Jalkapallo » 24.04.2024 » Kaikki ottelut
ENGLANTI: Valioliiga
21:45Wolves - Bournemouth -:-22:00Crystal Palace - Newcastle -:-
22:00Everton - Liverpool -:-
22:00Manchester Utd - Sheffield Utd -:-
RANSKA: Ligue 1
20:00Lorient - PSG -:-20:00Monaco - Lille -:-
22:00Marseille - Nice -:-
SUOMI: Veikkausliiga
19:00SJK - HJK -:-SUOMI: Ykkösliiga
18:30FF Jaro - KäPa -:-18:30JäPS - SalPa -:-
18:30KTP - SJK Akatemia -:-
18:30MP - JIPPO -:-
18:30PK-35 - TPS -:-
AASIA: AFC Champions League - Pudotuspelit
13:00Yokohama M. (Jpn) - Ulsan HD (Kor) -:-AASIA: AFC Cup - Pudotuspelit
12:00Central Coast Mariners (Aus) - Abdish-Ata (Kgz) -:-ALBANIA: Albanian Cup
16:00Tirana - Kukesi -:-19:00Vllaznia - Egnatia Rrogozhine -:-
ALGERIA: Algeria Cup
18:00Belouizdad - USM Alger -:-ANDORRA: Andorra Cup
21:30Inter Escaldes - Pas de la Casa -:-ARGENTIINA: Primera Nacional
01:00Ferro - Alvarado -:-ARGENTIINA: Primera B - Apertura
21:30Acassuso - Sacachispas -:-ARGENTIINA: Reserve League - Ensimmäinen vaihe
21:00Defensa y Justicia 2 - Huracan 2 -:-21:00Gimnasia L.P. 2 - Rosario Central 2 -:-
21:00Lanus 2 - Independiente 2 -:-
ARUBA: Division di Honor - Karsinta
03:00Caravel - Jong Aruba -:-AUSTRALIA: NPL Queensland
13:30Peninsula - Olympic FC -:-13:30Sunshine Coast Wanderers - Queensland Lions -:-
AUSTRALIA: Northern NSW State League
13:00Belmont Swansea Utd. - Kahibah -:-13:00Singleton Strikers - Cessnock City Hornets -:-
13:00Thornton Redbacks - West Wallsend -:-
13:00Toronto Awaba Stags - Wallsend Red Devils -:-
AUSTRALIA: Queensland Premier League
13:00SWQ Thunder - Broadbeach Utd. -:-AZERBAIDŽAN: Azerbaijan Cup
16:00Gabala - Zira -:-19:00Qarabag - Neftci Baku -:-
BELGIA: Jupiler League - Mestaruussarja
21:30Anderlecht - Cercle Brügge -:-21:30Club Brügge - Genk -:-
BELGIA: 1st National - Naiset
20:00St. Liege II N - Club Brügge II N -:-BOSNIA & HERZEGOVINA: WWIN Liga BiH
16:00Borac Banja Luka - Posusje -:-16:00Igman K. - GOSK Gabela -:-
16:00Velez Mostar - Sloga Doboj -:-
16:00Zeljeznicar - Siroki Brijeg -:-
16:00Zrinjski - Sarajevo -:-
16:00Zvijezda 09 - Tuzla City -:-
BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - RS
17:30Kozara - Mrkonjic Grad -:-17:30Ljubic Prnjavor - Famos Vojkovici -:-
17:30Nevesinje - BSK Banja Luka -:-
17:30Prijedor - Leotar -:-
17:30Romanija Pale - Laktasi -:-
17:30Slavija - Drina Zvornik -:-
17:30Zeljeznicar Banja Luka - Sutjeska Foca -:-
19:30Radnik Bijeljina - Omarska -:-
21:00Modrica - Kozarska Dubica -:-
BRASILIA: Serie B
03:00Brusque - Mirassol -:-BRASILIA: Gaucho 2
21:00Futvida - Sao Gabriel -:-BRASILIA: Roraimense - Toinen vaihe
02:00Sao Raimundo RR - River-RR -:-04:00Rio Negro - Progresso -:-
