REFRESH

Jalkapallo » Tänään » Kaikki ottelut

SUOMI: Veikkausliiga

18:00HIFK - Ilves -:-

SUOMI: Ykkönen

18:30TPS - KTP -:-

AASIA: AFF Championship U19

11:00Vietnam U19 - Filippiinit U19 -:-
13:00Myanmar U19 - Thaimaa U19 -:-
16:00Indonesia U19 - Brunei U19 -:-

AASIA: AFF Championship - Naiset

11:00Singapore N - Malesia N -:-
14:00Filippiinit N - Australia N -:-
14:00Indonesia N - Thaimaa N -:-

AFRIKKA: African Championship - Naiset

23:00Tunisia N - Togo N 4:1
20:00Nigeria N - Etelä-Afrikka N -:-
23:00Burundi N - Botswana N -:-

ARGENTIINA: Liga Profesional

00:00Sarmiento Junin - Racing Club 1:1
03:00Huracan - River Plate 3:2
23:00Arsenal Sarandi - Estudiantes -:-

ARGENTIINA: Primera Nacional

23:00Atletico Atlanta - Instituto 0:0
00:30Atl. Rafaela - San Martin Tucuman 1:1
21:00Gimnasia Jujuy - Deportivo Madryn -:-
21:00Villa Dalmine - Alvarado -:-

ARGENTIINA: Torneo Federal

23:00Central Norte - Defensores Belgrano VR 2:0

ARGENTIINA: Primera C - Clausura

01:00Midland - Liniers 1:1
21:30Deportivo Espanol - Excursionistas -:-
21:30General Lamadrid - Argentino de Merlo -:-

ARGENTIINA: Reserve League - Toinen vaihe

16:00Patronato 2 - Newells Old Boys 2 -:-

BANGLADESH: Valioliiga

13:00Rahmatgonj MFS - Muktijoddha Sangsad -:-
13:00Swadhinata - Bangladesh Police -:-

BOLIVIA: Division Profesional - Clausura

00:15Guabira - Always Ready 0:1
02:30Blooming - Bolivar 2:1

BRASILIA: Serie A

00:00America MG - Goias 1:0
00:00Coritiba - Fortaleza 2:1

BRASILIA: Serie C - Ensimmäinen vaihe

23:00Remo - Paysandu 2:2
00:00Campinense - Botafogo SP 1:3
01:00Ypiranga FC - EC Sao Jose 2:2

BRASILIA: Serie D

23:00Icasa - Crato 3:0
01:00Humaita - Rio Branco 1:2
21:00Prospera Criciuma - Gremio Juventus -:-

CHILE: Primera Division

00:30U. Catolica - Coquimbo 2:0
03:00Cobresal - Antofagasta 2:1

COSTA RICA: Primera Division - Pudotuspelit

02:00Cartagines - Alajuelense 1:0

ECUADOR: Copa Ecuador

23:00La Union - Ind. del Valle 0:1rp.
02:00Olmedo - Mushuc Runa 1:2

ETELÄ-KOREA: WK League - Naiset

12:00Boeun Sangmu N - Hwacheon N -:-
12:00Changnyeong N - Incheon Hyundai Steel N -:-
12:00Gyeongju N - Suwon FC N -:-
12:00Seoul N - Sejong Sportstoto N -:-

GAMBIA: GFA League

23:00Fortune - Elite United 0:0
19:00Team Rhino - Armed Forces -:-
21:00Brikama U. - Samger -:-

IRLANTI: National League - Naiset

21:45Dublin Waves N - Peamount N -:-

ISLANTI: Besta-deild karla

21:00Akureyri - Valur -:-
22:15Hafnarfjordur - Stjarnan -:-
22:15Leiknir - Akranes -:-

ISLANTI: Division 2

22:15IR Reykjavik - Aegir -:-

JAMAIKA: Valioliiga - Pudotuspelit

23:00Waterhouse - Cavalier 1:4
02:00Dunbeholden - Harbour View 1:2rp.

