REFRESH

Jalkapallo » Tänään » Kaikki ottelut

EUROOPPA: Mestarien liiga - Lohkovaihe

19:45Bayern München - Plzen -:-
19:45Marseille - Sporting -:-
22:00Ajax - Napoli -:-
22:00Club Brügge - Atletico Madrid -:-
22:00FC Porto - Bayer Leverkusen -:-
22:00Frankfurt - Tottenham -:-
22:00Inter - Barcelona -:-
22:00Liverpool - Rangers -:-

AASIA: AFC Cup - Pudotuspelit

18:00Seeb (Oma) - Al-Rifaa (Bhr) -:-

ARGENTIINA: Liga Profesional

02:00Rosario - Union Santa Fe 1:1
20:00Aldosivi - Barracas Central -:-
22:30Godoy Cruz - San Lorenzo -:-
22:30Newells Old Boys - Arsenal Sarandi -:-

ARGENTIINA: Primera Nacional

01:00Deportivo Moron - Instituto 1:0
01:05All Boys - Santamarina 1:0
03:00Belgrano - Chacarita Juniors 3:0
21:00Flandria - Tristan Suarez -:-

ARGENTIINA: Torneo Federal

02:30Sportivo Belgrano - San Martin Formosa 2:1

ARGENTIINA: Primera C - Clausura

00:00Midland - Leandro N. Alem 3:1

ARGENTIINA: Primera D - Apertura

21:30Def. de Cambaceres - Yupanqui -:-
21:30Deportivo Muniz - Deportivo Paraguayo -:-
21:30Lugano - Central Ballester -:-
21:30Sportivo Barracas - CSR Espanol -:-

ARGENTIINA: Reserve League - Toinen vaihe

64'Estudiantes 2 - River Plate 2 2:0
24'Argentinos Jrs 2 - Lanus 2 0:2
24'Patronato 2 - Colon Santa Fe 2 1:0
24'San Lorenzo 2 - Godoy Cruz 2 0:0
24'Talleres Cordoba 2 - Huracan 2 0:0

ARMENIA: Armenian Cup

14:00Ararat - Ararat-Armenia 0:4

AZERBAIDŽAN: First Division

14:00Qarabag 2 - Neftci Baku 2 0:1
14:00Shamakhi 2 - Lokbatan 0:0
14:30Imisli FK - Sabail 2 2:3

BOLIVIA: Division Profesional - Clausura

22:00Palmaflor - Royal Pari -:-

BRASILIA: Serie A

02:00Botafogo RJ - Palmeiras 1:3

BRASILIA: Serie B

02:00Guarani - Londrina 1:0
02:00Sampaio Correa - Ponte Preta 2:1

BRASILIA: Copa do Brasil U20

21:00Internacional U20 - Londrina U20 -:-
21:15Fluminense U20 - Cruzeiro U20 -:-
22:00America Mineiro U20 - Flamengo U20 -:-
22:30Real Ariquemes U20 - Remo U20 -:-

BULGARIA: Vtora liga

66'CSKA 1948 Sofia II - Etar 0:0
65'Ludogorets II - Dobrudzha 1:1
66'Sozopol - Botev II 1:0
66'Strumska Slava - Minyor Pernik 0:1

BULGARIA: Third League - South-East

16:00Asenovets - Borislav Parvomay -:-
16:00Beroe II - Atletik Kuklen -:-
16:00Chernomorets 1919 - Karnobat -:-
16:00Dimitrovgrad - Vereya -:-
16:00Gigant Saedinenie - Rozova Dolina -:-
16:00Haskovo - Zagorets -:-
16:00Levski Karlovo - Lok. Plovdiv II -:-
16:00Nesebar - Sliven -:-
16:00Spartak Plovdiv - Rodopa Smolyan -:-
16:00Yambol 1915 - Sokol Markovo -:-

BULGARIA: Third League - South-West

16:00Levski II - CSKA Sofia II -:-

CHILE: Primera Division

00:00U. De Chile - A. Italiano 2:3

CHILE: Primera B

02:30San Luis - Deportes Iquique 0:0
02:30U. De Concepcion - Deportes Temuco 1:0

ECUADOR: Liga Pro - Toinen vaihe

03:00Tecnico U. - Dep. Cuenca 1:0

ENGLANTI: Championship

21:45Bristol City - Coventry -:-
21:45Luton - Huddersfield -:-
21:45Sheffield Utd - QPR -:-
21:45Sunderland - Blackpool -:-
22:00Cardiff - Blackburn -:-
22:00Reading - Norwich -:-