BRASILIA: Copa do Nordeste - Pudotuspelit
23:00Bahia - CRB -:-BRASILIA: Brasileiro U20
21:00America Mineiro U20 - Atletico-MG U20 -:-21:00Ceara U20 - Corinthians U20 -:-
21:00Internacional U20 - Bahia U20 -:-
21:00Palmeiras U20 - Athletico-PR U20 -:-
21:30Goias U20 - Sao Paulo U20 -:-
22:00Cruzeiro U20 - Fortaleza U20 -:-
23:00Santos U20 - Flamengo U20 -:-
BULGARIA: Third League - South-West
16:00Balkan Botevgrad - Slavia Sofia 2 -:-BULGARIA: Third League - North-East
17:00Lokomotiv Ruse - Dunav Ruse II -:-BULGARIA: Bulgarian Cup
18:45Ludogorets - Hebar -:-COSTA RICA: Primera Division - Clausura
23:00Cartagines - Santos De Guapiles -:-23:00Grecia - Guanacasteca -:-
23:00Liberia - San Carlos -:-
23:00Puntarenas FC - Saprissa -:-
23:00Sporting San Jose - Alajuelense -:-
23:00Zeledon - Herediano -:-
ECUADOR: Serie B
23:00Manta - Gualaceo -:-03:00Vargas Torres - Guayaquil City -:-
23:00Nueve de Octubre - Chacaritas -:-
EGYPTI: Valioliiga
17:00El Gaish - Enppi -:-20:00Arab Contractors - Zamalek -:-
20:00Pyramids - National Bank Egypt -:-
ENGLANTI: Championship
21:45Coventry - Hull -:-ENGLANTI: Southern League South Division
21:45Plymouth Parkway - Hayes & Yeading -:-ENGLANTI: Valioliiga U18
14:30Leeds U18 - Derby U18 -:-ESPANJA: Tercera RFEF - Group 12
18:45Gran Tarajal - CD Buzanada -:-ESPANJA: Liga F - Naiset
19:00Las Planas N - Barcelona N -:-ETELÄ-AMERIKKA: Copa Libertadores - Lohkovaihe
01:00Caracas (Ven) - Rosario (Arg) -:-01:00Estudiantes (Arg) - Gremio (Bra) -:-
03:00Atletico-MG (Bra) - Penarol (Uru) -:-
03:00Liverpool M. (Uru) - San Lorenzo (Arg) -:-
03:30Colo Colo (Chi) - A. Lima (Per) -:-
05:00Junior (Col) - LDU Quito (Ecu) -:-
ETELÄ-AMERIKKA: Copa Sudamericana - Lohkovaihe
01:00U. Calera (Chi) - Cruzeiro (Bra) -:-03:00Deportivo Garcilaso (Per) - Cuiaba (Bra) -:-
03:00Sportivo Trinidense (Par) - Nacional Potosi (Bol) -:-
03:30Argentinos Jrs (Arg) - Corinthians (Bra) -:-
05:00Alianza (Col) - U. Catolica (Ecu) -:-
FÄRSAARET: Faroe Islands Cup
18:30FC Suduroy - TB Tvoroyri -:-18:30Hoyvik - Vikingur -:-
18:30Sandur - Argir -:-
19:30Klaksvik - HB Torshavn -:-
GHANA: Valioliiga
18:00Dreams - Bechem United -:-HOLLANTI: Eredivisie
19:45Twente - Almere City -:-22:00Ajax - Excelsior -:-
HONDURAS: Liga Nacional - Clausura
04:00Real Espana - Deportivo Genesis -:-INDONESIA: Liga 1
11:00Persebaya - Bali United -:-15:00Persik Kediri - PSS Sleman -:-
ISLANTI: Icelandic Cup
22:15Arbaer - Fram -:-22:15Augnablik - Stjarnan -:-
22:15KA Asvellir - KR Reykjavik -:-
22:15Throttur - Kopavogur -:-
22:15Valur - Hafnarfjordur -:-
ISRAEL: State Cup
20:30H. Beer Sheva - Netanya -:-ITALIA: Coppa Italia