KANADA: Canadian Premier League

23:00Forge - Atl. Ottawa 0:1

KANADA: CSL

23:00BGHC - Toronto 2:2
01:00Continentals - Serbian W. E. 1:2

KAZAKSTAN: Valioliiga

17:00Ordabasy - Kaspij Aktau -:-

KIINA: Super League

10:30Wuhan FC - Guangzhou FC -:-
12:30Shanghai Port - Hebei -:-
14:30Chengdu Rongcheng - Cangzhou -:-

KIINA: Jia League

10:30Qingdao Manatee - Jiangxi Beidamen -:-
11:00Hebei Kungfu - Zibo Cuju -:-
14:30Xinjiang Tianshan - Beijing Baxy -:-

KIRGISIA: Premier Liga

11:00Neftchi Kochkor-Ata - Nur-Batken -:-

MAAILMA: Ystävyysottelu - maajoukkue

00:00Paraguay U17 - Dominikaaninen tasavalta U17 5:4
03:00Kolumbia U17 - Bolivia U17 0:1
00:00Bolivia U17 - Paraguay U17 -:-

MAAILMA: Ystävyysottelu

14:00Randers (Den) - Vendsyssel (Den) -:-
15:00Dynamo Makhachkala (Rus) - Dynamo Stavropol (Rus) -:-
15:00Kisvarda (Hun) - U Craiova 1948 (Rou) -:-
16:00Aris (Gre) - Gent (Bel) -:-
16:00Torpedo Moscow (Rus) - SKA Khabarovsk (Rus) -:-
17:00Khimki (Rus) - Veles Moscow (Rus) -:-
17:00Penza (Rus) - Saratov (Rus) -:-
19:30Sloboda (Bih) - Velez Mostar (Bih) -:-
20:00CSKA Moskova (Rus) - Nizhny Novgorod (Rus) -:-
20:30Leyton Orient (Eng) - West Bromwich (Eng) -:-

MAAILMA: Mediterranean Games - Pudotuspelit

19:00Turkki U18 - Marokko U18 -:-
22:45Ranska U18 - Italia U18 -:-

MAAILMA: Ystävyysottelu - maajoukkue - Naiset

15:00Liettua U17 N - Latvia U17 N -:-
18:00Liettua U19 N - Latvia U19 N -:-

MAROKKO: Botola Pro

20:00Safi - Jeunesse Sportive Soualem -:-
20:00Wydad - FUS Rabat -:-
20:00Youssoufia Berrechid - Berkane -:-

MEKSIKO: Liga MX - Apertura

01:00Atl. San Luis - Leon 1:2
03:05Santos Laguna - Monterrey 4:3

MEKSIKO: Liga MX U20 - Apertura

20:30Pachuca U20 - Queretaro U20 -:-

MYANMAR: National League

11:30Myawady - Ispe FC -:-

NORJA: OBOS-ligaen

19:00Brann - Bryne -:-
19:00Fredrikstad - Åsane -:-
19:00Kongsvinger - Ranheim -:-
19:00Sandnes - Raufoss -:-
19:00Stjordals Blink - Start -:-

NORJA: Division 3 - Group 2

18:30Honefoss - Aalesund 2 -:-
19:30Hødd 2 - Molde 2 -:-

NORJA: Division 3 - Group 3

19:00Viking 2 - Brodd -:-

PARAGUAY: Primera Division - Apertura

23:0012 de Octubre - General Caballero JLM 1:3
01:15Guarani - Olimpia Asuncion 0:2

PARAGUAY: Division Intermedia

21:30River Plate - Martin Ledesma -:-

PERU: Liga 1 - Apertura

23:00ADT Tarma - A. Lima 1:1
23:00Alianza Atl. - Melgar 0:0
23:00Sport Boys - Huancayo 2:3
04:00U. de Deportes - Cajamarca 1:0

PERU: Liga 2 - Clausura

23:00Alfonso Ugarte - Comerciantes Unidos -:-
23:00Cusco - Union Comercio 4:1
23:00Llacuabamba - Union Huaral 3:1
23:00Pirata - Juan Aurich 1:0
23:30Chavelines - Alianza Huanuco 0:1
23:30Los Chankas - Deportivo Coopsol 2:2