ENGLANTI: League One

21:45Burton - Fleetwood -:-
21:45Cheltenham - Bolton -:-
21:45Ipswich - Cambridge Utd -:-
21:45Plymouth - Sheffield Wed -:-

ENGLANTI: League Two

21:45Hartlepool - Doncaster -:-
21:45Stevenage - Sutton -:-
21:45Swindon - Newport -:-
21:45Walsall - Northampton -:-

ENGLANTI: National League

21:45Aldershot - Eastleigh -:-
21:45Barnet - Maidstone -:-
21:45Boreham Wood - Bromley -:-
21:45Chesterfield - Dagenham & Red. -:-
21:45Dorking - Yeovil -:-
21:45Gateshead - Altrincham -:-
21:45Halifax - York -:-
21:45Notts Co - Wrexham -:-
21:45Oldham - Scunthorpe -:-
21:45Solihull Moors - Wealdstone -:-
21:45Southend - Woking -:-
21:45Torquay - Maidenhead -:-

ENGLANTI: NPL Premier Division

21:45Ashton Utd - Whitby -:-
21:45FC United - South Shields -:-
21:45Marske - Lancaster -:-
21:45Morpeth - Bamber Bridge -:-
21:45Radcliffe - Stalybridge -:-
21:45Warrington - Warrington Rylands -:-

ENGLANTI: Southern League Central Division

21:45Ilkeston - St. Ives -:-
21:45Nuneaton - Bedford -:-

ENGLANTI: Southern League South Division

21:45Hayes & Yeading - Gosport -:-
21:45North Leigh - Hanwell Town -:-
21:45SiirrettyPoole - Plymouth Parkway -:-

ENGLANTI: Isthmian League Premier Division

21:45Bishop's Stortford - Folkestone -:-
21:45Margate - Haringey -:-

ENGLANTI: FA Cup - Karsinta

21:45AFC Fylde - Congleton -:-
21:45Ashington - Stocksbridge -:-
21:45Biggleswade Town - Billericay -:-
21:45Boston Utd - Basford -:-
21:45Curzon Ashton - Scarborough -:-
21:45Hanley Town - Chester -:-
21:45Plymouth Parkway - Oxford City -:-

ENGLANTI: EFL Trophy

21:00Bristol Rovers - Crystal Palace U21 -:-
21:00Exeter - Southampton U21 -:-
21:00Gillingham FC - Brighton U21 -:-
21:00Harrogate - Everton U21 -:-
21:00Mansfield - Derby -:-
21:00Milton Keynes - West Ham U21 -:-
21:00Tranmere - Leeds U21 -:-
21:30Barrow - Manchester Utd U21 -:-
21:30Bradford City - Leicester U21 -:-
21:45Colchester - Charlton -:-
21:45Oxford Utd - Chelsea U21 -:-
21:45Portsmouth - Aston Villa U21 -:-

ENGLANTI: Professional Development League

70'Peterborough U21 - Birmingham U21 2:2

ENGLANTI: Valioliiga Cup

15:00Watford U21 - Huddersfield U21 1:2

ENGLANTI: Valioliiga U18

21:00Derby U18 - Nottingham U18 -:-

ETELÄ-AFRIKKA: Valioliiga

18:00Sekhukhune - Orlando -:-
20:30Golden Arrows - Cape Town City -:-
20:30Stellenbosch - Maritzburg Utd -:-
20:30Supersport - Bloem Celtic -:-
20:30TS Galaxy - Marumo Gallants -:-

ETELÄ-AMERIKKA: South American Games U19

76'Ecuador U19 - Kolumbia U19 3:2
17:15ViivästettyArgentiina U19 - Chile U19 -:-
21:00Venezuela U19 - Uruguay U19 -:-
22:00Paraguay U19 - Peru U19 -:-

EUROOPPA: UEFA Regions' Cup - Karsinta

16:30Malta (Am) - Belgrade (Am) -:-
17:30SiirrettyIvano-Frankivsk Oblast (Am) - Split Region (Am) -:-

EUROOPPA: UEFA Youth League - Lohkovaihe

14:00Bayern München U19 - Plzen U19 1:2
14:00FC Porto U19 - Leverkusen U19 3:1
15:00Frankfurt U19 - Tottenham U19 1:0
15:00Juventus U19 - M. Haifa U19 3:1
15:00Liverpool U19 - Rangers U19 4:1
15:00Marseille U19 - Sporting U19 0:6
62'Ajax U19 - Napoli U19 3:1
24'Club Brügge U19 - Atl. Madrid U19 0:1
24'Inter U19 - Barcelona U19 0:2