22:00Atalanta - Fiorentina -:-ITÄVALTA: Bundesliga - Mestaruussarja
19:30A. Klagenfurt - Salzburg -:-19:30Hartberg - LASK -:-
21:30SK Rapid - Sturm Graz -:-
JAPANI: YBC Levain Cup
13:00Blaublitz - Shonan -:-13:00Kumamoto - Sagan Tosu -:-
13:00Kusatsu - Kashiwa -:-
13:00Nagano - Kyoto -:-
13:00Nara Club - Hiroshima -:-
13:00Okayama - Yokohama FC -:-
13:00Ryukyu - G-Osaka -:-
13:00Toyama - Shimizu -:-
13:30Tottori - Urawa -:-
KAMERUN: Elite One - Karsintalohko
17:00APEJES Academy - Fortuna Mfou -:-17:00Avion Academy - UMS de Loum -:-
17:00Bamenda - Fauve Azur Elite -:-
17:00Fovu Baham - Bamboutos FC -:-
17:00Union Douala - Les Astres -:-
KANADA: Championship
04:00Cavalry - Vancouver FC -:-KENIA: Super League
15:00Mombasa Stars - Darajani Gogo -:-KOLUMBIA: Copa Colombia
03:40Tigres - Cucuta -:-23:30Real Cartagena - Huila -:-
00:00Jaguares de Cordoba - Llaneros -:-
KONGON DEMOKRAATTINEN TASAVALTA: Ligue 1 - Karsintalohko
15:00Celeste - AC Rangers -:-17:00Renaissance - Etoile de Kivu -:-
KONGON DEMOKRAATTINEN TASAVALTA: Ligue 1 - Mestaruussarja
17:00Aigles du Congo - Lubumbashi Sport -:-17:00St Eloi Lupopo - Dauphins Noirs -:-
KOSOVO: Kosovar Cup
16:00Drita - Prishtina -:-16:00FC Ballkani - Suhareka -:-
KREIKKA: Super League - Mestaruussarja
17:00Lamia - PAOK -:-19:30Aris - Olympiakos -:-
20:30AEK - Panathinaikos -:-
KREIKKA: Gamma Ethniki - Lohko 1
16:00Aetos Varvaras - Poseidonas Michanionas -:-16:00Aris Avatou - Kavala -:-
16:00Epanomi - Doxa Dramas -:-
16:00M. Alexandros Agia Marina - Chaniotis -:-
16:00Orestis Orestiadas - Niki Efkarpias -:-
16:00Panthrakikos - Aris Petinos -:-
16:00PAOK Kristonis - Apollon Paralimniou -:-
16:00Thermaikos FC - Veria -:-
KREIKKA: Gamma Ethniki - Lohko 2
16:00AO Trikala - Thyella Katsikas -:-16:00Asteras Petriti - Lefkimmi -:-
16:00Asteras Stavrou - Anagennisi Arta -:-
16:00Eordaikos - Kastoria -:-
16:00Kileler - Pierikos -:-
16:00Nea Artaki - Ethnikos Neou -:-
16:00Svoronos FC - Zakynthos -:-
KREIKKA: Gamma Ethniki - Lohko 3
16:00Ellas Syrou - PAO Varda -:-16:00Ermionidas-Ermis - Filiatron -:-
16:00Ialisos - Kyanos A. V. -:-
16:00Marko - Afantou -:-
16:00Mykonos - Mesolongi AE -:-
16:00Panargiakos - Rodos -:-
16:00Panegialios - Korinthos -:-
16:00Pyliou - Thyella D. -:-
16:00Vyzas - Panelefsiniakos -:-
KREIKKA: Gamma Ethniki - Lohko 4
16:00Agios Nikolaos - Proodeftiki -:-16:00Almyros Gaziou - Atsalenios -:-
16:00AO Ilisiakos - Paraskevi -:-
16:00Atromitos Piraeus - Chaidari -:-
16:00Ellopiakos - Ermis Z. -:-
16:00E. Piraeus - Smyrnis -:-
16:00Episkopi - Panionios -:-
16:00Fostiras - Peramaikos -:-
16:00Ipato - Aris Petroupolis -:-
KYPROS: Cyta Championship - Karsintalohko