POHJOIS- JA KESKI-AMERIKKA: CONCACAF Mestaruus U20 - Pudotuspelit

03:00USA U20 - Dominikaaninen tasavalta U20 6:0

RUOTSI: Allsvenskan

20:00Göteborg - Degerfors -:-

RUOTSI: Superettan

20:00Trelleborgs FF - Norrby -:-

SINGAPORE: Valioliiga

14:45Albirex Niigata - Tampines -:-

SOMALIA: Nation Link Telecom Championship

15:00Heegan - Dekedda -:-

SUOMI: Kakkonen - Lohko B

18:30MuSa - Klubi 04 -:-

TADŽIKISTAN: Vysshaya Liga

15:30CSKA Pomir Dushanbe - Faizkand -:-

URUGUAY: Primera Division - Torneo Intermedio

01:00SiirrettyPenarol - Fenix -:-

USA: MLS

00:00New York City - Atlanta United 2:2
02:30Columbus Crew - Philadelphia Union 0:0
02:30New England Revolution - Cincinnati 2:2
03:00Minnesota - Real Salt Lake 3:2
03:00Sporting Kansas City - New York Red Bulls 0:1
03:30Houston Dynamo - Charlotte 1:2
03:30Nashville SC - Portland Timbers 2:2
90+'San Jose Earthquakes - Chicago Fire 2:0

USA: USL Championship

02:30Loudoun - FC Tulsa 2:2

USA: MLS Next Pro

02:00Toronto FC II - New England II 2:1rp.

USA: USL League One

PuoliaikaTucson - Greenville 0:1

USA: USL League Two

02:00Chicago City - Springfield 4:2
02:00Lionsbridge - Virginia Beach 2:1
03:00AHFC Royals - Brazos Valley Cavalry 1:4
03:00Peoria - Thunder Bay Chill 3:0
04:00Golden State Force - Project 51O -:-

USA: NISA

01:30Michigan Stars - Flower City 0:0

USA: NWSL - Naiset

00:00San Diego Wave N - Washington N 2:1
03:00Orlando Pride N - Racing Louisville N 2:2

UZBEKISTAN: Super League

17:00Metallurg Bekabad - Pakhtakor -:-
18:00Nasaf Qarshi - Termez Surkhon -:-

VALKO-VENÄJÄ: Vysshaya Liga

18:00Dnepr Mogilev - FC Minsk -:-
20:00Zhodino - Slutsk -:-

VALKO-VENÄJÄ: Vysshaya Liga Reserve

12:30Gomel 2 - Neman 2 -:-
13:30Vitebsk 2 - Brest 2 -:-
14:00BATE 2 - Energetik-BGU 2 -:-

VENEZUELA: Primera Divisioona

00:00La Guaira - Carabobo 3:2
02:15Puerto Cabello - Zamora 0:0

VENEZUELA: Segunda Division

23:00SiirrettyAcademia Anzoategui - Fundacion AIFI -:-
23:00Academia Rey - Rayo Zuliano 1:1
23:00SiirrettyAtletico La Cruz - Nueva Esparta -:-
23:00SiirrettyBolivar - Petare -:-
23:00SiirrettyDynamo Puerto - Angostura -:-
23:00El Vigia - Titanes 1:1
23:00SiirrettyHeroes de Falcon - Frontera -:-
23:00SiirrettyLibertador - Yaracuyanos -:-
23:00SiirrettyLlaneros - Academia Rey -:-
23:00SiirrettyRayo Zuliano - El Vigia -:-
23:00SiirrettyTitanes - Local Andina -:-
23:00SiirrettyUrena - Trujillanos -:-
00:00Fundacion AIFI - Libertador 1:0

VIETNAM: V.League 1

15:15Viettel - Hong Linh Ha Tinh -:-

VIRO: Esiliiga

19:00Elva - Nomme Utd -:-
19:00FC Alliance - Pärnu -:-
19:00Flora U21 - Tulevik -:-
19:00Harju Jalgpallikooli - Paide Linnameeskond U21 -:-

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.Flashscore.fi tarjoaa jalkapallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.