EUROOPPA: UEFA Youth League - Voittajien Pudotuspelit

68'Gabala U19 - Hajduk Split U19 1:0
21:45Shamrock U19 - Alkmaar U19 -:-

EUROOPPA: U19 EM-kisat - Naiset - Karsinta - Round 1 - League A

12:00Ranska U19 N - Pohjois-Irlanti U19 N 5:1
12:30Kreikka U19 N - Hollanti U19 N 1:1
15:00Puola U19 N - Irlanti U19 N 1:1
63'Ruotsi U19 N - Turkki U19 N 1:0

EUROOPPA: U19 EM-kisat - Naiset - Karsinta - Round 1 - League B

12:00Kroatia U19 N - Kypros U19 N 1:0
PuoliaikaMontenegro U19 N - Azerbaidžan U19 N 1:1
24'Georgia U19 N - Pohjois-Makedonia U19 N 0:0

EUROOPPA: U17 EM-kisat - Naiset - Karsinta - Round 1 - League A

13:00Ranska U17 N - Sveitsi U17 N 1:2
67'Italia U17 N - Islanti U17 N 2:1

EUROOPPA: U17 EM-kisat - Naiset - Karsinta - Round 1 - League B

18:00Valko-Venäjä U17 N - Armenia U17 N -:-
20:00Luxemburg U17 N - Georgia U17 N -:-

HOLLANTI: Tweede Divisie

21:00HFC - Quick Boys -:-
21:00Kozakken Boys - Noordwijk -:-
21:00Lisse - Jong Volendam -:-
21:00Spakenburg - Excelsior Maassluis -:-
21:00TEC - IJsselmeervogels -:-

HOLLANTI: Derde Divisie

21:00Barendrecht - Sportlust -:-
21:00DVS '33 Ermelo - ASWH -:-
21:00Excelsior 31 - SteDoCo -:-
21:00GVVV - Sparta Nijkerk -:-
21:00Rijnvogels - VVOG -:-
21:00RKAV Volendam - Harkemase Boys -:-
21:00Staphorst - ACV Assen -:-

ITALIA: Coppa Italia Serie C

90+'Juve Stabia - Audace Cerignola 1:0
66'Avellino - Fidelis Andria 0:0
67'Turris - Gelbison 0:0
18:30Crotone - ACR Messina -:-
18:30Taranto - Monopoli -:-
22:00Foggia - Picerno -:-
22:00Latina - Calcio Giugliano -:-
22:00Virtus Francavilla - Potenza -:-

ITÄVALTA: Regionalliga Central

20:00SAK Klagenfurt - Union Gurten -:-

ITÄVALTA: Regionalliga West - Tyrol

20:30Mötz/Silz - Reichenau -:-

KAZAKSTAN: First Division

13:00Igilik - Kaisar 0:4
13:00Zhetysu - Okzhetpes 1:1

KIINA: Super League

10:30Hebei - Cangzhou 0:5
14:30Dalian Pro - Tianjin Jinmen Tiger 0:2
14:30Guangzhou City - Shenzhen 1:1
14:30Shanghai Shenhua - Henan Songshan Longmen 1:0
14:30Zhejiang Professional - Wuhan Three Towns 2:1

KOLUMBIA: Primera A - Clausura

04:00Patriotas - U. Magdalena 3:1

KOLUMBIA: Primera B - Clausura

23:00Llaneros - Quindio 1:0
23:00Real Santander - Huila 2:1

KROATIA: Druga NL

PuoliaikaSesvete - Zdralovi 1:0

LESOTHO: Valioliiga

14:00Liphakoe - CCX -:-
14:00Machokha - LMPS -:-
16:00Bantu - Lijabatho -:-
16:00Defence Force - Lifofane -:-
16:00Linare - Manonyane -:-
16:00Lioli - Galaxy -:-
16:00Matlama - Naughty Boys -:-
16:00Mazenod - LCS -:-