18:00Karmiotissa - Othellos Athienou -:-19:00AEL Limassol - Nea Salamis -:-
LIETTUA: A Lyga
18:00FK Panevezys - Dziugas Telsiai -:-18:00Transinvest - Hegelmann -:-
19:00Kauno Zalgiris - Banga -:-
20:00Zalgiris - Dainava Alytus -:-
LUXEMBURG: Luxembourg Cup
21:00Hostert - Mondorf -:-21:00Jeunesse Esch - Hesperange -:-
21:00Niedercorn - Differdange -:-
21:00Yellow Boys - UNA Strassen -:-
MAAILMA: Ystävyysottelu - maajoukkue
11:30Marokko U18 - Guatemala U18 -:-12:00Mali U18 - Saudi-Arabia U18 -:-
16:00Ecuador U18 - Slovakia U18 -:-
16:30Turkki U18 - Jamaika U18 -:-
MEKSIKO: Liga de Expansion MX - Clausura - Pudotuspelit
23:00Cancun - Atlante -:-23:00Celaya - Tapatio -:-
23:00Zacatecas Mineros - Leones Negros -:-
MEKSIKO: Liga Premier Serie A
00:00Colima FC - Mexicali -:-MOLDOVA: Moldovan Cup
19:00Petrocub - Balti -:-19:00Zimbru - S. Tiraspol -:-
MONTENEGRO: Druga Liga
16:00Berane - Iskra -:-16:00Bokelj - Kom Podgorica -:-
16:00FK Podgorica - Grbalj -:-
16:00Internacional - Igalo -:-
16:00Otrant - Lovcen -:-
NICARAGUA: Liga Primera - Clausura
00:00Matagalpa - Managua FC -:-NORJA: NM Cup
19:00Askoy - Brann -:-19:00Baerum Sportsklubb - Stabaek -:-
19:00Bjarg - Åsane -:-
19:00Eidsvold - Mjondalen -:-
19:00Elverum - HamKam -:-
19:00Flekkeroy - Egersunds -:-
19:00Floya - Tromsø -:-
19:00Fram - Arendal -:-
19:00Frigg - KFUM Oslo -:-
19:00Froya - Sogndal -:-
19:00Hodd - Ålesund -:-
19:00Junkeren - Bodo/Glimt -:-
19:00Kjelsås - Kongsvinger -:-
19:00Mandalskameratene - Bryne -:-
19:00Melhus - Ranheim -:-
19:00Pors - Odd -:-
19:00Råde IL - Moss -:-
19:00Skjervoy - Alta -:-
19:00Stjordals Blink - Levanger -:-
19:00Stord - Lysekloster -:-
19:00Strindheim - Molde -:-
19:00Torvastad - Viking -:-
19:00Traeff - Kristiansund -:-
19:00Tromsdalen - Lyn -:-
19:00Ull/Kisa - Rosenborg -:-
19:00V. Haugesund - Sandnes -:-
20:00Jerv - Strömsgodset -:-
20:05Strømmen - Lilleström -:-
NORJA: Norway Cup - Naiset
19:30Blindheim N - Ålesund N -:-PERU: Liga 2
23:30Dep. Municipal - Deportivo Coopsol -:-23:30Carlos Stein - Pirata -:-
POHJOIS- JA KESKI-AMERIKKA: CONCACAF Champions Cup
05:15Club America - Pachuca -:-PORTUGALI: Liga Portugal 2
22:15AVS - FC Porto B -:-PUOLA: Division 1
19:00Plock - Legnica -:-19:00Pruszkow - Arka -:-
21:30Lechia Gdansk - Polonia Warszawa -:-
PUOLA: Polish Cup - Naiset
17:00UKS SMS Lodz N - Katowice N -:-18:00Gdansk N - Slask N -:-
RANSKA: Division 1 - Naiset
19:30Dijon N - Reims N -:-19:30Le Havre N - Fleury 91 N -:-
19:30Lille N - Bordeaux N -:-
19:30Lyon N - Guingamp N -:-
19:30Montpellier N - St Etienne N -:-
19:30Paris SG N - Paris FC N -:-
ROMANIA: Liga 1 - Karsintalohko
16:45U. Cluj - Poli Iasi -:-ROMANIA: Liga 1 - Mestaruussarja
