgarter Kickers - Bissingen -:-
17:00Freiburger - Nöttingen -:-

SAKSA: Oberliga Mittelrhein

15:30Bergisch Gladbach - Friesdorf -:-

SAKSA: Oberliga Niederrhein

17:00Baumberg - Sonsbeck -:-
17:00TVD Velbert - Schonnebeck -:-
18:00Meerbusch - Kray -:-
19:00Uerdingen - Germania Ratingen -:-

SAKSA: Junioren Bundesliga North

12:00RB Leipzig U19 - Hamburger SV U19 -:-
12:00Rostock U19 - Dresden U19 -:-
12:30Hertha Berlin U19 - Viktoria Berlin U19 -:-
13:00Berliner AK 07 U19 - Cottbus U19 -:-

SAKSA: Junioren Bundesliga South

12:00Freiburg U19 - Heidenheim U19 -:-
15:00Karlsruher SC U19 - Nürnberg U19 -:-
15:00München 1860 U19 - Reutlingen U19 -:-

SAKSA: Junioren Bundesliga West

12:00Bochum U19 - Oberhausen U19 -:-
12:00Leverkusen U19 - Viktoria Köln U19 -:-
14:00Hilden U19 - Bonner U19 -:-
14:00Verl U19 - RW Essen U19 -:-

SAKSA: Bundesliga - Naiset

14:00Wolfsburg N - Eintracht Frankfurt N -:-
17:00Freiburg N - Duisburg N -:-

SAMBIA: Super League

15:00Chambishi - Kabwe -:-
15:00Forest Rangers - NAPSA Stars -:-
15:00Nchanga Rangers - Kansanshi -:-
15:00Nkana - Zesco Utd -:-
15:00Nkwazi - Lumwana Radiants -:-
15:00Prison Leopards - Power Dynamos -:-
15:00Red Arrows - Green Eagles -:-
15:00Zanaco - FC Muza -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

16:00Cailungo - Murata -:-
16:00Domagnano - Libertas -:-
16:00La Fiorita - Faetano -:-
16:00Virtus - Cosmos -:-

SEYCHELLIT: First Division League

13:30Anse Reunion - La Passe -:-
14:00Mont Fleuri - Bazar Brothers -:-
17:00Saint Louis - Real Maldives -:-

SKOTLANTI: Championship

17:00Arbroath - Morton -:-
17:00Ayr - Raith -:-
17:00Cove Rangers - Partick Thistle -:-
17:00Inverness - Dundee FC -:-
17:00Queen's Park - Hamilton -:-

SKOTLANTI: League One

17:00Clyde - FC Edinburgh -:-
17:00Dunfermline - Queen of South -:-
17:00Falkirk - Airdrieonians -:-
17:00Kelty Hearts - Peterhead -:-
17:00Montrose - Alloa -:-

SKOTLANTI: League Two

17:00Bonnyrigg Rose - Dumbarton -:-
17:00East Fife - Annan -:-
17:00Elgin - Stenhousemuir -:-
17:00Forfar - Albion Rovers -:-
17:00Stranraer - Stirling -:-

SKOTLANTI: Highland League

16:00Strathspey Thistle - Rothes -:-
17:00SiirrettyBrora Rangers - Lossiemouth -:-
17:00Huntly - Wick Academy -:-
17:00Keith - Fraserburgh -:-

SKOTLANTI: Lowland League

17:00Berwick - Dalbeattie Star -:-
17:00Bo'ness United - Rangers B -:-
17:00Caledonian Braves - East Stirlingshire -:-
17:00Celtic B - Edinburgh University -:-
17:00Cumbernauld Colts - Spartans -:-
17:00Gala Fairydean - East Kilbride -:-
17:00Gretna 2008 - Cowdenbeath -:-
17:00Tranent Juniors - Hearts 2 -:-

SUDAN: Valioliiga

18:30Hay al-Arab - Alfalah Atbra -:-

SVEITSI: Promotion League

18:00Bulle - Luzern II -:-

SVEITSI: Super League - Naiset

17:00Aarau N - Grasshoppers N -:-
17:00Luzern N - St. Gallen N -:-
17:00Rapperswil N - Zürich N -:-
17:00Young Boys N - Basel N -:-
17:00Yverdon N - Servette N -:-

TANSANIA: Ligi Kuu Bara

13:00Dodoma Jiji - Ruvu Shooting -:-
15:00Coastal Union - Simba -:-

TANSKA: Elitedivisionen - Naiset

14:30Aarhus N - Nordsjaelland N -:-
14:30Fortuna Hjorring N - Sundby N -:-
14:30KoldingQ N - Koge N -:-
14:30Thisted N - Bröndby N -:-

THAIMAA: Thai League 2

12:30Ranong - Samut Prakan City -:-
13:00Ayutthaya Utd - Customs Utd -:-
13:00Trat FC - Nakhon Pathom -:-
13:30Raj Pracha - Krabi -:-
14:00Chainat - Uthai Thani -:-

TOGO: Championnat National

17:00Espoir - Dynamic Togolais -:-
17:00Kakadl - Gomido -:-

TŠEKKI: Tipsport liga

11:30Taborsko - Liberec -:-
14:00Bohemians - Zizkov -:-
14:00Sigma Olomouc - Skalica -:-

TURKKI: 1. Lig

12:30Bandirmaspor - Altinordu -:-
12:30Bodrumspor - Genclerbirligi -:-
15:00Samsunspor - Denizlispor -:-
18:00Sakaryaspor - Erzurumspor -:-

TURKKI: 2. Lig White Group

13:00Bursaspor - Sanliurfaspor -:-

TURKKI: 2. Lig Red Group

13:001928 Bucaspor - Vanspor FK -:-
13:00Ankara Demirspor - Kastamonuspor -:-
13:00Kocaelispor - Etimesgut -:-
13:00Sariyer - Iskenderunspor -:-
13:00Serik Belediyespor - Diyarbekirspor -:-

TURKKI: 3. Lig - Lohko 1

13:00Karsiyaka - Yeni Mersin Idmanyurdu -:-
13:00Sile Yildizspor - Belediye Derince -:-
13:00Yomraspor - Catalca -:-

TURKKI: 3. Lig - Lohko 2

13:00Turgutluspor - Kusadasispor -:-

TURKKI: 3. Lig - Lohko 3

13:00Efeler 09 - Nigde Anadolu -:-

TURKKI: Super Lig - Naiset

14:00Fenerbahce N - Fomget Genclik Ve Spor N -:-

TURKMENISTAN: Yokary Liga

11:30Energetik - Ahal -:-
12:00Altyn Asyr - Sagadam -:-

UKRAINA: Youth League

13:00Inhulets U19 - Oleksandriya U19 -:-

UKRAINA: Championship - Naiset

12:00EMC Podolie N - Mariupol N -:-

UNKARI: Merkantil Bank Liga

14:00DVTK - Haladas -:-

UNKARI: NB III - East

14:00Korosladany MSK - Debrecen II -:-

UNKARI: Hungarian Cup - Naiset

14:00MTK Hungaria N - Győr N -:-

UUSI-SEELANTI: National League - Naiset

01:00Western Springs N - Central Football N 9:0
02:30Northern Rovers N - Canterbury United N 6:3

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.Flashscore.fi tarjoaa jalkapallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.