MALESIA: Super League

59'Kedah - Johor DT 1:1

MEKSIKO: Liga Premier Serie A - Apertura

00:30Cafetaleros - Escorpiones 5:1

MOSAMBIK: Mocambola

16:00SiirrettyCosta do Sol - Black Bulls -:-

NORJA: Division 3 - Group 1

19:00Grorud 2 - Lyn -:-
19:00Sandviken - Stabaek 2 -:-
19:30Oppsal - Skeid 2 -:-

NORJA: Division 3 - Group 2

21:00Kongsvinger 2 - Brumunddal -:-

NORJA: Division 3 - Group 3

67'Sandnes 2 - Haugesund 2 2:1

NORJA: Division 3 - Group 4

17:30IL Express - Start 2 -:-

NORJA: Division 3 - Group 6

63'Tromsø 2 - Mjondalen 2 1:0

PARAGUAY: Primera Division - Clausura

23:00Nacional Asuncion - 12 de Octubre 1:0
01:00Guarani - Resistencia 0:1

PERU: Liga 1 - Clausura

21:00Grau - Carlos Stein -:-
21:00U. San Martin - AD Cantolao -:-
23:15Dep. Municipal - Cajamarca -:-

POHJOIS-IRLANTI: Irish League Cup

21:45Annagh - Larne -:-
21:45Ballyclare - Newry City -:-
21:45Ballymena - Coleraine -:-
21:45Cliftonville - C. Rangers -:-
21:45Dundela - Linfield -:-
21:45Dungannon - Portadown -:-
21:45Glenavon - Loughgall -:-
21:45Glentoran - Warrenpoint -:-

PORTUGALI: Liga Revelacao U23

13:00Farense U23 - Sporting U23 3:1
13:00Vizela U23 - Braga U23 2:1
24'Gil Vicente U23 - Rio Ave U23 0:1

PUOLA: Division 2

19:00Kotwica Kolobrzeg - Garbarnia -:-

QATAR: Division 2

20:00Al Muaidar - Al Bidda -:-

RANSKA: Ligue 2

21:45Guingamp - Rodez -:-

ROMANIA: Liga 2

24'Dinamo Bucuresti - Unirea Slobozia 0:0

ROMANIA: Liga 3 - Seria 6

15:00CS U Craiova 2 - Sporting Rosiori -:-

RUOTSI: Superettan

20:00Öster - Brommapojkarna -:-

SAKSA: Junioren Bundesliga West

63'Köln U19 - Oberhausen U19 1:1

SAN MARINO: Coppa Titano

21:45Cosmos - Virtus -:-
21:45Domagnano - Libertas -:-
21:45Fiorentino - La Fiorita -:-

SAUDI ARABIA: Division 1

18:00Al Qadisiya - Al Riyadh -:-
18:45Ohod - Al Arabi -:-
20:15Al Akhdoud - Al-Shoalah -:-

SEYCHELLIT: First Division League

17:00Northern Dynamo - St Michel Utd -:-

SKOTLANTI: Premiership

21:45Ross County - Motherwell -:-

SKOTLANTI: Championship

21:45Cove Rangers - Dundee FC -:-
21:45Queen's Park - Morton -:-

SKOTLANTI: League One

21:45Montrose - Airdrieonians -:-

SKOTLANTI: Lowland League

21:45Berwick - Stirling University -:-
21:45Civil Service Strollers - East Stirlingshire -:-
21:45Cowdenbeath - Spartans -:-
21:45Gala Fairydean - Dalbeattie Star -:-
21:45SiirrettyRangers B - Broomhill -:-

SLOVAKIA: 2. liiga

16:00SiirrettyFK Humenne - Trebisov -:-

SOMALIA: Nation Link Telecom Championship

15:30Gaadiidka - Dekedda -:-

TANSANIA: Ligi Kuu Bara

14:00Polisi Tanzania - Geita Gold 1:2
63'Ihefu - Tanzania Prisons 1:0

TŠEKKI: Division A

24'Aritma Prague - Marianske Lazne 2:0

TUNISIA: Ligue Professionnelle 1

17:00SiirrettyCS Sfaxien - Stade Tunisien -:-
17:00SiirrettyMonastir - Club Africain -:-
17:00SiirrettySidi Bouzid - Rejiche -:-
17:00SiirrettySlimane - Olympique Beja -:-
17:00SiirrettyUS Tataouine - Bizertin -:-

TURKMENISTAN: Yokary Liga

14:30Altyn Asyr - Merw -:-
14:30Energetik - Sagadam -:-
15:00Nebitci - FC Asgabat -:-

UGANDA: Valioliiga

66'Bright Stars - Maroons 0:0

URUGUAY: Copa Uruguay

22:00Defensor Sporting - Liverpool M. -:-

VENEZUELA: Primera Division - Copa Sudamerucana - Pudotuspelit

00:00La Guaira - Estudiantes M. -:-

VENÄJÄ: Russian Cup - Regions Path

24'Nevinnomyssk - Neftekhimik 0:0

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.Flashscore.fi tarjoaa jalkapallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.