19:00Farul Constanta - Rapid Bucuresti -:-21:45Sepsi Sf. Gheorghe - FCSB -:-
ROMANIA: Liga 2 - Mestaruussarja
17:00Viitorul Selimbar - Csikszereda M. Ciuc -:-19:00Mioveni - Unirea Slobozia -:-
ROMANIA: Liga 1 - Naiset - Karsintalohko
15:00Banat N - CSM Alexandria N -:-ROMANIA: Liga 1 - Naiset - Mestaruussarja
12:30Politehnica Timisoara N - Csikszereda M. Ciuc N -:-16:30Ol. Cluj N - Farul Constanta N -:-
RUOTSI: Allsvenskan
20:00AIK - Värnamo -:-20:00Brommapojkarna - Sirius -:-
20:00Göteborg - Häcken -:-
SAKSA: 3. Liga
20:00Saarbrücken - RW Essen -:-SAKSA: Regionalliga North
20:00Hamburger SV II - Oldenburg -:-20:00Jeddeloh - Phoenix Lübeck -:-
SAKSA: Regionalliga Bayern
20:00Bayern München II - Buchbach -:-SAKSA: Oberliga Schleswig-Holstein
19:45Todesfelde - Preussen Reinfeld -:-20:30Hohenwestedt - Flensburg -:-
SAKSA: Oberliga Bremen
19:30Hemelingen SV - Brinkumer SV -:-SAKSA: Oberliga Niedersachsen
19:45Rotenburger SV - Emden -:-SAKSA: Oberliga Bayern Nord
19:30Bayern Hof - Ammerthal -:-SAKSA: Oberliga Mittelrhein
19:45Schafhausen - Frechen -:-SAMBIA: Super League
16:00MUZA - Nkwazi -:-SAUDI ARABIA: Division 1
19:15Al Bukayriyah - Al Qadisiya -:-19:15Al Jabalain - Al Najma -:-
20:45Jeddah - Al-Qaisumah -:-
SERBIA: Srpska Liga - East
17:30Buducnost Popovac - Sindelic -:-17:30Djerdap - Radnicki Svilajnac -:-
17:30Jedinstvo Krusevac - SFS Borac -:-
17:30Mesevo - Radnicki Pirot -:-
17:30Paracin - Jagodina -:-
17:30Pcinja - Zitoradja -:-
17:30Trayal Krusevac - Dunav Prahovo -:-
17:30Vlasina - Timocanin -:-
SERBIA: Serbian Cup
17:00Radnicki 1923 - Vojvodina -:-20:00Crvena zvezda - Partizan -:-
SIERRA LEONE: Valioliiga
20:00Bo Rangers - Real Republicans -:-20:00East End Lions - Wilberforce Strikers -:-
SKOTLANTI: Highland League
22:00Brora Rangers - Wick Academy -:-SLOVAKIA: 2. liiga
16:00S. Bratislava B - Malzenice -:-17:30Dolny Kubin - FK Humenne -:-
17:30L. Mikulas - Trebisov -:-
17:30Petrzalka - Spisska Nova Ves -:-
17:30Povazska Bystrica - Komarno -:-
17:30Puchov - Presov -:-
17:30Samorin - Zilina B -:-
20:00Myjava - Pohronie -:-
SLOVAKIA: 4. liga - West
18:30Blava Jaslovske Bohunice - Pata -:-SLOVAKIA: 1. Liga - Naiset - Karsintalohko
16:00GFC N - Presov N -:-SLOVENIA: Slovenian Cup
21:00Gorica - Beltinci -:-SOMALIA: National league
15:30Elman - Jeenyo -:-SUOMI: Kakkonen - Lohko B
18:30SexyPöxyt - Tampere Utd -:-19:00FC Honka - EBK -:-
19:00Pallo-Iirot - HJS -:-
19:00TPV - Ilves-Kissat -:-
SUOMI: Suomen Cup
19:30FC Kirkkonummi - PK Keski-Uusimaa -:-20:00Toejoen Veikot - Haka 2 -:-
20:10LPS - EPS 2 -:-
SVEITSI: Challenge League
20:30Nyonnais - Vaduz -:-THAIMAA: League Cup
14:00Chiangrai - Port MTI FC -:-14:30Ratchaburi - Pathum United -:-
15:00Buriram - Lamphun Warrior -:-
TOGO: Championnat National
17:00ASC Kara - OTR -:-17:00Barracuda - Entente II -:-
17:00Gbikinti Bassar - Espoir -:-
17:00Gbohloe-Su - Doumbe -:-
17:00Kakadl - Binah -:-
17:00Kara - Gomido -:-
17:00Semassi - Dynamic Togolais -:-
17:00Tambo - Unisport -:-
TŠAD: Premiere Division - LPFN
17:45Aiglons - Emat -:-17:45Farcha - Tourbillon -:-
17:45Stars J. Talents - AS Psi -:-
TŠEKKI: MOL Cup
19:00Plzen - Zlin -:-TŠEKKI: Kralovehradecky KP
18:30Cerveny Kostelec - Solnice -:-TŠEKKI: Liberecky KP
18:30Sedmihorky - Hradek nad Nisou -:-TŠEKKI: U19 League
12:00Jihlava U19 - Sparta Praha U19 -:-14:00Karvina U19 - Ostrava U19 -:-
TURKKI: Turkish Cup
20:30Trabzonspor - Karagümrük -:-TURKMENISTAN: Yokary Liga
15:00Energetik - Ahal -:-15:00Kopetdag Asgabat - FC Asgabat -:-
15:00Sagadam - Altyn Asyr -:-
UGANDA: Valioliiga
16:00Express - Airtel Kitara -:-19:00NEC FC - BUL -:-
UKRAINA: Championship - Naiset - Karsintalohko
16:00Panthers FC Uman N - Dnipro-1 N -:-UKRAINA: Championship - Naiset - Mestaruussarja
16:00Shakhtar Donetsk N - Kryvbas N -:-UNKARI: Hungarian Cup
21:00Nyiregyhaza - Ferencvaros -:-URUGUAY: Primera Division - Apertura
21:00Rampla Juniors - Defensor Sporting -:-VALKO-VENÄJÄ: Vysshaya Liga - Naiset
15:00Smorgon N - FC Gomel N -:-VENÄJÄ: Valioliiga
16:00Orenburg - Dynamo Moskova -:-18:15Pari NN - Lok. Moskova -:-
20:30Krasnodar - Baltika -:-
20:30Zenit - Rubin Kazan -:-
VENÄJÄ: FNL
12:00SKA Khabarovsk - Rodina Moscow -:-16:00Tjumen - Chernomorets -:-
17:00Alania Vladikavkaz - Kuban -:-
17:00Volgar-Astrakhan - Torpedo Moscow -:-
17:30Akron Togliatti - Leningradets -:-
18:00Neftekhimik - Jaroslavl -:-
18:00Saratov - Yenisey -:-
19:00Khimki - Kamaz -:-
19:30Dynamo Makhachkala - Arsenal Tula -:-
VENÄJÄ: FNL 2 - Division A Gold - Kevätkausi
14:30Krasnodar 2 - Murom -:-16:30FK Novosibirsk - Rodina Moscow 2 -:-
18:00M. Lipetsk - Chelyabinsk -:-
18:30FK Chayka - Ufa -:-
19:00R. Volgograd - Veles Moscow -:-
VENÄJÄ: FNL 2 - Division A Silver - Kevätkausi
16:00Mashuk - Dinamo Bryansk -:-16:00Omsk - S. Kostroma -:-
17:00Ulyanovsk - Khimik -:-
18:00Kursk - Kaluga -:-
18:00Tekstilshtik - Miass -:-
VENÄJÄ: FNL 2 - Division B - Lohko 1
16:00FK Pobeda - FC Sevastopol -:-16:00Kholding - Nalchik -:-
ZIMBABWE: Premier Soccer League
16:00Bikita Minerals - Simba Bhora -:-16:00Chicken Inn - Hwange -:-
16:00Herentals - Highlanders -:-
16:00Ngezi Platinum - Yadah -:-
16:00Platinum - ZPC Kariba -:-
16:00TelOne - Bulawayo Chiefs -:-
Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »
m.Flashscore.fi tarjoaa jalkapallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.